לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור ממד בטון – איך עושים את זה בטוח?

מחפשים שירות ניסור ממד בטון? צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מעולה לפרויקט שלכם!

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

ניסור ממד בטון עם מסור יהלום

רוצים לשנות את הייעוד של חדר הממ"ד? מבקשים להרחיב את הסלון על חשבון חדר הממד? 

אתם צריכים שירותי ניסור ממד בטון! צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם, אנו מתחייבים למחירים הטובים ביותר בארץ ולשירות מקצועי ובטיחותי, אנו מנסרים וקודחים בבטון כבר מעל 10 שנים!
חייגו אלינו לטלפון 077-805-3023 או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מעולה לפרויקט שלכם.

חשוב לדעת דבר ראשון שכל חיתוך, ניסור או קידוח של קירות בממד שעוברים את כל הקיר פוגעים למעשה באטימות של הממד ובייעוד שלו לאפשר חלל סגור הרמטי ואטום במצבים של לוחמה כימית, רקטות, ועוד (שלא נדע!). עם זאת, רבים רואים בחלל הזה מקום מבוזבז שהם יכולים להפיק ממנו הרבה תועלת והם מוכנים לוותר על האטימות שלו לטובת מגורים, או במקרים מסוימים, מעוניינים לבנות חדר ממד חדש במקום שונה בבית ולהסיר את הממד הנוכחי.

ניסור ממד זוהי משימה לא פשוטה כפי שנרחיב בהמשך. כדי להצליח במשימה וליצור את הניסור המדויק, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מומחים לתחום שיש להם את היכולת לבצע את המשימה.

כאן נמצא המקום שלנו, חברת יהלומי ניסור וקידוח בטון.

כדי שתהיו בטוחים בתוצאות וגם בכל הדרך אל התוצאות, צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

ניסור ממד בטון

מתי נצטרך ניסור ממד בטון?

כשאנחנו רוצים לנסר קיר בטון בחדר הממד או אפילו רק ליצור בו חיתוך כלשהו כדי לפתוח חלון חדש או כדי להרחיב דלת קיימת, אנחנו צריכים לעבוד עם הכלים הנכונים שייטיבו ליצור את הניסור הרצוי בצורה הכי מדויקת, זהירה, מהירה וגם קלה.

כידוע קירות הבטון של חדר הממ"ד הם קירות חזקים ועבים במיוחד העשויים בטון מזוין. מעבר לשכבות הרבות של הבטון יש בקירות גם כמות גדולה של ברזל מה שהופך את הקיר לחזק במיוחד, מה שמעניק לנו את היתרונות של הבטיחות והיציבות גם במצבים חמורים כמו רעידות אדמה, אך מצד שני הם מעמידים בפנינו אתגר מורכב כשאנחנו רוצים לחתוך את הבטון הזה.

אילו שינויים במבנה הממד ניתן לבצע באמצעות ניסור בטון?

למעשה כל שינוי בקיר הממד יצריך ניסור בטון.

אם זה לצורך ניסור התקרה ואם זה 'רק' הרחבת דלת או חלון. כל שינוי כזה ניתן לביצוע בעזרת מסור בטון. מסור הבטון מסוגל ליצור חיתוך ממוקד מאוד במקום המדויק בו אתם רוצים את החיתוך. מסור הבטון הוא כל כך חד ויש לו את האפשרות להתחבר בצורה מושלמת למקום החיתוך הרצוי כך שהתוצאות המדויקות מובטחות.

האם מותר לנסר קירות ממד?

ניסור ממד בטון זה למעשה לא דבר נכון עבור הממד. לפחות מבחינת הייעוד של הממד. הוא הרי נועד להיות אטום ולשמש אותנו גם במצבים בהם אנחנו צריכים את ההגנה של חדר שהוא אטום לחלוטין. זו הסיבה שבונים את החדר עם כל התקנים של דלת וחלון הנסגרים הרמטית, פתחי אוורור מיוחדים שנועדו לזמני חירום וכל מה שלמעשה יוצר את החדר האטום. עם זאת כפי שכבר ציינו, עבור אנשים רבים מדובר בבזבוז של חלל שעשוי לשמש אותם גם למגורים, שינה או סתם כך כחלק של הבית שירחיב את חדרי המגורים או הסלון. הם מוכנים לוותר על האטימות של החדר והם מבקשים לנסר את קירות הבטון של החדר למטרות שלהם.

ניסור ממד בטון היא פעולה אפשרית מבחינה טכנית וניתן אכן להגיע לתוצאות הרצויות בקלות רבה כאשר בוחרים בכלים הנכונים ובציוד המתאים.

על מה חשוב להקפיד בזמן ניסור ממד בטון?

ניסור ממד בטון מחייב מספר דברים.

  • בדיקה של הקיר לפני העבודה – קירות הבטון מכילים כידוע כמויות גדולות של ברזל. מעבר לכך, חשוב לזכור כי חדרי הממד בנויים בדרך כלל לכל אורך הבניין מה שלמעשה מחייב אותנו לפני ביצוע עבודה כזו של ניסור ממד בטון, לבדוק בעזרת מהנדס או קונסטרוקטור האם אכן הפעולה אפשרית וכי היא לא תזיק למבנה ולחוזק שלו. לעולם אל תוותרו על בדיקה כזו כי היא זו שתוכל לחסוך ממכם הרבה עוגמת נפש במקרים ואכן יש לשנות את התוכנית או אפילו לשלול אותה לחלוטין.
  • הכנה של השטח – לפני שמתחילים בעבודה של ניסור ממד בטון, חובה להכין את השטח לקראת העבודה. זה אומר פינוי הרהיטים והחפצים, הרחקת אנשים מהמקום, הכנת הקרקע שלא תיפגע בעקבות נפילה של חלקי בטון גדולים וכמובן לבוש מוגן עבור העובדים כדי למנוע פגיעות כלשהם במהלך העבודה.

ישנה אפשרות לפרוס צמיגים על גבי הקרקע שיבלמו את נפילת הבטון, ישנה אפשרות לקשור את הקיר לפני הניסור ולמנוע נפילה ואפשר גם לחלק את הבטון לחלקים קטנים כדי שלא ייפלו חלקי בטון גדולים בבת אחת.

  • עבודה עם כלים מקצועיים – הביצוע של הניסור חייב להיעשות בעזרת כלים מתאימים. הציוד שנועד לשם כך הוא ציוד שמסוגל להתגבר על הבטון הכי קשיח והכי חזק, מדובר במסור יהלום. נרחיב בהמשך איך פועל המסור ומה הייחודיות שלו.
  • פינוי הבטון – חלק בלתי נפרד מכל העבודה זה הפינוי של הבטון. חובה על מבצע העבודה לדאוג לכך שהבטון יפונה מהאזור ולא יישארו במקום חלקי בטון גדולים ומסוכנים.
ניסור ממד בטון זה יהלומי

היתרונות של ניסור בטון ביהלום

ניסור ממד בטון נעשה כאמור באמצעות מסור יהלום. מה זה מסור יהלום? מדובר במסור חזק מאוד עם מנוע עוצמתי ועם להבים חזקים כאשר אלו מצופים בשבבים של יהלום. היהלום הוא חומר הכי חזק שיש בטבע. אנחנו עדיין לא מכירים חומר עמיד וחזק ממנו. כאשר היהלום חובר למסור החד והמהיר נוצרת תוצאה של מסור עוצמתי בסדר גודל שמסוגל להתגבר גם על הבטון הכי קשיח, עבה ומחוזק. למעשה אין דרך אחרת לבצע את העבודה וזו השיטה שאכן הוכחה כיעילה.

היתרונות של הניסור ביהלום:

  • ניסור מהיר – העבודה נעשית במהירות רבה. בגלל שמדובר בכלי ממוקד ונכון, לא צריך הרבה הכנה והניסור מתקבל תוך דקות ספורות ממש מרגע הפעלת המסור. אמנם חשוב למקד את המכונה ולהביא אותה במקומה בצורה הכי יציבה ומקובעת אך משם, הניסור כבר ייעשה תוך זמן קצר ממש.
  • ניסור מדויק – הניסור נעשה בצורה מדויקת מהנקודה ועד הנקודה שביקשתם. התוצאה היא מושלמת ממש כך שאין כל צורך בשינויים או תיקונים בסיום העבודה וניתן מיד להתקדם הלאה בהתקנת המשקופים וכן הלאה. 
  • ניסור נקי – ניסור ממד בטון נעשה יחד עם מים זורמים. מה שנועד למעשה לקרר את הלהבים ולאפשר עבודה רציפה. על הדרך אנחנו מרוויחים גם את הפחתת אבק הבטון שנספח למים ולא עולה לאוויר. זה כמובן שומר על אזור עבודה נקי יותר ועל אוויר שלא מזדהם ופוגע באנשים באזור.
ניסור בטון ביהלום

על החשיבות בעבודה עם אנשי מקצוע מומחים

ניסור ממד בטון זה משימה מורכבת. אין ספק כי מדובר בתפקיד רב אחריות ולא כל מי שיודע לאחוז במסור אכן יהיה מסוגל להגיע לתוצאות הרצויות. על כן, לפני שאתם בכלל מתחילים בעבודה, זכרו: המקצועית חייבת להיות מעל לכל. ככל שתקפידו על עבודה מקצועית יותר, כך תוכלו ליהנות משקט נפשי כשתדעו שהביצוע יהיה הכי בטוח וכמובן גם הכי מדויק.

יהלומי – שירותי ניסור וקידוח בטון עם מקצועיות ברמה הכי גבוהה!

מחפשים שירות של ניסור ממד בטון? חברת יהלומי ניסור וקידוח בטון לשירותכם!

עם הצוות המקצועי, עם הציוד הכי מתקדם ועם הניסיון העשיר בכל סוגי העבודות, הכוללות גם ניסור ממד בטון, אתם יכולים לסמוך עלינו בכל פרויקט חיתוך בטון, בכל עובי ומכל סוג!

חברת יהלומי – כדי שתיהנו מתוצאות מושלמות!

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך