הריסת מבנים

מתחייבים למחיר הטוב ביותר!

הריסת מבנים

בתים רבים בארץ עברו "פינוי בינוי". מבנים ישנים רבים נהרסים, ובמקומם נבנים מגדלי מגורים. חלק אחר של מבנים ישנים, נהרסים בגלל מצבם הרעוע. הריסת מבנים אינה הליך פשוט. יש צורך להוציא אישור בנייה. הוצאת אישור על הריסה ותכנון מחדש, לוקחת מספר שנים. גם פעולת הריסת המבנה לוקחת זמן. לאחר הריסת המבנה יש צורך לפנות את הפסולת של ההריסות.

מתי הורסים מבנה ישן, ומתי המבנה יוגדר כ"מבנה לשימור"?

לא כל מבנה ישן ניתן להרוס. ישנם מבנים ישנים, המוגדרים כ"מבנים לשימור", ואסור לקבלן להרוס אותם. הבנייה תהיה מעל המבנה. לרוב, יהיו מבנים אלו חד קומתיים. מבנה אבן של כמה קומות עם חצר, יוגדר כמבנה לשימור. לעיתים, יבנה היזם בניין בחצר המבנה, והמבנה הישן יוסב מבנה מגורים למבנה ציבור. מתי אפשר להרוס מבנים ישנים בלי בעיה חוקית? מבנים ישנים שלא עשויים מאבן, הינם מבנים שנוטים להתפורר מבפנים. לכן, פעמים רבות ייהרסו מבנים אלו גם ללא פינוי בינוי, משום שהם עלולים לסכן את הנמצאים בהם.

פינוי המבנה מתכולתו.

לפני שהורסים כליל את המבנה- מפנים אותו מתכולתו. אמנם, 99% אחוז מהתכולה במבנה, מפונה בדרך כלל על ידי בעל המבנה. אולם כאשר בעל המבנה לא מפנה את כל התכולה- מתבצע שאר הפינוי על ידי היזם. ערימת הגורטאות והחפצים המפונים מהמבנה, מוצאים על ידי הפועלים אל פח הזבל הסמוך. פעמים רבות, ייקחו עוברים ושבים חפצים טובים ושימושיים מהערימה.

ניתקתם את המבנה מכל התשתיות?

חברה מקצועית להריסת מבנים, דואגת לנתק את המבנה מכל התשתיות לפני ההריסה. כל בניין מחובר לחשמל, למים ולגז. על הקבלן המבצע ומפקח הבנייה, לדאוג שהבניין עובר ניתוק מכל התשתיות לפני תהליך ההריסה. בנוסף, על הקבלן המבצע להודיע לרשויות ולחברות הרלוונטיות על ניתוק הבניין מתשתיות.

הריסת מבנה- תקופה לא קלה למבנים הסמוכים.

במהלך הריסת מבנים, סובלים רבות תושבי הבניינים הסמוכים למבנה שנהרס מרעש ואבק. אין ספק שהאבק מזיק לבריאות ולנשימה. אולם, סבל זה הינו זמני וחולף. גם הרעש הינו כבד. כל היום שומעים דיירי הבניינים הסמוכים רעש טרקטורים. אולם, תוכניות הפינוי בינוי שהתבצעו בשנים האחרונות, יצרו עשרות אלפי יחידות דיור חדשות בכל הארץ, ונתנו מענה למשפחות רבות שרצו דירות חדשות למכירה.

הריסת מבנים בכל הארץ עם "יהלומי".

מעוניינים להרוס את המבנה? חברת "יהלומי", תנהל לך את תהליך הריסת המבנה, משלב פגישת הייעוץ הראשוני, ועד לפינוי הריסות המבנה. בשלב הראשון, אנו קובעים פגישת ייעוץ ראשונית עם בעל המבנה המיועד להריסה. ביחד אנו מתכננים את תהליך הריסת המבנה. התכנון נעשה לפי התקציב אותו יכול להקצות בעל המבנה. הליך הריסת המבנה נעשה בדרך מקצועית ובטוחה. אנו דואגים לפנות את כל הפסולת שנוצרה מהריסת הבניין, ולהשאיר את השטח נקי.

מעוניינים בהריסת מבנה? צרו קשר עם "יהלומי עוד היום", ואנו נהרוס לכם את המבנה בצורה המקצועית והנקייה ביותר!

הריסת מבנים מבוקרת – קבלן הריסות מוביל בישראל

האם אתה מחפש צוות שיכול לבצע הריסת מבנים מתוכננת היטב ומבוקרת ? אין לך מה להמשיך לחפש.

אנחנו מומחים בהריסת מבנים ומציעים לך שירות בכל אזור בארץ. עם שנים רבות של ניסיון ומומחיות ללא תחרות, אנחנו יכולים לבצע כל פרויקט, מסובך ככל שיהיה, של הריסת מבנים מבוקרת או פירוק מבנים ולספק, לאחר מכן, בדיקה יסודית של אתר העבודה ופגישת ייעוץ עם המומחים שלנו.

בין אם אנחנו עובדים באזור צר, מתחת לקרקע או בגובה, מובטח לך ביצוע ברמה גבוהה ביותר תוך שמירה על כל כללי הבטיחות והבריאות ומינימום רעש והפרעה לחיי היום יום.

אנחנו ידועים בסטנדרט האיכות הגבוה שלנו, גישת השיווק המובילה שלנו ושירות הלקוחות המקצועי והמצוין שלנו. 

מה כולל השירות שלנו?

מהשיחה הראשונה שלך אלינו ועד השלמת העבודה, אנחנו מספקים לך את כל מה שדרוש לך להריסה, החל מייעוץ לגבי ההריסה, בדיקה באתר וייעוץ לגבי התקציב, הריסה ובנייה וניהול מלאי.

כחלק מהשירות שלנו, הצוות המיומן והמנוסה שלנו יכול לבצע כל סוג של הריסה בכל אתר בניה, תוך כדי פינוי מהיר של החומרים וחלקי מבנים שנוצרים כתוצאה מקידוח וניסור.

ביהלומי ניסור בטון, אנחנו מבצעים את כל סוגי הפרויקטים של הריסת מבנים תוך כדי עמידה בתקנים והרגולציות המחמירים ביותר בתעשייה.


למה לבחור בנו?

קודם כל, צוותי ההריסה שלנו הם איכותיים, מנוסים ומיומנים ושירותי ההריסה המבוקרת שלנו הם בטוחים, אמינים ומקצועיים כמו גם שירות הלקוחות המצוין שלנו.

בנוסף, יש לנו מיומנות וידע בקידוח וניסור ושיטות ההריסה שלנו הן ידידותיות לסביבה וכוללות שירותי פינוי פסולת יעילים. אנחנו מקפידים לעדכן את הנהלים שלנו כדי לוודא שאנחנו משתמשים בשיטות ההריסה המתקדמות ביותר עם כמה שפחות השפעה מזיקה על הסביבה.

יש לנו מדיניות הערכת סיכונים מבוססת היטב ואת ציוד ההריסה והכלים החדשניים ביותר.

אילו פתרונות יש לנו?

אנחנו מספקים מענה לכל סוגי ההריסה הדרושים, החל מהריסת מבנים בודדים ועד להריסת  מבנים מסחריים גדולים.

על פי דרישה, אנחנו מספקים גם פתרון הריסה רובוטי שלם. אנחנו משתמשים ברובוטים מתקדמים וכלים שמעוצבים במיוחד לעבודות הריסה ובכך מבטיחים את התוצאה הטובה ביותר.

צור קשר

רוצה לדעת יותר על שירותי ההריסה המבוקרת שלנו ? או רוצה לקבל הצעת מחיר לפרויקט ההריסה שלך ? התקשר אלינו בטלפון 077-805-3023  או שלח לנו מייל לכתובתנו [email protected]

הביקורות שלנו מגוגל
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
ניסור קיר בטון בבית פרטי - חברה מקצועיים והכי חשוב אנשים טובים !!!ממליץ בחום גם רפי וגם הילל פשוט תענוג של אישיות - החל מהשיחה הראשונית, ואז גם בביצוע העבודה. תמיד מוכנים לעזור לבעלי המקצוע האחרים בשטח גם אם העבודה אינה בתחום אחריותם - חברה המשיכו כך !!!
גרי אמינוב
גרי אמינוב
17:09 22 Jun 21
נחמן עמר
נחמן עמר
10:28 09 Mar 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
ישראל בן סעדון
ישראל בן סעדון
16:19 02 Feb 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
אברומל'ה וינברג
אברומל'ה וינברג
16:00 01 Feb 21
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
אלון בחור מקצועי פשוט אלוף שרות מצוין
Yossi Revach
Yossi Revach
17:39 12 Aug 20
לנסר בטון עוד לא הייתי צריך, אבל הצמד המקסים הזה עצרן לידי מיוזמתם בשול באמצע כביש מהיר, ועזרו לי לטפל בתקלה קטנה ברכב בכיף ובאווירה טובה. אנשים טובים ונדיבים תמיד כיף לעשות איתם עסקים וכשאני אצטרך משהו אסמוך עליהם בעיניים עצומות. תודה
Ha Koch
Ha Koch
17:58 06 Aug 20
Shelly Mozes
Shelly Mozes
09:58 27 May 20
מעבר לביצוע שהיה מצויין, השירות שקיבלתי מרפי ומצוות יהלומי שווה יותר מכל דבר אחר. תודה ממליץ בחום
Nakache Eliot
Nakache Eliot
03:45 11 Nov 19
חבר'ה מקצוענים, עבודה שאמורה לקחת 5 שעות לפחות הם תיקתקו תוך שעתיים. אם לסכם את השירות שקיבלתי מהם זה נטו מקצוענות
מימון בדוש
מימון בדוש
08:46 07 Oct 19
פשוט מדהימים! תודה!
Erez Layos
Erez Layos
08:27 20 Aug 19
Avraham Badush
Avraham Badush
09:35 15 Aug 19
מקצוענים. שירות ויחס מספר 1.ממליץ בחום.
Nati Rabi
Nati Rabi
07:31 31 May 19
אנשים מיוחדים וצוות תותחים
אריאל כהן
אריאל כהן
13:35 02 Nov 18
רפאל קונו
רפאל קונו
11:57 07 Oct 18
שירות מעולה, אחלה רפאל
ohad marhozi
ohad marhozi
13:12 18 May 18
היינו צריכים ליצור פתח חלון לחדר ממד והזמנו את יהלומי והם נתנו לנו עבודה יוצאת מהכלל. ממליץ
Michi Rosenbaum
Michi Rosenbaum
20:09 17 May 18
חברה נהדרת, ממליץ בחום
EVYATAR SWISSA
EVYATAR SWISSA
11:50 16 May 18
רפאל והצוות הגיעו אלינו בזמן בלי איחורים ועשו לנו את הקידוחים שהיינו צריכים על הצד הטוב ביותר, תודה
חן יצחקי
חן יצחקי
07:23 13 May 18
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך