הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

חיתוך בטון במחירים הזולים ביותר בשוק (תבדקו אותנו!)

ניסור בטון

חיתוך בטון משמש לביצוע פרויקטים ועבודות שונות כמו לדוגמא, הרחבת חצר פנימית, הסרת בטון מיותר, הריסת קירות או תיקון בעיות יסוד במבנה הבית שלכם. עבור כל אלה, חייבים להיעזר בחיתוך בטון.

חיתוך בטון על ידי חובבנים יכול לגרום לנזק בלתי הפיך כגון: פגיעה ביסודות הבניין ונזק לחוטי חשמל של כל הבניין.

על כן אנו ממליצים בחום להשתמש אך ורק בחברה מנוסה.

חברת יהלומי ניסור וקידוח בבטון נחשבת לחברה הטובה בישראל, אנו נתן לכם את השירות הטוב ביותר ועל הצד הטוב ביותר ובמחירים הזולים ביותר בשוק (תבדקו אותנו!).

חייגו אלינו עכשיו וניתן לכם הצעת מחיר במיוחד בשבילכם.

מאחר וחיתוך בטון הוא לא עבודה פשוטה אלא תהליך מורכב ובמידה ואתם רוצים לבצע את העבודה בצורה נקיה, חדה ויעילה, המאמר הבא, שמביא טיפים מעולים לחיתוך בטון יעיל ומדויק, הוא בדיוק בשבילכם.

5 טיפים לחיתוך בטון יעיל ומדויק

Workman cutting using an angle grinder
יהלומי חיתוך בטון

1: וודא שיש לך מגוון של להבים בהישג יד

אין מסור שמתאים לכל עבודות חיתוך הבטון ולכן נדרשים להבים שונים כדי לבצע חיתוך בטון או בגדלים שונים ובעומקים שונים. לדוגמא, מסור רטוב מתאים יותר לאתר עבודה כמו בית חולים או מבנה ציבורים שבו נדרשת סביבה נקייה מאבק בעוד שלהב יהלום מתאים יותר לחיתוך בבטון מזוין.

כאשר יש לך בארגז הכלים מספר להבים שונים, אתה יכול לבצע את הפרויקט שלך בזמן שהקצבת לו, מאחר ולא תצטרך לעצור את העבודה כל פעם שתצטרך להחליף מסור או להב.

החזקת מגוון מסורים לא רק שתבטיח את ההצלחה של הפרויקט שלך אלא תאפשר לך לבצע חיתוך יעיל של כל חומר, לא רק בטון, פשוט על ידי שינוי להב המסור.

2: בחר את המסור חיתוך הבטון המתאים ביותר

ישנם סוגים רבים וגדלים שונים של מסורים לחיתוך בטון בשוק. רכישה של מסור שאינו מתאים לפרויקט שלכם עלול לגרום לא רק נזק לבטון או לחומר שבו אתם רוצים לחתוך אלא עלול להיות סכנה בטיחותית באתר העבודה.

ישנם ארבעה סוגים עיקריים של מסורים לחיתוך בטון:

  • מסור ידני הוא מסור קטן, ידני שמשמש כדי לתת גימור מקצועי לבטון שנחתך או כדי לבצע חיתוכים חדים בבטון מזויין.  הוא שימושי במיוחד במקומות צרים או קטנים
  • מסור רטוב הוא מסור שבמהלך העבודה איתו, מים מוזרמים לקצה הלהב באופן קבוע כדי לשמור על המסור מהתחממות יתר וגם כדי למנוע מהתפזרות אבק בטון רעיל באוויר, מה ששומר על אתר עבודה בטוח ונקי.
  • מסור יהלום שמבטיח את איכות העבודה הגבוהה ביותר בזמן הקצר ביותר. החיתוך באמצעות מסורי יהלום הוא החיתוך הנקי ביותר והמדויק ביותר בכל מבנה בטון. מסורי היהלום משמשים קבלנים מומחים בפרויקט שבו הבטון משמש לקישוט.
  • מסורי הליכה הם מסורים שמונעים על ידי הליכה מאחוריהם והם מיועדים לפרויקטים גדולים כמו חיתוך לוח בטון גדול או הריסת קיר. אלה הם מסורים כבדים שיבצעו כל אחת מהעבודות האלה בזמן הקצר ביותר.  

3: השתמש בחיתוך בטון רטוב כדי לשלוט באבק

חיתוך בטון מייצר אבק בטון רעיל שמהווה סכנה בריאותית לכל מי שנמצא בסביבת אתר העבודה. לכן, אם פרויקט חיתוך הבטון נעשה באזורים סגורים או פנימיים, או במבנים כמו בתי חולים או בתי ספר, חשוב להפחית את כמות האבק המתפזרת באוויר ככל האפשר. במקרים כאלה, מומלץ להשתמש בשיטת חיתוך בטון רטוב שבה נעשה שימוש במים במהלך החיתוך. המים  מרטיבים את האבק ובכך מונעים ממנו להתפזר באוויר בזמן החיתוך. השיטה מתאימה, כמובן, גם לפרויקטים שנעשים מחוץ למבנה.

יש לוודא שיש מקור מים באתר הבנייה ושהוא קרוב לאזור שבו רוצים לבצע חיתוך בטון. כמו כן, חובה לנתק את כל מקורות החשמל לפני שמתחילים את העבודה בחיתוך בטון רטוב.

4: השתמש בלהבים חדים  

אם אתה רוצה חיתוך חד בפעם אחת, השתמש במסור בעל להב חד והיה עירני לכל בלאי או נזק שנגרם ללהב. אם ראית בלאי או נזק, החלף את הלהב מיד.

חשוב לדעת ששימוש בלהב שאינו חד מספיק, יגרום לחיתוך לא יעיל הן מבחינת יעילות העבודה והן מבחינת זמן העבודה. בנוסף, להב קהה עלול להתחמם במהירות בזמן העבודה ולהישבר או להינזק. שימוש בלהב שאינו חד גם יוצרת יותר אבק בזמן החיתוך וגם עלולה לקצר את חיי המדף של המסור.

5: היה מוכן למה שמצפה לך מתחת לבטון

סביר להניח שמתחת לבטון שאתה רוצה לחתוך מסתתרים כבלי חשמל, צינורות מים או מוטות ברזל. במקרה כזה, עליך לדעת את מיקום הכבלים או הצינורות כדי שלא לפגוע בהם או, במידה ואתה רוצה לנסר את מוטות הברזל, עליך לבחור את הלהב המתאים.

השיחה הזו תחסוך לכם

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך