ניסור בטון בדרום במחירים הטובים בישראל

ניסור בטון בדרום

לפני שמזמינים חברת ניסור בטון בדרום הארץ אז זה לא נכון להסתכל רק על מי הכי זול (אם כי אנו מאמינים שאצלינו תקבלו את ההצעה הטובה ביותר, נסו אותנו! קבלו הצצה למחירון שלנו)

כשמחפשים חברת ניסור בטון צריכים לבדוק שמדובר בחברה עם ניסיון רב מכיוון שאין רף כניסה לשוק וכל אחד יכול לפרסם עצמו כמנסר בטון.

ואתם לא רוצים להזמין מישהו בלי ניסיון בניסור וקידוח מכיוון שהרבה עבודות יכולות לגרום נזק רב אם לא עושים אותם נכון. (יכולים לפגוע ביסודות הבניין, יכולים לחתוך חוטי חשמל ראשיים שכל הבניין וכדומה)

אנו ביהלומי ניסור וקידוח בטון עם מעל 600 לקוחות מרוצים ועם מעל 7 אלף קירות שניסרנו יכולים לומר בביטחון שאתם יכולים לסמוך עלינו.

גם מבחינת מקצועיות ללא פשרות וגם מבחינת מחירים אטרקטיביים במיוחד!

חייגו עכשיו וספר לנו על הפרויקט שלכם ואנו ניתן לכם הצעת מחיר מהירה עוד תוך כדי השיחה:)

073-705-4185

5 תשובות לשאלות נפוצות על ניסור יהלום

ניסור גג בטון בדרום הארץ

השיטה הנפוצה ביותר בתעשיית הבניה, השיפוץ, הקמת תשתיות או הריסת משטחים עשויים בטון, היא שיטת ניסור יהלום, המתבצע בעזרת מסור בעל להב דיסק עוצמתי.

שבבי יהלומים המצפים את קצות הלהב מאפשרים לחתוך דרך בטון בקלות, במהירות, ביעילות ובדייקנות. 

בנוסף, שיטת ניסור בטון בדרום בעזרת להבי יהלום היא ידידותית לסביבה, אינה מייצרת לכלוך או אבק ואינה דורשת תיקונים לאחר הביצוע.

יחד עם זאת, ניסור בטון הוא עבודה פיזית קשה שדורשת מיומנות ומקצועיות של מומחים כדי לבצע אותה על הצד הטוב ביותר, בצורה בטוחה ומדויקת.

אז כדי שתכיר יותר לעומק את הנושא, הבאנו עבורך את התשובות לחמש השאלות הנפוצות ביותר על ניסור בטון בדרום.

1. מתי כדאי להיעזר בניסור בטון ?

ניסור בטון בדרום מתבצע במהלך בניה או שיפוץ של מבנה שיש בו בטון, בין אם מדובר בבית, משרד, חנות או מדרכה. ניסור בטון נדרש גם כאשר צריך לפתוח פתח למעלית או לדלת, לפתוח תעלות לצנרת או לפתוח מעבר לכבלי חשמל.

2. מה התפקיד של המים בניסור בטון רטוב?

בזמן ניסור בטון רטוב, למים יש שני תפקידים עיקריים. האחד הוא לקרר את המכונה ואת הלהב, אחרי שעובדים אתו במשך זמן ממושך, כדי למנוע התחממות יתר שעלולה להיות מסוכנת למפעיל הציוד.

התפקיד השני של המים הוא להגביל את כמות אבק הבטון הרעיל שמתפזרת באוויר ויוצרת את הלכלוך. אבק הבטון עלול לחדור לעיניים ולאף ולגרום לבעיות בריאותיות רציניות לעובדים באתר ולכל מי שבסביבת אתר העבודה.

3. האם ניסור בטון בדרום יוצר הרבה רעש ואי נוחות ?

המהירות הגבוהה שבה מסתובב להב הדיסק לא מאפשרת חיכוך רב בין הלהב למכונה ולכן רמת הרעש שמייצר ניסור הבטון היא נמוכה מאוד. רמת הרעש הנמוכה נשמרת גם כאשר מדובר במכונות גדולות יותר ממסור חשמלי ידני. לכן, אין לך צורך לדאוג למנוחת השכנים.  

4. מה צריך לדעת הקבלן לפני תחילת העבודה ?

לפני תחילת העבודה יש לספק לקבלן שבחרת את מידות המבנה או האזור שאתה רוצה לנסר בו וכמה צריך לנסר או לחתוך. באופן כזה תעזור לקבלן להגיע מוכן מבחינת כלים וציוד וגם לתת לך הערכת מחיר לניסור בטון בדרום.

5. האם היהלומים שבמסור אמיתיים ?

אם אתה חושב על יהלומים מנצנצים של 24 קראט, אנחנו מצטערים לאכזב אותך, אבל אלה לא היהלומים הנכונים. היהלומים המצפים את הקצוות של להב המסור הם יהלומים תעשייתיים. הם יכולים לחתוך דרך כל חומר, קשה ככל שיהיה, אבל לא ניתן לעשות מהם תכשיט.                  

קידוח בטון

הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם

קרא עוד »

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

פוסטים אחרונים

צמיגים תחת הקיר בטון

חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות

חיטוי היא פעולה שמיועדת לסלק זיהומים ביולוגיים וכימיים למיניהם, אלא שבהקשר של חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות מדובר בפעולה רחבה יותר, שמיועדת לא רק

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
מנכ"ל שותף יהלומי ניסור בטון

היי אתה!

רוצה לדבר ישירות עם רפאל?

לחץ על הכפתור למטה וחייג עכשיו לרפאל כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך