לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור בטון באשדוד

יהלומי ניסור וקידוח בטון באשדוד

אם אתה מחפש חברה קבלנית ותיקה, בעלת ידע וניסיון שנצברו במשך שנים בפרויקטים רבים ומגוונים, שנותנת שירותי ניסור וקידוח בטון ביהלום באשדוד, הגעת למקום הנכון.

חברת יהלומי ניסור בטון היא חברה מקצועית ומומחית לניסור בטון וקידוח ביהלום שמציעה פתרונות מגוונים ואיכותיים ללקוחותיה באשדוד ויודעת לבצע את כל עבודות ניסור הבטון שדרושות לך, במחירים שווים לכל כיס.

השירותים שלנו

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות ההריסה בעיר אשדוד על ידי ניסור בטון וקידוחים ביהלום

מאמרים על ניסור בטון

כאן תמצאו מידע ומאמרים בכל הנוגע לניסור בטון ועבודות הריסה

תמונות מהשטח

תמונות שצולמו בפרויקטים בכל הארץ וגם באשדוד

צפו בקליפ

יהלומי ניסור וקידוח בטון מוכנים
לפרויקט שלכם באשדוד

בין אם מדובר בפרויקט גדול של ניסור בטון לצורך הסרת קירות או לוחות בטון או בפרויקט קטן של קידוח פתחי ניקוז או פתחי אוורור, חברת יהלומי ניסור בטון יודעת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר באמצעות ציוד מקצועי באיכות הגבוהה ביותר.

ניסור בטון הוא משימה קשה במיוחד, שמחייבת דיוק, ידע וכישורים ספציפיים ודורשת מהמבצע להיות מעודכן בכל ההתפתחויות האחרונות בטכנולוגיות ניסור הבטון, על מנת לקבל את החיתוכים המדויקים והנקיים ביותר.  

פרויקטים שבצענו
1
לקוחות מרוצים
1
קירות שניסרנו
1
צוות ניסור בבטון
נגן וידאו

הכירו את הצוות שלנו

מנכ"ל שותף יהלומי ניסור בטון

רפאל קונו

מנכ"ל יהלומי

מנכ"ל שותף יהלומי ניסור בטון

הלל סין שלום

מנכ"ל יהלומי

יהלומי ניסור וקידוח בבטון

יוסי שושני

מנהל צוות ניסור 1

מנהל צוות קידוחים

משה כרפס

מנהל צוות קידוחים והריסה

חברות שעובדות איתנו

חלק מהלקוחות שלנו

מכתבי המלצה

לקוחות מרוצים מהעיר

חיתוך בטון

5 כללי עשה ואל תעשה לניסור בטון איכותי

תכנן מראש את הפרויקט

לפני שאתה מתחיל לנסר,  חובה שתהיה לך תוכנית מוכנה מראש של מה שאתה רוצה להשיג במהלך הפרויקט, אילו חלקי בטון לנסר והיכן. לאחר שיש לך תוכנית מוכנה, סמן באמצעות גיר או כל אמצעי אחר את המקום שבו אתה רוצה לנסר.

הצוות של יהלומי ניסור וקידוח בבטון
דיסק ניסור ביהלום

ניסור בטון

בחר את המסור המתאים ביותר

חשוב מאוד לבחור את המסור המתאים ביותר לסוג הפרויקט שלך מתוך המגוון הרחב של מסורים שקיים כיום בשוק, כדי לוודא שהעבודה נעשית ביעילות ובאיכות גבוהה.

סוגי המסורים העיקריים הקיימים בשוק הם:

מסורים בשילוב מים – אלה הם מסורים שמשלבים ריסוס של מים במהלך העבודה, מה שמאפשר לקרר את המנוע, להפחית את כמות האבק ולנקות את האזור שבו נדרש הניסור, כך שתוכל לראות מה אתה עושה.

מסורים מוסעים – אלו הם מסורים שהמפעיל עומד מאחוריהם ומסיע אותם לאורך החיתוך הדרוש. השימוש בהם דרוש כאשר רוצים לנסר לוח בטון שלם או להסיר קיר בטון והם המהירים ביותר לסוג העבודה הזה.

מסורי יהלום – אלה הם מסורים בעלי להבים מצופים יהלומים אשר יוצרים את החיתוכים הנקיים והחדים ביותר. הם הבחירה המושלמת לשיפוצים שיש בהם עבודות קטנות ועדינות שדורשות דיוק גבוה.

מסור ידני לחיתוך קצוות – מסורים אלה מתאימים לניסורים שנדרשים בפינות ולניסור מוטות ברזל שהושחלו לבטון לצורך חיזוקים.

 

ניסור בטון

וודא שהלהבים חדים

ניסור בטון עם להבים קהים מגדיל את כמות אבק הבטון שמשתחרר לאוויר בזמן העבודה, מה שמהווה סכנה לבריאותך ומגדיל את הסיכוי להתחממות המסור, מה שמפחית את אורך החיים של המסור. בנוסף, הוא מגדיל את הסיכוי ליצירת שברים בבטון.

כדי לוודא שהחיתוכים נקיים ואין שברים מיותרים, חובה להחליף את הלהב ברגע שנראה הסימן הקטן ביותר של בלאי. מומלץ להשקיע בלהבים כבדים במידה ואתה מתכוון לבצע מספר רב של ניסורי בטון ברצף.

קידוחי בטון
יצירת פתח בקיר בטון

ניסור בטון

שמור על האבק תחת שליטה

אם הפרויקט שלך דורש עבודות ניסור כמו ניסור דלפק בטון או רצפת בטון בתוך מבנה או במקום סגור מומלץ להשקיע במסור שעושה שימוש במים כך שהמים יעזרו להפחית את כמות האבק שמתפזרת בחלל הסגור. עם מסורים כאלה, הקפד לוודא שכל מקורות החשמל מנותקים לפני שמתחילים בעבודה כדי למנוע התחשמלות. 

כמובן שמסורים עם מים עובדים נהדר גם בעבודות שמתבצעות מחוץ למבנה.

היזהר ממה שחבוי מתחת לבטון

ייתכן ומתחת לבטון שאתה מתכוון לנסר מוסתרים צינורות, מוטות פלדה או כבלי חשמל שצריך להיזהר עליהם. אם אתה לא בטוח אם יש כאלה מתחת לבטון, השתמש במסור שמאפשר ניסור באופן אנכי. הקפד לשמור על גובה שהוא מעל העומק שבו נמצאים הצינורות, המוטות או הכבלים.

אם אתה מחפש עבודת ניסור בטון באיכות הגבוהה ביותר, צור עמנו קשר עוד היום. חברת יהלומי ניסור בטון, בעלת ציוד ניסור בטון מתקדם ואיכותי, מתמחה בכל סוגי ניסור הבטון ומבטיחה תוצאות מדויקות ונקיות, לשביעות רצונך המלאה.
רפי קונו
רפאל קונו
מנכ"ל יהלומי

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך