לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

מתי צריך לנסר מדרגות?

יכולות להיות לא מעט סיבות להחלטה לבצע ניסור מדרגות בטון, ולרוב מדובר בתהליך בלתי נפרד מעבודת השיפוץ או משינוי מתוכנן במבנה. הנה כמה דוגמאות למקרים בהם הניסור חיוני, וגם הצצה קטנה לתהליך העבודה שלנו.

ניסור לצורך החלפת חומר הגלם

ההחלטה לבצע ניסור מדרגות בטון מתקבלת לא פעם בעקבות ההחלטה הבסיסית והפשוטה יותר – להחליף את חומר הגלם בו נעשה שימוש בתכנון המבנה. לצורך הדוגמה, אם תרצו להחליף את מדרגות הבטון במדרגות עץ מרשימות מחומר טבעי, פעולת הניסור היא הפתרון המדויק עבורכם. היא גם זו שתאפשר לכם להתאים את המבנה למדרגות המתוכננות.

ניסור לטובת יצירת יחידות נפרדות

אם החלטתם להפריד בין שתי קומות במבנה, לדוגמה לצורך יצירתן של שתי יחידות נפרדות, ניסור מדרגות בטון הוא צעד חשוב בתהליך הזה. אמנם תצטרכו לתכנן אותו בקפידה רבה, ולפעול על פי כל כללי הבטיחות, אבל בסופו של דבר תקבלו את המענה המושלם לצרכים שלכם, ושתי יחידות עצמאיות ונפרדות לחלוטין.

ניסור לטובת התקנת מעלון

בבתים בהם מתגוררים אנשים מבוגרים מאוד או בעלי מוגבלות נדרשת נגישות מרבית. מצד שני, מדרגות הבטון בוודאי אינן נגישות והן מקשות על חיי היומיום ברחבי הבית. הבשורה החשובה היא שגם ללא מקום ייעודי למעלית גדולה ורחבה, ניתן לתכנן מעלון מדרגות שיתאים בדיוק לצרכים שלכם. זאת באמצעות ניסור מדרגות הבטון באופן חלקי, כדי לפנות מרחב להתקנת המעלון. 

איך מתבצעת פעולת הניסור?

אחרי שזיהינו מצבים בהם נידרש לבצע ניסור מדרגות בטון, כדאי להכיר את תהליך העבודה ובפרט לשים דגש על השלבים המרכזיים:

  1. תכנון מדויק: לפני תחילת העבודה יש לתכנן את הפעולה בקפידה רבה, לבדוק את המבנה ולהגדיר את היקף הפרויקט ואת הציוד הדרוש.
  2. קבלת אישורים: חשוב לזהות אילו אישורים ורישיונות נדרשים לפני היציאה לדרך, ולוודא כי יש בידכם את כל הניירת הנחוצה. כמו כן, חשוב להודיע לשכנים מראש, מכיוון שפעולת הניסור מייצרת רעש שיפוצים רב.
  3. הכנות בשטח: לאחר שהוגדרו דרישות הפרויקט, יש להכין היטב את השטח, ובפרט לפנות מהמקום ציוד ופריטים שעלולים להינזק, ולכסות ריהוט כבד שנותר במקום כדי למנוע את הפגיעה בו. בנוסף, יש לוודא גישה למקור מים (נדרש לצמצום כמויות האבק) ולחשמל תלת פאזי (נדרש להפעלת המכשור המתקדם והעוצמתי).
  4. ניסור מדרגות בטון: בשלב זה יתבצע הניסור על פי כל התוכניות ובהתאם לכללי הבטיחות המחמירים ביותר.
  5. בקרת איכות: עם השלמת העבודה תתבצע בדיקה מקיפה כדי לוודא כי הפרויקט הושלם בהצלחה ובהתאם לציפיות ולדרישות, ורק לאחר מכן ינוקה האזור משאריות בטון ופסולת.
צוות יהלומי ניסור בטון ביהלום

סיכום

אם אתם משתוקקים לערוך שינויים בבית אבל מדרגות הבטון נתפסות כמשתנה קבוע שלא ניתן להזיז, כדאי לזכור שמדובר בפעולה אפשרית בהחלט. עם חברת ניסור בטון מקצועית ותכנון מדויק תוכלו לחלום בגדול ולהפוך את ארבעת הקירות המקיפים אתכם, לבית החלומות האידיאלי.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך