חיתוך בטון במחירים הזולים ביותר בשוק (תבדקו אותנו!)

מתחייבים למחיר הטוב ביותר!

חיתוך בטון משמש לביצוע פרויקטים ועבודות שונות כמו לדוגמא, הרחבת חצר פנימית, הסרת בטון מיותר, הריסת קירות או תיקון בעיות יסוד במבנה הבית שלכם. עבור כל אלה, חייבים להיעזר בחיתוך בטון.

חיתוך בטון על ידי חובבנים יכול לגרום לנזק בלתי הפיך כגון: פגיעה ביסודות הבניין ונזק לחוטי חשמל של כל הבניין.

על כן אנו ממליצים בחום להשתמש אך ורק בחברה מנוסה.

חברת יהלומי ניסור וקידוח בבטון נחשבת לחברה הטובה בישראל, אנו נתן לכם את השירות הטוב ביותר ועל הצד הטוב ביותר ובמחירים הזולים ביותר בשוק (תבדקו אותנו!).

חייגו אלינו עכשיו וניתן לכם הצעת מחיר במיוחד בשבילכם.

מאחר וחיתוך בטון הוא לא עבודה פשוטה אלא תהליך מורכב ובמידה ואתם רוצים לבצע את העבודה בצורה נקיה, חדה ויעילה, המאמר הבא, שמביא טיפים מעולים לחיתוך בטון יעיל ומדויק, הוא בדיוק בשבילכם.

5 טיפים לחיתוך בטון יעיל ומדויק

Workman cutting using an angle grinder
יהלומי חיתוך בטון

1: וודא שיש לך מגוון של להבים בהישג יד

אין מסור שמתאים לכל עבודות חיתוך הבטון ולכן נדרשים להבים שונים כדי לבצע חיתוך בטון או בגדלים שונים ובעומקים שונים. לדוגמא, מסור רטוב מתאים יותר לאתר עבודה כמו בית חולים או מבנה ציבורים שבו נדרשת סביבה נקייה מאבק בעוד שלהב יהלום מתאים יותר לחיתוך בבטון מזוין.

כאשר יש לך בארגז הכלים מספר להבים שונים, אתה יכול לבצע את הפרויקט שלך בזמן שהקצבת לו, מאחר ולא תצטרך לעצור את העבודה כל פעם שתצטרך להחליף מסור או להב.

החזקת מגוון מסורים לא רק שתבטיח את ההצלחה של הפרויקט שלך אלא תאפשר לך לבצע חיתוך יעיל של כל חומר, לא רק בטון, פשוט על ידי שינוי להב המסור.

2: בחר את המסור חיתוך הבטון המתאים ביותר

ישנם סוגים רבים וגדלים שונים של מסורים לחיתוך בטון בשוק. רכישה של מסור שאינו מתאים לפרויקט שלכם עלול לגרום לא רק נזק לבטון או לחומר שבו אתם רוצים לחתוך אלא עלול להיות סכנה בטיחותית באתר העבודה.

ישנם ארבעה סוגים עיקריים של מסורים לחיתוך בטון:

  • מסור ידני הוא מסור קטן, ידני שמשמש כדי לתת גימור מקצועי לבטון שנחתך או כדי לבצע חיתוכים חדים בבטון מזויין.  הוא שימושי במיוחד במקומות צרים או קטנים
  • מסור רטוב הוא מסור שבמהלך העבודה איתו, מים מוזרמים לקצה הלהב באופן קבוע כדי לשמור על המסור מהתחממות יתר וגם כדי למנוע מהתפזרות אבק בטון רעיל באוויר, מה ששומר על אתר עבודה בטוח ונקי.
  • מסור יהלום שמבטיח את איכות העבודה הגבוהה ביותר בזמן הקצר ביותר. החיתוך באמצעות מסורי יהלום הוא החיתוך הנקי ביותר והמדויק ביותר בכל מבנה בטון. מסורי היהלום משמשים קבלנים מומחים בפרויקט שבו הבטון משמש לקישוט.
  • מסורי הליכה הם מסורים שמונעים על ידי הליכה מאחוריהם והם מיועדים לפרויקטים גדולים כמו חיתוך לוח בטון גדול או הריסת קיר. אלה הם מסורים כבדים שיבצעו כל אחת מהעבודות האלה בזמן הקצר ביותר.  

3: השתמש בחיתוך בטון רטוב כדי לשלוט באבק

חיתוך בטון מייצר אבק בטון רעיל שמהווה סכנה בריאותית לכל מי שנמצא בסביבת אתר העבודה. לכן, אם פרויקט חיתוך הבטון נעשה באזורים סגורים או פנימיים, או במבנים כמו בתי חולים או בתי ספר, חשוב להפחית את כמות האבק המתפזרת באוויר ככל האפשר. במקרים כאלה, מומלץ להשתמש בשיטת חיתוך בטון רטוב שבה נעשה שימוש במים במהלך החיתוך. המים  מרטיבים את האבק ובכך מונעים ממנו להתפזר באוויר בזמן החיתוך. השיטה מתאימה, כמובן, גם לפרויקטים שנעשים מחוץ למבנה.

יש לוודא שיש מקור מים באתר הבנייה ושהוא קרוב לאזור שבו רוצים לבצע חיתוך בטון. כמו כן, חובה לנתק את כל מקורות החשמל לפני שמתחילים את העבודה בחיתוך בטון רטוב.

4: השתמש בלהבים חדים  

אם אתה רוצה חיתוך חד בפעם אחת, השתמש במסור בעל להב חד והיה עירני לכל בלאי או נזק שנגרם ללהב. אם ראית בלאי או נזק, החלף את הלהב מיד.

חשוב לדעת ששימוש בלהב שאינו חד מספיק, יגרום לחיתוך לא יעיל הן מבחינת יעילות העבודה והן מבחינת זמן העבודה. בנוסף, להב קהה עלול להתחמם במהירות בזמן העבודה ולהישבר או להינזק. שימוש בלהב שאינו חד גם יוצרת יותר אבק בזמן החיתוך וגם עלולה לקצר את חיי המדף של המסור.

5: היה מוכן למה שמצפה לך מתחת לבטון

סביר להניח שמתחת לבטון שאתה רוצה לחתוך מסתתרים כבלי חשמל, צינורות מים או מוטות ברזל. במקרה כזה, עליך לדעת את מיקום הכבלים או הצינורות כדי שלא לפגוע בהם או, במידה ואתה רוצה לנסר את מוטות הברזל, עליך לבחור את הלהב המתאים.

הביקורות שלנו מגוגל
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
ניסור קיר בטון בבית פרטי - חברה מקצועיים והכי חשוב אנשים טובים !!!ממליץ בחום גם רפי וגם הילל פשוט תענוג של אישיות - החל מהשיחה הראשונית, ואז גם בביצוע העבודה. תמיד מוכנים לעזור לבעלי המקצוע האחרים בשטח גם אם העבודה אינה בתחום אחריותם - חברה המשיכו כך !!!
גרי אמינוב
גרי אמינוב
17:09 22 Jun 21
נחמן עמר
נחמן עמר
10:28 09 Mar 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
ישראל בן סעדון
ישראל בן סעדון
16:19 02 Feb 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
אברומל'ה וינברג
אברומל'ה וינברג
16:00 01 Feb 21
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
אלון בחור מקצועי פשוט אלוף שרות מצוין
Yossi Revach
Yossi Revach
17:39 12 Aug 20
לנסר בטון עוד לא הייתי צריך, אבל הצמד המקסים הזה עצרן לידי מיוזמתם בשול באמצע כביש מהיר, ועזרו לי לטפל בתקלה קטנה ברכב בכיף ובאווירה טובה. אנשים טובים ונדיבים תמיד כיף לעשות איתם עסקים וכשאני אצטרך משהו אסמוך עליהם בעיניים עצומות. תודה
Ha Koch
Ha Koch
17:58 06 Aug 20
Shelly Mozes
Shelly Mozes
09:58 27 May 20
מעבר לביצוע שהיה מצויין, השירות שקיבלתי מרפי ומצוות יהלומי שווה יותר מכל דבר אחר. תודה ממליץ בחום
Nakache Eliot
Nakache Eliot
03:45 11 Nov 19
חבר'ה מקצוענים, עבודה שאמורה לקחת 5 שעות לפחות הם תיקתקו תוך שעתיים. אם לסכם את השירות שקיבלתי מהם זה נטו מקצוענות
מימון בדוש
מימון בדוש
08:46 07 Oct 19
פשוט מדהימים! תודה!
Erez Layos
Erez Layos
08:27 20 Aug 19
Avraham Badush
Avraham Badush
09:35 15 Aug 19
מקצוענים. שירות ויחס מספר 1.ממליץ בחום.
Nati Rabi
Nati Rabi
07:31 31 May 19
אנשים מיוחדים וצוות תותחים
אריאל כהן
אריאל כהן
13:35 02 Nov 18
רפאל קונו
רפאל קונו
11:57 07 Oct 18
שירות מעולה, אחלה רפאל
ohad marhozi
ohad marhozi
13:12 18 May 18
היינו צריכים ליצור פתח חלון לחדר ממד והזמנו את יהלומי והם נתנו לנו עבודה יוצאת מהכלל. ממליץ
Michi Rosenbaum
Michi Rosenbaum
20:09 17 May 18
חברה נהדרת, ממליץ בחום
EVYATAR SWISSA
EVYATAR SWISSA
11:50 16 May 18
רפאל והצוות הגיעו אלינו בזמן בלי איחורים ועשו לנו את הקידוחים שהיינו צריכים על הצד הטוב ביותר, תודה
חן יצחקי
חן יצחקי
07:23 13 May 18
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך