לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

5 עבודות תשתית שאפשר לבצע עם ניסור וקידוח בטון

ניסור וקידוח בטון נחשבים לאמצעים יעילים וחשובים מאוד בתחום הבנייה והשיפוצים. שיטות אלה מאפשרות גמישות רבה ודיוק מקסימלי בכל הקשור לעבודה עם חומר קשה ועמיד כמו בטון. הנה כמה דוגמאות קלאסיות לעבודות שניתן לבצע באמצעות ניסור וקידוח בטון.

1 – יצירת פתח למדרגות

ניסור בטון מאפשר לנו ליצור פתחים בקירות וברצפות, וכך ניתן לתכנן גם יצירת פתח למדרגות. תהליך זה דורש דיוק רב ויכולת לשלוט בגודל ובצורת הפתח, כדי להגיע לתוצאה מושלמת ללא פגיעה במבנה הכולל של הבניין. לצורך כך יש לתכנן בקפידה את מיקום המדרגות, גודל הפתח והתשתיות הקיימות במבנה. זאת, תוך שמירה על כל כללי הבטיחות ובאמצעות כלים ייחודיים המאפשרים עבודה איכותית ללא פשרות.

2 – קידוח חור למזגן

באמצעות קידוח בטון ניתן ליצור חורים לצרכים שונים, ובפרט להתקנת מזגן. זוהי נקודה חשובה משום שלצורך ההתקנה יש להוביל צינורות או כבלים דרך קירות בטון. לכן יש לתכנן היטב את החור הדרוש לצורך זה, ובאמצעות ציוד מתקדם לעשות זאת באופן שיספק תוצאה מעולה תוך שמירה על תשתיות קיימות והשגת מראה אסתטי באופן בטיחותי ונכון.

3 – קידוח בטון להעברת תשתית

קידוח בטון משמש להעברת תשתיות שונות, לרבות כבלי חשמל, צינורות מים ואף תשתיות תקשורת. אחת הדוגמאות הקלאסיות לשימוש זה היא התקנת עמדת טעינה בבניין משותף לרכבים חשמליים, כאשר קידוח בטון מאפשר העברה מסודרת של הכבלים, ללא כל פגיעה במבנה ובמראה שלו. זוהי נקודה חשובה שכן ללא פעולה הקידוח, סביר כי נראה כבלים המשתרכים באופן שאיננו אלגנטי או בטיחותי.

ניסור בטון במחיר הטוב בארץ

4 – יצירת פתח בגג בטון לסקיילייט (חלון גג)

בנוסף לשימושים שהוזכרו כאן, ניסור גג בטון מאפשר לנו ליצור בנוסף גם פתחים לצורך התקנת חלונות גג. אין ספק שמדובר בצעד חשוב שיכול לשפר משמעותית את כניסתו של האור הטבעי אל הבית במהלך היום. עם זאת, גם כאן מדובר בתהליך מורכב, המחייב תכנון, דיוק ואף התחשבות בעומסים המבניים של הגג עצמו.

5 – ניסור קיר לחצר אנגלית

בבתים בהם יחידות דיור הממוקמות מתחת לפני הקרקע, עולה לא פעם הצורך ביצירתה של חצר אנגלית, חלל חיצוני המוקף בקירות בטון. כדי לעשות זאת בצורה מקצועית וטובה, ולקבל תוצאה ברמה גבוהה מאוד, חשוב כי הפרויקט יתבצע על ידי חברה מיומנת ועתירת נסיון. כך ניתן לנסר קיר בטון כדי ליצור את החלל הנדרש, ולהגיע לתוצאה מרשימה ויפה מצד אחד, אך גם עמידה ובטוחה מאוד מן הצד השני.

סיכום

ניסור וקידוח בטון הם מהלכים המאפשרים לנו לבצע פעולות שונות במבנה, כדי לשדרג את איכות החיים וליהנות מאסתטיקה, נוחות ופונקציונליות. עם זאת, בכל אחד מהמקרים הללו חשוב לבחור קבלן הריסה מומחה לניסור בטון, המצויד בכל הכלים המתקדמים והעוצמתיים שיש, וכן בניסיון עשיר בביצוע פרויקטים דומים. זוהי הדרך היחידה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בלי להתפשר על בטיחות המבנה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך