לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ביקוע בטון

אם אתם מחפשים שירות ביקוע בטון מקצועי ואמין, הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יהלומי המובילה בישראל, לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפרויקט שלכם.

מה זה ביקוע בטון?

בתהליך ביקוע בטון משתמשים בכלים מיוחדים לפירוק או לחיתוך בטון, לרוב במסגרת פרויקטים של בנייה, שיפוצים או הריסה. לרוב נעשה שימוש בקונגו וכלים דומים כדי לבקע בטון מנוסר (לדוגמה, קיר שהורדנו באמצעות ניסור בטון), על מנת להכין אותו לפינוי בצורה פשוטה.

כדי לקבוע את אופי הפרויקט ואת העלויות הנלוות אליו יש נושאים שונים אליהם צריך להתייחס, ובפרט לגודל המבנה, לסוג הבטון ולדרישות הספציפיות של הפרויקט.

מחיר ביקוע בטון ומה משפיע עליו

מחיר ביקוע בטון מתחיל ב-150 ש"ח למטר, כאשר המחיר הכולל תלוי במשתנים נוספים הנכנסים אל המשוואה. הנה כמה מן הפרמטרים העשויים להשפיע על הצעת המחיר שלכם:

  • גודל וסוג הפרויקט: פרויקטים בהיקפים גדולים או פרויקטים המאופיינים בדרישות מיוחדים עשויים להיות יקרים יותר. לצורך הדוגמה, יידרשו זמן עבודה ממושך יותר ומשאבים רבים עבור ביקוע בטון מזוין או עבה במיוחד.
  • מיקום הפרויקט: באזורים מסוימים, ובפרט כאשר הגישה מוגבלת או מאתגרת יותר, יידרשו פתרונות ייחודיים אשר עלולים לייקר את הפרויקט כולו.
  • ציוד וטכנולוגיה: פרויקטים שונים דורשים שימוש בכלים ובטכנולוגיות ספציפיות, ולכן יש לזהות במדויק את הציוד המתאים טרם קביעת מחירו של הפרויקט.
ביקוע בטון זול

עבור איזה פרויקטים נדרש ביקוע בטון?

ביקוע בטון נדרש במגוון רחב של פרויקטים, כולל:

  • שיפוץ והרחבה: ביקוע בטון מאפשר יצירתם של חללים חדשים ואף את שינוי המבנה במקרים בהם המטרה היא לשפץ את המבנה הקיים או להרחיבו.
  • פירוק מבנים נטושים: כאשר נדרשת הריסת מבנה, ניתן לעשות זאת באופן בטוח ויעיל באמצעות ביקוע בטון.
  • פרויקטים של תשתית: בפרויקטים של חידוש או שיפוץ תשתית ניתן לבצע ביקוע בטון ליצירת מעברים, תעלות ואף הסרה של מבנים קיימים.
  • הכנה להתקנת מערכות: ביקוע בטון מאפשר הכנה של המרחב הקיים לקראת התקנה של מערכות מיזוג אוויר וחשמל, ואף להתקנת צנרת.
  • הריסת מבנים גדולים: קיימים מקרים בהם ביקוע בטון הוא הפתרון האולטימטיבי להריסה של כמות גדולה של בטון (לדוגמה בהריסת חומת בטון ארוכה), כמובן שבמקרים אלו, נעשה שימוש בכלים מאסיביים בהרבה והעלות תשתנה בהתאם. לפניכם סרטון של פרויקט ביקוע בטון שביצענו:

ביקוע בטון – איך עושים את זה?

ככה נראה התהליך, שלב אחרי שלב:

תכנון הפרויקט

השלב הראשון הוא שלב התכנון, והוא חייב להתבצע בזהירות רבה ודיוק מקסימלי. במסגרת התכנון יש לבצע בחינה יסודית של המבנה, כדי לאתר את שיטת העבודה הטובה והמתאימה ביותר להשגת המטרות שנקבעו.

קבלת היתרי הריסה

במקרים מסוימים יידרשו היתרי הריסה, ולכן יש לפעול באופן מסודר לקבלת היתרים אלה מהרשות המקומית, על פי כל התקנים והכללים שנקבעו. הליך זה מורכב מהגשת בקשה מסודרת, הכוללת גם תוכניות וחוות דעת של מהנדס, ולאחר שהקשה תיבחן ותאושר ניתן יהיה לקבל את ההיתר לקראת ההריסה.

אם אתם צריכים עזרה בקבלת האישורים, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

תכנון תהליך ההריסה

בשלב התכנון יש לוודא כי הפעולה עצמה תתבצע על פי כל כללי הבטיחות, כדי למנוע כל סכנה אפשרית לציבור ולעובדים, וכן כדי למנוע פגיעה בסביבה הקרובה, ובכלל זה גם במבנים סמוכים ובתשתיות קיימות. במסגרת התכנון יש גם להקפיד על תיאום מלא עם הרשויות כדי למנוע פגיעה בשירותים ציבוריים שונים.

ביצוע בפועל

ביקוע בטון מתבצע לאחר בדיקה יסודית של השטח, ובהתאם לתכנית עבודה מוגדרת שנועדה למנוע כל פגיעה או נזק לסביבה. יש להגדיר היטב כיצד תתבצע ההריסה, ואילו כלים ישמשו את הצוות המקצועי לצורך הפרויקט.

ביקוע בטון מקצועי

פינוי

עם השלמת תהליך הביקוע, על הצוות האחראי לדאוג גם לפינוי מהיר ובטוח של כל שברי הבטון, ולנקות את האזור כולו.

האם כל פרויקט הריסה מחייב קבלת היתרים?

כן, בכל פרויקט נדרשים היתרים מתאימים, בהתאם לסוג הפרויקט ולמיקום שלו. לכן חשוב להכיר לעומק את הדרישות הרגולטוריות, כדי להבטיח כי פרויקט המחייב קבלת היתר אכן יצא אל הפועל על פי החוק.

דברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים

אם אתם זקוקים לביקוע בטון, חשוב לוודא מבעוד מועד כי אתם נעזרים בשירותיה של חברה מקצועית ועתירת ניסיון. זהו משתנה קריטי שיכול להשפיע במידה רבה על הפרויקט כולו, ובפרט כדאי לוודא כי החברה פועלת בכפוף לכל התקנים והדרישות. עבודה נכונה ותכנון מדויק הם חיוניים להבטחת פרויקט המתבצע בצורה יעילה וטובה.

ביקוע בטון זה יהלומי

פרויקט מושלם עם אנשי המקצוע המעולים של יהלומי

בחברת יהלומי, אנו קבלני הריסה ופינוי מומחים, המתחייבים לספק שירות מעולה, עם צוות מיומן וציוד מתקדם. המומחיות שלנו בתחום מבטיחה פרויקט חלק ויעיל, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

אנו נותנים שירותי ביקוע בטון לפרויקטים בכל גודל, לקבלת הצעת המחיר הטובה ביותר בשוק צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מחיר קוב בטון

מהו מחיר קוב בטון?

מחיר קוב בטון נע בין 250-350 ש"ח, ומושפע מכמה גורמים מרכזיים כמו החומרים מהם מורכב הבטון והיחס ביניהם. לפניכם מחשבון מחיר קוב בטון: גובה (במטרים):

קרא עוד »
מה זה ניסור בטון

מה זה ניסור בטון?

ניסור בטון הוא תהליך של חיתוך או הסרה של בטון באמצעות ציוד ומסורים עוצמתיים ומדויקים. ניסור בטון מתבצע בדרך כלל בפרויקטים של בנייה, שיפוץ והריסה,

קרא עוד »
ביקוע בטון והריסת מבנים עם יהלומי

ביקוע בטון

אם אתם מחפשים שירות ביקוע בטון מקצועי ואמין, הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יהלומי המובילה בישראל, לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפרויקט

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך