לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

חיתוך בטון במחירים הזולים ביותר בשוק (תבדקו אותנו!)

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

חיתוך בטון משמש לביצוע פרויקטים ועבודות שונות כמו יצירת פתחים לדלתות וחלונות, הסרת בטון מיותר ועוד.

חיתוך בטון על ידי חובבנים יכול לגרום לנזק בלתי הפיך כגון: פגיעה ביסודות הבניין ונזק לחוטי חשמל של כל הבניין.

על כן אנו ממליצים בחום להשתמש אך ורק בחברה מנוסה.

חברת יהלומי ניסור וקידוח בבטון מחזיקה מספר צוותים שלכל צוות מוצמד טנדר עם כל הציוד הנדרש כדי לבצע את החיתוך על הצד הטוב ביותר, אנו נתן לכם את השירות הטוב ביותר ובמחירים הזולים ביותר בשוק (תבדקו אותנו!).

חייגו אלינו עכשיו וניתן לכם הצעת מחיר במיוחד בשבילכם.

מהו חיתוך בטון? 

חיתוך בטון הוא תהליך של שימוש בציוד יקר מאוד, כגון להבי יהלום, לחיתוך מדוייק עבור עבודות כגון: חיתוך רצפות, יסודות וקירות בטון. השימוש של חיתוך בטון בדרך כלל נעשה על מנת לשנות מבנה או ליצור פתחים לחלונות או דלתות וכדומה. זהו תהליך חיתוך מדוייק להפליא, והוא פחות רועש והרבה יותר מדוייק וידידותי יותר לסביבה משיטות אחרות כמו שימוש בפטישונים. התהליך מצריך שימוש במים כדי לשלוט באבק ובטמפרטורה. כל הנושא של הבטיחות חשובה מאוד בחיתוך בטון, ואכן יש צורך בעבודה בטוחה ובציוד מתוחזק היטב, והמפעילים צריכים להיות מנוסים ולהשתמש בציוד בטיחות מתאים.

מתי תצטרכו עבודת חיתוך בטון?

בדרך כלל מתעורר הצורך בעבודות חיתוך בטון בעת שינוי מבנה של בניין או בית פרטי, כגון יצירת פתחים לחלונות, או במהלך עבודות הריסת מבנים. חיתוך בטון משמש גם בדרך כלל לחיתוך של צינורות בטון או גגות בטון כאשר רוצים לייצר פתח לגג לצורך הדוגמא. ניתן להשתמש בחיתוך בטון ביהלום כדי לבצע חיתוכים מדויקים, כמו פתחים לדלתות, ולפעמים גם לחיתוך לוחות בטון גדולים במהלך עבודות הריסה.

מהם הכלים המקצועיים של חיתוך בטון?

חיתוך בטון דורש ציוד ומכונות מיוחדים כדי להבטיח חיתוכים נקיים וחלקים עם מינימום סטייה וליכלוך. הכלים הללו הינם יקרים מאוד! הנה כמה דוגמאות לכלי חיתוך בטון שאנו משתמשים בהם:

מכונות חיתוך: 

מסור יהלום לחיתוך בטון

מדובר במסורים ידניים חזקים שניתן להשתמש בהם לחיתוך לאספלט, מתכת ובטון. הם יכולים להיות מצוידים בגלגלי חיתוך שוחקים שרף או להבי יהלום, והם יכולים להיות מופעלים על ידי מנועי בנזין, הידראוליקה, מדחסי אוויר או מנועים חשמליים.

חיתוך בטון עם מסור ידני

מסור חוט יהלום: 

חוט יהלום הינה אחת השיטות הטובות ביותר לחיתוך בטון בקנה מידה גדול.  השרשרת יכולה לחתוך לעומק ורוחב רב – ומשתמשים בה בדרך כלל כדי לנסר דברים כמו גשרים מבטון. שרשרת יהלום היא כלי מאוד מדויק.

קידוח יהלום: 

חיתוך בטון על ידי קידוח

זה משמש ליצירת פתחים עגולים בבטון, כגון אלה הדרושים לעבודות אינסטלציה או חשמל.

קידוח סלע: 

זה משמש לקידוח לתוך חומרים קשים כמו סלע.

חיתוך בטון באמצעות מקדחת יהלום ענקית

ניסור כבישים: 

מכונת ניסור כביש לחיתוך בטון

זה משמש לחיתוך שטחים גדולים של בטון, כגון אלה הדרושים לכבישים או פרויקטים בקנה מידה גדול אחר.

בחירת הכלי המתאים תלויה בעבודה, ולעבודות בנייה רציניות לרוב יש צורך בשילוב כלים. חברות כמו MegaSaw מתמחות בחיתוך וקידוח בטון ומציעות מגוון רחב של כלים ושירותים המתאימים לכל צורך. הם מציעים גם שירותי פינוי בטון לאחר ביצוע החיתוך.

ממה יש להיזהר במהלך עבודות חיתוך בטון?

בעת ביצוע עבודות חיתוך בטון, יש לזכור מספר כללי בטיחות חשובים:

 • ללבוש תמיד ציוד מגן אישי מתאים, כגון כפפות, משקפי מגן, נעליים וקסדות כדי להגן מפני רסיסים של בטון ופסולת מעופפת ואבק.
 • יש לוודא שהציוד מעוגן כהלכה כדי למנוע ממנו לצאת משליטה במהלך החיתוך.
 • יש להשתמש במים כדי לשלוט באבק ולשמור על טמפרטורת הלהב בשליטה, אך יש לוודא שבאזור יש ניקוז טוב ושלא תהיה הצפה ושחיבורי החשמל מקורקעים ומבודדים כהלכה כדי למנוע החלקות ונפילות או התחשמלות.
 • יש להשתמש בכלי המתאים לעבודה הספציפית, בעבודות ניסור בטון נעשה שימוש במסור יהלום ובעבודות קידוח בבטון, במקדח יהלום. וכמובן, יש לוודא שהכלים במצב תקין, עם להבים חדים ותקינים.
 • תהיו מודעים למיקומם של הכלונסאות ועמודי התווך בתוך הבטון, והימנעו מלחתוך דרכם. 
 • החזיקו ערכת עזרה ראשונה זמינה במקרה של תאונה או פציעה.
 • בעת עבודה בחללים סגורים, ודאו שיש אוורור מספיק טוב כדי למנוע הצטברות אבק מזיק וגזי פליטה.
 • יש לוודא כי אזור העבודה שומר על הרחקה של אנשים במרחק בטוח.
 • יש לפעול תמיד לפי תקנות הבטיחות וההנחיות של מינהל הבטיחות ומשרד הבריאות

למה אנחנו ממליצים לכם לעבוד איתנו?

יהלומי ניסור וקידוח בטון שמה דגש גדול על חשיבות הבטיחות ושימוש בכלים הנכונים לתפקיד. יש לנו מגוון רחב של ציוד ושירותים זמינים שיתאימו לכל סוגי הפרוייקטים, ויש לנו מספר צוותים עם טנדרים מאובזרים לכיסוי כל צרכי חיתוך בטון. יש לנו גם צוות של מפעילים מנוסים ומאומנים שיכולים לטפל בבטחה וביעילות בכל עבודה, לא משנה כמה גדולה או קטנה. בנוסף, אנו מספקים שירותי פינוי בטון לאחר ביצוע החיתוך.

5 טיפים לחיתוך בטון יעיל ומדויק

חיתוך בטון מקצועי
יהלומי חיתוך בטון

1: וודא שיש לך מגוון של להבים בהישג יד

אין מסור שמתאים לכל עבודות חיתוך הבטון ולכן נדרשים להבים שונים כדי לבצע חיתוך בטון או בגדלים שונים ובעומקים שונים. לדוגמא, מסור רטוב מתאים יותר לאתר עבודה כמו בית חולים או מבנה ציבורים שבו נדרשת סביבה נקייה מאבק בעוד שלהב יהלום מתאים יותר לחיתוך בבטון מזוין.

כאשר יש לך בארגז הכלים מספר להבים שונים, אתה יכול לבצע את הפרויקט שלך בזמן שהקצבת לו, מאחר ולא תצטרך לעצור את העבודה כל פעם שתצטרך להחליף מסור או להב.

החזקת מגוון מסורים לא רק שתבטיח את ההצלחה של הפרויקט שלך אלא תאפשר לך לבצע חיתוך יעיל של כל חומר, לא רק בטון, פשוט על ידי שינוי להב המסור.

2: בחר את המסור חיתוך הבטון המתאים ביותר

ישנם סוגים רבים וגדלים שונים של מסורים לחיתוך בטון בשוק. רכישה של מסור שאינו מתאים לפרויקט שלכם עלול לגרום לא רק נזק לבטון או לחומר שבו אתם רוצים לחתוך אלא עלול להיות סכנה בטיחותית באתר העבודה.

ישנם ארבעה סוגים עיקריים של מסורים לחיתוך בטון:

 • מסור ידני הוא מסור קטן, ידני שמשמש כדי לתת גימור מקצועי לבטון שנחתך או כדי לבצע חיתוכים חדים בבטון מזויין.  הוא שימושי במיוחד במקומות צרים או קטנים
 • מסור רטוב הוא מסור שבמהלך העבודה איתו, מים מוזרמים לקצה הלהב באופן קבוע כדי לשמור על המסור מהתחממות יתר וגם כדי למנוע מהתפזרות אבק בטון רעיל באוויר, מה ששומר על אתר עבודה בטוח ונקי.
 • מסור יהלום שמבטיח את איכות העבודה הגבוהה ביותר בזמן הקצר ביותר. החיתוך באמצעות מסורי יהלום הוא החיתוך הנקי ביותר והמדויק ביותר בכל מבנה בטון. מסורי היהלום משמשים קבלנים מומחים בפרויקט שבו הבטון משמש לקישוט.
 • מסורי הליכה הם מסורים שמונעים על ידי הליכה מאחוריהם והם מיועדים לפרויקטים גדולים כמו חיתוך לוח בטון גדול או הריסת קיר. אלה הם מסורים כבדים שיבצעו כל אחת מהעבודות האלה בזמן הקצר ביותר.  

3: השתמש בחיתוך בטון רטוב כדי לשלוט באבק

חיתוך בטון מייצר אבק בטון רעיל שמהווה סכנה בריאותית לכל מי שנמצא בסביבת אתר העבודה. לכן, אם פרויקט חיתוך הבטון נעשה באזורים סגורים או פנימיים, או במבנים כמו בתי חולים או בתי ספר, חשוב להפחית את כמות האבק המתפזרת באוויר ככל האפשר. במקרים כאלה, מומלץ להשתמש בשיטת חיתוך בטון רטוב שבה נעשה שימוש במים במהלך החיתוך. המים  מרטיבים את האבק ובכך מונעים ממנו להתפזר באוויר בזמן החיתוך. השיטה מתאימה, כמובן, גם לפרויקטים שנעשים מחוץ למבנה.

יש לוודא שיש מקור מים באתר הבנייה ושהוא קרוב לאזור שבו רוצים לבצע חיתוך בטון. כמו כן, חובה לנתק את כל מקורות החשמל לפני שמתחילים את העבודה בחיתוך בטון רטוב.

4: השתמש בלהבים חדים  

אם אתה רוצה חיתוך חד בפעם אחת, השתמש במסור בעל להב חד והיה עירני לכל בלאי או נזק שנגרם ללהב. אם ראית בלאי או נזק, החלף את הלהב מיד.

חשוב לדעת ששימוש בלהב שאינו חד מספיק, יגרום לחיתוך לא יעיל הן מבחינת יעילות העבודה והן מבחינת זמן העבודה. בנוסף, להב קהה עלול להתחמם במהירות בזמן העבודה ולהישבר או להינזק. שימוש בלהב שאינו חד גם יוצרת יותר אבק בזמן החיתוך וגם עלולה לקצר את חיי המדף של המסור.

5: היה מוכן למה שמצפה לך מתחת לבטון

סביר להניח שמתחת לבטון שאתה רוצה לחתוך מסתתרים כבלי חשמל, צינורות מים או מוטות ברזל. במקרה כזה, עליך לדעת את מיקום הכבלים או הצינורות כדי שלא לפגוע בהם או, במידה ואתה רוצה לנסר את מוטות הברזל, עליך לבחור את הלהב המתאים.

חיתוך בטון

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!
הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך