לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

להכניס קצת צבע לבית שלך בעזרת שיפוץ

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

השליכט הצבעוני מיועד לעצב את הבית מבחינה חיצונית ולהקנות עמידות והגנה לקירות החיצוניים של המבנה. הוא מגשר על סדקים ועמיד בפני פגעי מזג אוויר קיצוני. אנשי מקצוע משתמשים בשליכט הצבעוני לעיצוב הבית בחלק הפנימי שלו. הלקוחות בוחרים צבע שהוא שונה משאר הקירות בחדר וצובעים אותו בהתאם למרקם שהם בוחרים. השימוש הנפוץ של שליכט צבעוני בתוך הבתים הוא בקירות מרכזיים בבית או בחללים הציבוריים, יש המעיזים ומחפים את כל הקירות הפנימיים בבית בשליכט צבעוני או טיח מינראלי בגוון בהיר כדי ליצור מראה ייחודי לבית זה. 

מגוון עיצובים בבית

הטיח המינרלי נקרא ווגה או טיח אקרילי במראה מינראלי שהוא שליכט צבעוני extra  נטורה והוא קיים במגוון טקסטורות ובצבעים ייחודיים המיועדים להבליט נישות בקיר או לכיסוי הקיר כולו. אם לדוגמה מדובר בקיר אשר נמצא מתחת לגרם המדרגות, הצבע והטקסטורה יוסיפו עניין בנראות של עמודי הבית אשר נמצאים בחלל הבית. הווגה קיים בגוונים טבעיים ואפשר ליישם אותו בפועל תוך הצגת טקסטורות שונות כמו מראה מגורגר גס, מראה משופשף, מראה מוחלק, פצוע, מסורק מגורד ועוד. השליכט הצבעוני extra קלאסי קיים בארבעה מרקמים מגס ועד עדין וניתן לעצבו באין סוף גוונים 

אולי יעניין אותך: 3 שאלות ותשובות נפוצות על חיתוך בטון | כלים לשבירת קירות

רעיונות עיצוביים לשימוש בצבע וטקסטורה בבית

חיפוי של קיר בחדר הרחצה בטיח ווגה מינראלי בגימור טבעי יגרום לתחושה טבעית ורעננות לחדר הרחצה. אפשר לשלב גוונים של כחול וירוק ליצירת אווירה ים תיכונית, או בגוונים חומים.

קיימת אפשרות להכניס את העיצוב החיצוני פנימה או לשלב בעיצוב הפנימי אלמנטים השייכים לחוץ. כמו לדוגמה שילוב פריטים מברזל, אבן, עץ וחומרים נוספים.

בבית המעוצב בסגנון אורבני – מודרני אפשר לשלב בו טיח בעל מראה בטון אשר יקנה לחלל הבית מראה תעשייתי.

לבית המעוצב בסגנון כפרי – אפשר לשלב בחלק הפנימי של הבית טיח מינרלי בגימור מעובד בגוונים שונים של חום או כל צבע אחר כדי להתאים זאת לריהוט המתוכנן בסלון הבית. בפינת האוכל, וגם בחדר רחצה. 

כיצד בוחרים את הצבע ואת המרקם השליכט הצבעוני?

לפני שבוחרים את הגוון של השליכט לעיצוב הבית, מעצב הפנים בוחן אפשרויות שונות על הגוונים האהובים על בני הבית, גוונים חמים או מעדיפים גוונים קרים, אם ההעדפה היא צבעים כהים או בהירים ואם הצבע הגימור יהיה מט או מבריק.

מאד חשוב להביא בחשבון את הצבעוניות השולטת בבית ובהתאם לכך לבחור את השליכט הצבעוני שיכניס צבע לבית אך יישאר בקו העיצובי שנבחר בתחילת הדרך וכך תהיה הרמוניה עיצובית עשירה בתוך הבית והיא גם תשויך לצבע שבו יצבעו את הקירות החיצוניים של המבנה.

החומרים החדשניים הם איכותיים ביותר ולכן השימוש בהם מקנה לבית מראה מרהיב וגם שומר על תקינותו של המבנה וכך נהנים מכל העולמות. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך