לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

עד איזה שעה מותר לקדוח?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

כל אדם רשאי ליהנות מביצוע שיפוצים בביתו. אך בדיוק כמו שישנה זכות לשפץ את הבית, יש גם את הזכות לכל שכן המתגורר במקום, ליהנות ממנוחה ושקט בהגיעו הביתה. מסיבה זו ישנן הגבלות מבחינת שעות העבודה בהן מותר יהיה לבצע את העבודות המרעישות.

מומלץ מאוד לברר את כל הנושא לפני שאתם או השכנים שלכם נכנסים להליך של שיפוצים בבית.

כי שיפוצים זה בהחלט נושא רגיש ונפיץ מאוד בין שכנים כאשר סכסוכים רבים נוצרים על רקע זה. חשוב ללמוד היטב את הנושא מבחינה חוקית על מנת למנוע את החיכוכים עם השכנים ואת הצורך במעורבות של פקח עירוני או משטרתי בעת הבנייה.

עד איזו שעה מותר להרעיש?

אז כפי שכבר אמרנו, מותר לאדם לשפץ את ביתו. נכון שרעש השיפוץ עשוי להיות בלתי נסבל במיוחד בזמנים של שיא העבודה בעת שבירת קירות או פירוק מטבח וכדומה. חשוב שכל הצדדים יהיו מודעים לניסוח החוק המדויק והברור על מנת שכל התקופה של השיפוץ תוכל לעבור בשלום – תרתי משמע.

זמני העובדה מבחינת החוק הינם מוגדרים וברורים. החל מהשעה 20:00 בערב ועד למחרת בשעה 7:00 בבוקר, אין לבצע עבודות שיפוצים או תיקונים.

בערבי שבת וחג העבודות חייבות להסתיים עד לשעה 15:00 בצהריים.

מכונות או ציוד לצרכי ניסור בטון, עבודות הריסה, בנייה או חפירה אין להפעיל החל מהשעה 19:00 בערב ועד לשעה 7:00 בבוקר למחרת.

חשוב לדעת שיש גם יוצאים מן הכלל כמו במקרים אשר בהם אי הפעלה של המכונה עשויה לגרור סכנה או הפרעה לסביבה, הרי שאפשר יהיה להפעיל את המכונות גם בשעות אחרות שאינן קבועות בחוק.

מותר להרעיש בין 14:00 ל- 16:00?

בעבר היו שעות הצהריים שבין 14:00 ל16:00 מוגדרות כשעות מנוחה. החנויות כולן היו נסגרות לפרק הזמן הזה, אנשים היו מסתגרים בבתיהם והתחושה אכן הייתה של שעות מנוחה. כיום, זה לא כך. גם בתחום של זמני עבודה ואיסור רעש אין כל בעיה עם רעש שיפוצים בין 2 ל 4. עם זאת ישנם חוקי עזר עירוניים אשר נועדו לשמר את חיי השגרה ויש מקרים בהם הם ימנעו את ביצוע העבודות בשעות הללו.

עד מתי אפשר לעשות רעש?

רעש של שיפוצים שלא בשעות המותרות, עשוי להוביל לתשלומי קנס שינועו בין 300 ₪ לבין 900 ₪ מקסימום.

אם מדובר בעבירה חוזרת של עבודות בנייה או שיפוצים בשעות הבעייתיות, הרי שגובה הקנס יהיה גבוה יותר. הוא יחל ב – 350 ₪ ועד ל 700 ₪.

משטרת ישראל, פקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה וכן הפקחים של הרשויות המקומיות, הם אלו שיש בידיהם את סמכויות האכיפה לחוקי הבנייה.

מחפשים שירות של קידוחי בטון שייעשו בצורה מקצועית וגם חוקית מבחינת שעות העבודה?

יהלומי ניסור וקידוח בטון ביהלום. זו התשובה!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך