שאלות ותשובות בנושא ניסור בטון

לפניכם שאלות ותשובות ששואלים אותנו הרבה אז הכנו כמה תשובות מוכנות מראש ואנחנו מקווים מאוד שתמצאו את התשובה שלכם כאן, ואם בכל זאת לא מצאתם את יותר ממוזמנים לחייג אלינו.

צריך עזרה?

שאלות ותשובות

חיתוך בטון היא עבודה קשה הדורשת עזרה של אנשי מקצוע מיומנים כדי להשלים את העבודה בבטחה ובדייקנות
ולכן הכנו לכם שאלות ותשובות שיעזרו לכם למצוא את התשובה המתאימה לכם

מכונת הניסור היא בעצם דיסק חיתוך יהלום שמורכב למסילה והמסילה מחוברת אל הקיר בצורה מדויקת לפי הקווים המסומנים מראש ועל ידי שלט רחוק אנחנו מפעילים את המסור, לאט לאט ס"מ אחרי ס"מ הקיר נחתך בצורה מדויקת ורק נשאר להפיל את הקיר החתוך, שמאחוריו מחכים לנו צמיגים כדי למנוע את הזעזוע, ולאחר שהקיר נפל לוקחים את הקונגו ומפרקים את הקיר לחתיכות קטנות כדי שיהיה אפשר לפנות אותו (שירות הפינוי הוא בתוספת תשלום)

הרבה שואלים אותנו למה לא לשבור את הקיר לבד, עם כמה פועלים ופטיש 5 קילו? התשובה היא ברורה הזמן שאתם חוסכים עם ניסור בטון שלוקח כמה שעות בודדות יחסוך לכם את היומית שאתם תשלמו לכל פועל, והכי חשוב הקיר אחרי הניסור יהיה חתוך בצורה מדויקת לא צריך אפילו לעבור עם שפכטל, וזה הסיבה שכל הקבלנים עובדים עם חברות ניסור.

דבר ראשון הכי חשוב שיהיה חשמל תלת פאזי בדירה, ונקודת מים כי הניסור עובד עם הרבה מים שיוכל ליצור חיתוך מושלם וגם כל האבק לא יעוף לכל מקום, וזה מאריך את חיי המכונה, ואחרי שיש לכם את כל זה אתם צריכים לעבור עם המהנדס שלכם ולסמן את הקווים שאתם רוצים לחתוך, אנחנו מגיעים וחותכים, בלי לחשוב פעמים אז כדאי שתבדקו את זה טוב טוב.

חד משמעית לא, אנו לא אחראים על הנזקים, אנחנו וכל חברות הניסור לא מהנדסים ולא יודעים מה מחכה לנו מאחורי הקיר. ולכן אם חתכנו בטעות את הצינור הראשי של המים או הגז או החשמל הכל יהיה באחריות המזמין ולכן לפני שאתם מזמינים חברת ניסור בטון תעשו קצת שיעורי בית, תעברו עם המהנדס שלכם ותראו שאתם באמת יכולים לחתוך את הקיר וככה נמנע נזקים מיותרים.

המחירים מאוד משתנים לפי תנאי העבודה אנחנו יכולים לתת לכם באתר בערך כמה זה עולה, אבל המחיר האמתי יהיה לאחר שנדבר וניתן לכם הצעת מחיר, הכנו לכם כאן באתר דף מחירון תעברו עליו ותראו אם זה בתקציב שלכם, ואם כן אנחנו מחכים לפנייה שלכם.

לחצו על הקישור למטה ותעברו אל המחירון:

מחירון ניסור בטון

חיתוך בטון היא עבודה שמתבצעת במהלך בנייה ושיפוץ של מבנה אשר יכול להיות בית פרטי, משרד, חנות, גשר, או כל דבר אחר שיש בו בטון. מאחר שבטון הוא לא קל לניסור כמו שעץ קל, אתה צריך מקצוענים שיעבדו לך על זה. סיבות ספציפיות יותר שייתכן שתצטרך לחתוך בטון הם כאשר אתה צריך לפתוח פתח עבור מעליות, חלונות, דלתות וערוצים לעבודת אינסטלציה ויצירת מעבר לקווי חשמל.

הטכנולוגיה התקדמה המון, אתה יכול להפסיק לדאוג לגבי הרעש שנעשה בעת חיתוך הבטון. חלק מהמכונות נראות גדולות ומאיימות, אבל זה לא אומר שהם יפריעו לכל השכנים שלכם. הם לא גורמים לחוסר נוחות ושקטים מספיק כדי לשמור על הרעש בתוך הקירות של הבית שלך.

החשיבות של המים כאשר חותכים בטון הם כדי לבצע את העבודה בצורה נקיה ובטוחה.
ניסור בבטון מייצר הרבה אבק. המים מסייעים להגבלת התפשטות של האבק באזור ולפיזורו. אבק יכול גם להיכנס לעיניים ולאף, ולגרום לסיבוכים חמורים. מטרה נוספת של המים היא לצנן את המכונה לאחר העבודה במשך זמן רב. מכונות ניסור נוטות להתחמם ואינם בטוחות לשימוש במצב הזה… המים משמשים מערכת קירור עבורם.

אם אתה חושב שמדובר פה ביהלום נוצץ, זוהר ויפה אז אתה יכול להיות בטוח שזה לא המקרה כאן. מסורי החיתוך שופעים ביהלומים אבל אלה יהלומים מדרגה תעשייתית. יש להם את היכולת לחתוך כל דבר, ולמרבה הצער, לא ראויים מספיק כדי ללבוש אותם כתכשיטים.

ניסור וקידוח בטון

עבודות חיתוך וניסור בטון מצריכה מיומנות רבה

העובד עושה שימוש במסור כדי לחתוך דרך מבנה בטון, או לתת לו צורה מסוימת, או לקדוח דרכו חור. ההתקנים בהם משתמשים העובדים הם תלויים בסוג העבודה. מסורי יד הם מספיקים כדי לחתוך מבנים דקים יחסית של בטון לעומת זאת קיר חזק עשוי לדרוש מסור אוטומטי.

חברת ניסור בטון

לא משנה מה העבודה ומי העובדים, חשוב שתדעו קודם למה אתם נכנסים לפני שאתם מזמינים חברת ניסור שתתחיל לעבוד. טבעי שיהיו שאלות ותוכלו למצוא בהמשך המאמר הזה את תשובותיהם.

דברו איתנו

אנחנו מטפלים בכל עבודת הניסור בבטון שיש, צוות העובדים המקצועי והמנוסה שלנו יבטיח שלא יהיה לך על מה להתלונן לפני, במהלך ואחרי העבודה. אל תהסס לפנות אלינו באמצעות השארת פרטים או בטלפון