לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

מה זה ניסור בטון?

ניסור בטון הוא תהליך של חיתוך או הסרה של בטון באמצעות ציוד ומסורים עוצמתיים ומדויקים. ניסור בטון מתבצע בדרך כלל בפרויקטים של בנייה, שיפוץ והריסה, אשר נדרש בהם חיתוך מדויק ומבוקר של פיסות בטון. 

הוא יכול לשמש למשל ליצירה של פתחים לדלתות או חלונות, להסרת חלקי בטון פגומים או לא רצויים, לפתיחה של פיר להתקנה של שירותים במבנה ועוד שימושים רבים ומגוונים – שתכף נרחיב על כמה מהם.

ככה נראה ניסור בטון בפועל:

מתוך פרויקט ניסור קיר בטון שביצענו

אם אתם רוצים להבין מה זה ניסור בטון ולקבל ידע שתוכלו להיעזר בו לקראת פרויקט בנייה או שיפוץ – הגעתם למקום הנכון. 

בואו נתחיל!

למה ניסור בטון נקרא גם ניסור בטון ביהלום?

ניסור בטון מכונה גם "ניסור בטון יהלום" משום שלרוב כשמנסרים בטון, העבודה תבוצע תוך שימוש בלהבי יהלום, שמצוידים בחלקיקי יהלום קטנים המוטבעים בקצוות החיתוך שלהם. למה להבי יהלום? כידוע, יהלום הוא החומר הקשה ביותר בטבע, ולכן להבים עם יהלומים מאפשרים יכולות חיתוך ללא תחרות לחומרים קשיחים כמו בטון, בטון מזוין, אספלט ואבן. 

בניסור עם מסור יהלום, אנחנו מקבלים חיתוך מדויק, נקי וגם ורסטילי של משטחי בטון, עם בלאי מינימלי ללהב עצמו. 

יתרונות ניסור בטון ביהלום

מה היתרונות של ניסור בטון ביהלום?

לניסור בטון ביהלום יתרונות רבים על פני טכניקות אחרות לחיתוך בטון. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים של ניסור בטון בלהבי יהלום:

דיוק

להבי יהלום יכולים לבצע חיתוכים נקיים ומדויקים ביותר. הם מאפשרים למשל יצירה מושלמת של פתחים לדלתות ולחלונות, פתחים בגג, או כל חיתוך מדויק אחר במבני בטון. הדיוק מאפשר אפילו לייצר חיתוכים בעלי אופי יותר דקורטיבי.

שימוש במגוון חומרים ומצבים

להבי יהלום מסוגלים לחתוך חומרים שונים, כולל בטון מזוין, אספלט, אבן ועוד. הוא רבגוני ומתאים למגוון רחב של יישומים, ומתאים גם לחיתוכים מורכבים כמו חיתוך עילי או חיתוך של קיר עבה במיוחד כגון קיר ממ"ד.

מינימום בלגן

ניסור בטון ביהלום עובד בשיטת אל-רטט ואינו מייצר שום נזק למבנה הבטון שמסביב. בנוסף, ניסור בטון רטוב מייצר פחות אבק בהשוואה לשיטות אחרות, מה שמועיל לבטיחות העובדים, לאיכות האוויר ולניקיון באתר העבודה, ניסור בלהבי יהלום גם מפחית את הסיכון לשברים, שבבים או התפרקות של פני השטח, שיכולים להתרחש בשיטות הריסה אחרות, וכתוצאה מכך מייצר גימור חלק ומושלם.

הכי מהיר, הכי יעיל

מסורי יהלום הם יעילים ביותר וחותכים בטון במהירות. זה משפיע על זמני הפרויקט, שיכול להגיע לסיום תוך פחות זמן, וכן יכול להפחית את עלויות העבודה ולמזער הפרעה שיכולה להיווצר כתוצאה מרעש עבודות בנייה או שיפוץ ממושכות.

סוגי עבודות שניתן לעשות עם ניסור בטון

בואו נלמד איזה סוגים של עבודות ניתן לעשות עם ניסור בטון

עם להבי יהלום מקצועיים ועוצמתיים ומפעילי מסור מיומנים, כל בטון, בכל עובי – יכול לעבור שינוי משמעותי. הנה כמה דוגמאות נפוצות לעבודות שניתן לבצע בניסור בטון:

 • ניסור קיר בטון לצורך חיבור של שני חדרים לחלל אחד
 • פתיחה או הרחבה של חלון בקיר חיצוני של מבנה
 • ניסור רצפת בטון לצורך יצירת תעלות ניקוז
 • ניסור גג בטון ליצירת תשתית לחלון 'סקיילייט' שיכניס לכם אור למבנה
 • ניסור חומת בטון להרחבת הגישה לחניה
 • ניסור חגורת בטון כחלק מפרויקט תמ"א 38

כמה עולה ניסור בטון?

מחיר ניסור בטון מתחיל ב-150 ש"ח למ"ר (לא כולל מע"מ) ועשוי להשתנות בהתאם לגורמים רבים עליהם נסביר מיד.

אצלנו ב'יהלומי' אנחנו מתחייבים למחירים הטובים ביותר, בהתאם למאפיינים הייחודיים של כל פרויקט. צרו איתנו קשר ואנו נשמח לתת לכם יחס אישי מצד אנשי המקצוע שלנו, שיכלול כמובן הצעת מחיר מפורטת ומדויקת שמותאמת במיוחד עבורכם. 

ניסור בטון, קידוח בטון והריסת מבנים, סמכו על יהלומי

האם מחיר ניסור בטון הוא דבר קבוע או משתנה?

מחיר ניסור בטון תלוי בהמון גורמים, וישתנה בהתאם להיקף ולמורכבות של הפרויקט. 

הנה כמה גורמים שיכולים להשפיע על המחיר:

עובי הבטון 

אם צריך לנסר בטון מזוין ועבה במיוחד כמו למשל קיר של ממ"ד – יידרשו אמצעים מיוחדים, ובהתאם המחיר יכול לעלות. לצד זה, אם הבטון דק וקל לניסור, זה עשוי גם להוזיל את המחיר.

גודל הפרויקט

לגודל פרויקט הניסור תהיה השפעה על העלות שלו. עבודות גדולות או מורכבות במיוחד, ידרשו יותר זמן וכישורים, וייתכן בהחלט שהעלות תעלה בהתאם. יחד עם זאת, ככל שתעשו איתנו פרויקט גדול יותר – אתם תשלמו פחות פר מטר, כך שבסופו של דבר פרויקט גדול יכול לצאת מאד משתלם.

גישה לאתר העבודה

אם אתר העבודה שלכם לא נגיש בצורה פשוטה – הדבר מוסיף מורכבות ולפעמים דורש כלים מיוחדים, שעלולים להשפיע על העלות. כמו כן, אם אתם גרים בקומה גבוהה מאוד, ייתכן גם כי עלויות פינוי הבטון (שאינו כלול במחיר הניסור) יהיו יקרות יותר בגלל המורכבות.

חיבור חשמל תלת פאזי באתר

מסורי יהלום עובדים על חשמל תלת פאזי, מה שאומר שאם אין חיבור כזה באתר העבודה, יש צורך ממפעיל המסור להביא איתו גנרטור – שירות שמוצע בתשלום נוסף. 

ריסוק ופינוי

ריסוק ופינוי הם שירותים שנעשים בתשלום נוסף ואינם כלולים במחיר הבסיסי של הניסור. אנו מספקים אפשרויות כמו ריסוק לחתיכות שניתן לפנות בדליים או פינוי במנוף ונשמח לדבר איתכם כדי להציע לכם מחיר משתלם בהתאם לפרויקט שלכם.

*שימו לב – כשאתם יוצרים קשר עם חברת ניסור בטון ומבקשים הצעת מחיר, חשוב לברר את כל הפרטים האלו, מה בדיוק כלול במחיר, ומה לא.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת ומותאמת לפרויקט שלכם? צרו קשר או השאירו פרטים ונענה לכם בהקדם!

איך תהליך העבודה של ניסור בטון עובד ב-10 שלבים

התהליך של ניסור בטון מורכב ממספר שלבים:

 1. תכנון – בהתאם לצרכי הפרויקט ולדרישות שהוצבו על ידי אנשי מקצוע (מהנדס, אדריכל וכד').
 2. קבלת הצעת מחיר – שמותאמת באופן מלא לצרכים שלכם.
 3. קבלת אישורים – יש להמציא אישור מהנדס לפני כמעט כל פרויקט ניסור בטון בשביל לוודא שהשיפוץ אינו פוגע בעמידות המבנה או בתשתיות הנמצאות בבטון.
 4. סימון החיתוך הנדרש – איש מקצוע מגיע ומגדיר בשטח את החיתוך שצריך להתבצע.
 5. הכנת השטח לביצוע העבודה – במידה ומדובר בבית או משרד פעילים, כמובן יש לכסות או להרחיק ריהוט, חפצים, בעלי חיים וילדים מאזור העבודה.
 6. חיבור מסילה לקיר שרוצים לנסר – בהתאם לתכנון החיתוך והסימונים שנעשו.
 7. חיבור מסור היהלום למסילה – מסור שמוצמד לקיר לקראת הביצוע עצמו.
 8. ניסור הבטון בשלט רחוק על ידי מפעיל המסור – השלב שבו הניסור עצמו קורה!
 9. ריסוק ופינוי הפסולת – ריסוק הבטון לצורך פינויו בדליים, או פינוי במנוף במידת הצורך.
 10. שיפוץ – המשך הטיפול בפרויקט עד הגשמתו בפועל כמבנה החלומות שלכם.
טכניקות וכלים לניסור בטון

מהן הטכניקות והכלים השונים לניסור בטון ולמה כל אחת משמשת?

ניסור במסור יהלום מאפשר מגוון רחב של יישומים ושימושים. ישנם סוגים שונים של להבים, וגם סוגי מסורים שונים, למשל מסורים ידניים, מסורי הליכה ומסורים צמודי קיר. איזה מסור יתאים לצורך שלכם – היא שאלה שצריכה להיענות על ידי איש מקצוע בשקלול של כל המאפיינים של העבודה.

הנה טעימה ממגוון הטכניקות השונות של ניסור יהלום:

ניסור עם מסילה

מסורי קיר מותקנים בדרך כלל על מסילות, מה שמקנה להם יציבות ומכאן גם דיוק רב. ניסור זה משמש לביצוע חיתוכים אנכיים או אופקיים מדויקים בקירות, רצפות ומשטחים אחרים. ייעשה בו שימוש למשל עבור יצירת פתחים לדלתות, חלונות, פתחי אוורור ותעלות, וגם לצורך הסרה של חלקי קירות.

ניסור כבל יהלום

כבל יהלום תעשייתי אשר בעזרתו ניתן לנסר מקטעים גדולים עם צורה לא סדירה, למשל גשרים או עמודים, או ניסור מתחת למים.

ניסור טבעת

מסורי יהלום לחיתוכים עמוקים וצרים בבטון או אבן. נשתמש בהם למשל כשהניסור הוא בחללים קטנים, כמו חיתוך בטון של פתחים לצינור או יצירת פתחים קטנים אחרים, או בשימושים דקורטיביים.

ניסור שרשרת

מסורים עם שרשראות יהלומים תעשייתיים, המשמשים לחיתוך בטון, לבנים ואבן במגוון רחב של שימושים.

מה ההבדל בין קידוח בטון לניסור בטון

מה ההבדל בין קידוח בטון לניסור בטון?

קידוח בטון היא שיטה שמאפשרת לעשות חורים ופתחים עגולים בבטון בגדלי קוטר מגוונים. הוא משמש למשל בהתקנת צנרת, חשמל, קווי גז, צינורות ביוב, התקנת ברגי עוגן לתמיכה במבנה ועוד. לעומת זאת, בניסור בטון נשתמש כאשר מדובר ביצירת חיתוכים ישרים כמו לצורך פתיחת חלון או דלת.

שירותי ניסור בטון מאנשי המקצוע הטובים ביותר

אנו מקווים שמאמר זה עזר לכם להבין בדיוק מה זה ניסור בטון ולמה זה שירות כל כך חשוב בעולם הבנייה, וההריסה. אם אתם עומדים להיכנס לפרויקט שיפוצים, אנו בחברת 'יהלומי – ניסור וקידוח בטון' מתחייבים לניסור בטון ברמה הגבוהה ביותר, במחירים משתלמים. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהניסיון המקצועי הרב והמגוון שרכשנו עם שנים של עבודה בתחום של ניסור וקידוח בטון. 

ניסור בטון הוא תחום שדורש ידע מקצועי ומיומנות בעבודה מדויקת ונקייה עם כלים שונים – על מנת להבטיח את הבטיחות של הביצוע ואת איכותו המושלמת.

יש לכם פרויקט שאתם רוצים להוציא לפועל? צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר!

צוות יהלומי ניסור בטון ביהלום

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מחיר קוב בטון

מהו מחיר קוב בטון?

מחיר קוב בטון נע בין 250-350 ש"ח, ומושפע מכמה גורמים מרכזיים כמו החומרים מהם מורכב הבטון והיחס ביניהם. לפניכם מחשבון מחיר קוב בטון: גובה (במטרים):

קרא עוד »
מה זה ניסור בטון

מה זה ניסור בטון?

ניסור בטון הוא תהליך של חיתוך או הסרה של בטון באמצעות ציוד ומסורים עוצמתיים ומדויקים. ניסור בטון מתבצע בדרך כלל בפרויקטים של בנייה, שיפוץ והריסה,

קרא עוד »
ביקוע בטון והריסת מבנים עם יהלומי

ביקוע בטון

אם אתם מחפשים שירות ביקוע בטון מקצועי ואמין, הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יהלומי המובילה בישראל, לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפרויקט

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך