לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור צינורות בטון

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

למה צריך ניסור בטון

ניסור צינורות בטון הוא עבודה מורכבת במשטחי בטון בקנה מידה גדול, שמחייבת תכנון מקדים ונקיטה של משנה זהירות, היות ומבצעים אותה באמצעות ציוד חזק מאוד. מאחר ובטון הוא חומר גלם קשיח במיוחד, כשמנסרים צינור מבטון דרוש כלי עבודה שהוא קשיח ועמיד אף יותר, ולכן כיום נעשה שימוש במסור יהלום, כפי שנסביר בפרוטרוט בשורות הבאות. 

באילו מקרים נדרש ניסור צינורות בטון?

צינורות בטון מהווים נדבך מרכזי בפרויקטי הקמת תשתיות עירוניות ותיקוני תשתית רבים בארץ, ובפרט בהקשר של מערכות ניקוז או ביוב. צינורות בטון הם גלילי בטון בקוטר עצום ובמקרים רבים הם ממוקמים בעומק האדמה. עבודות של ניסור צינורות בטון נחוצות במצבים שבהם עולה הצורך להחליף את הצינורות הישנים בחדשים לשם רענון תשתיות, לבצע שינויים במיקום התשתית המותקנת, או לתקן פגמים בצנרת, סדקים או נזילות. במקרים אחרים הצורך בניסור צינורות בטון עשוי לעלות בהקשר לקיצור אורך הצינור הקיים לשם התאמתו לפריסת התשתית.

בנוסף, ניסור צינורות בטון מתבצע גם בפרויקטי בנייה במבנים תעשייתיים, בהם צינורות הבטון נמצאים בשימוש נרחב.

איך מבצעים ניסור צינורות בטון בכלים מתקדמים?

כיום, עבודות של ניסור צינורות בטון מתבצעות באמצעות מסור יהלום ענקי בצורת דיסק, המצופה באבקת יהלומים. מסור יהלום מסוג זה מורכב על גבי מסילה שאליה הוא מקובע היטב ומופעל באמצעות איש מקצוע מוסמך בעזרת שלט רחוק. בעבודות ניסור צינורות בטון ביהלום, ישנה חשיבות אדירה לעבודה מול בעלי מקצוע מיומנים, לשם קבלת תוצאה סימטרית, אסתטית ונקייה, שאינה כרוכה בסיכון חיי אדם, פגיעה בתשתית או יצירת זיהום סביבתי מיותר.

היתרונות של ניסור צינורות בטון במסור יהלום

כאשר מבצעים ניסור צינורות בטון באמצעות מסור עם להב יהלום, ניתן להבטיח כי העבודה תתבצע הן באופן מדויק וסימטרי במיוחד, הן בצורה בטיחותית (הודות למנגנון ההפעלה מרחוק הקיים במסורי דיסק בציפוי יהלומים), והן בדרך שתותיר את סביבת העבודה נטולת אבק – בזכות מנגנוני הזרמת המים המשולבים במסורי יהלום מקצועיים, ומונעים הרחפה של שאריות בטון בעת הניסור.

מדוע ניסור צינורות בטון זו לא עבודה לחובבנים

כיום, ניסור צינורות בטון מתבצע בהיקף נרחב ביותר במסגרת פרויקטי בנייה ותשתיות עירוניים, וכן בהקמת מבני תעשייה. צינורות בטון הם כאמור גלילי ענק שמשמשים לניקוז או הזרמה של מים וביוב, ולכן כשמנסרים אותם, חשוב לוודא שלא יווצרו בהם שברים או סדקים. לשם כך נדרש ניסיון רב בהפעלת ציוד ייעודי לניסור צינורות בטון, קרי – מקדח יהלום והקפדה על כל נהלי הבטיחות המקובלים בתחום. רק כאשר עובדים עם בעלי מקצוע אמינים ומיומנים שהוסמכו להשתמש בכלים עוצמתיים אלו, אפשר להיות סמוכים ובטוחים שהעבודה תתבצע באופן מדויק, בטיחותי ונקי.

זקוקים לעבודות ניסור צינורות בטון שיבוצעו בציוד מתקדם ומקצועי ובידי מומחים? צרו קשר עם חברת "יהלומי ניסור בטון ביהלום" לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום!

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך