הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור קירות טרומיים

ניסור קיר טרומי

שבירת קירות טרומיים על ידי ניסור בטון ביהלום

ניסור וקידוח בבטון ביהלום זה האופציה הטובה ביותר עבור קירות טרומיים משל הסיבות שצריך להיות יותר עדין עם הקירות ומשל הסיבה שעם הניסור יהלום תקבלו סביבת עבודה נקייה יותר, יעילה יותר, ושקטה בצורה יחסית משאר הניסורים הקונבנציונליים.

קירות טרומיים

כאשר מדובר בקיר טרומי שבנוי מראש, אז כדאי לכם לשכור חברת ניסור בטון עם ניסיון ומומחיות. כשתהליך הבנייה נעשה בצורה יעילה יותר, והמהנדסים נהפכים להיות מתקדמים יותר, אז השימוש בקירות טרומיים גודל ואפשר לראות היום את הבניה הטרומית יותר ויותר.

עם הניסיון שצברנו בתחום, כבר יצא לנו להסיר כמה וכמה לוחות בטון מבניה טרומית שכבר נבנתה מראש. זה דורש הרבה קואורדינציה בעבודה עם המנוף כאשר אנחנו מוציאים לוח בטון גדול ממקום גבוה.

יהלומי ניסור וקידוח בטון דואגים לעבודות פינוי של הקיר המנוסר (בתוספת תשלום) בעזרת מנופים מנוסים ובטוחים בלבד.

ניסור קירות מבטון

ניסור קיר בטון בעזרת ניסור יהלום הוא כלי רב תכליתי והטוב ביותר מכל הכלים האחרים שמשמשים להריסה. זה מאפשר לנו לחתוך את הקיר או כל משטח אחר בצורה אנכית, אופקית או בכל זווית שאם הלקוחות תחפצו.

המסור קיר מורכב על גבי מסילה, והיציבות שזה נותן מאפשר לנו לעשות חתכים ישרים ומדויקים בצורה מופלאה בכל סוג של חומר כגון בטון, אספלט, שיש ועוד.

חברה מקצועית לניסור קיר טרומי

אז אם אתם מחפשים חברה מקצועית שמבצעת ניסור קיר טרומי אנו נעריך את ההזדמנות להרוויח את האמון שלכם. אנו הרווחנו מוניטין מאוד גבוה כחברת ניסור בטון בתמורה למאמצים הרבים שלנו כדי לספק שירות לקוחות יוצא דופן.

יש למסור את היכולת המדהימה לחתוך לעומק של כ80 ס"מ! אבל, כאשר אנו נצטרך חיתוך עמוק יותר, אל דאגה יש לנו פתרונות מושלמים בשביל זה.


הניסיון הרב שלנו עם עבודות הריסה בבתי מגורים, אזורים מסחריים ותעשייתיים יביא לכם תועלת רבה.

שמירה על שלימות המבנה

שמירה על שלימות המבנה של שאר הקירות שנשארו במבנה, זה עומד בראש סדר העדיפויות לכל המנסרים. עבודה מנוצלת כראוי עם המסור יהלום ישאיר את שלימות המבנה בצורה הטובה ביותר מבלי חתכים מיותרים שיברחו למקומות שלא רצינו לחתוך בהם.

ניתן לנסר את הקירות בטון ואת הבלוקים בצורה שתיהיה קלה לפינוי על ידי חלוקה של הקיר לחתיכות שניתן לפנות אותם. השיטה שאנו משתמשים בה עם המסור היהלום לא יוצרת רעידות ורטטים ולא אבק, בשונה מכל שיטות ההריסה האחרות שהם יוצרות המון מהדברים שהזכרנו קודם.

אנו עובדים בפריסה ארצית מהצפון ועד הדרום במחירים הזולים בישראל.

השיחה הזו תחסוך לכם

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך