לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

הרחבת הבית: באילו בעלי מקצוע נשתמש

בעלי מקצוע 

בכל משפחה עם השנים הצרכים של בני הבית משתנים. יש משפחות שגרות בבית פרטי שהוא קטן יחסית ולאחר כמה שנים הם מעוניינים לבצע הרחבה שלו כיוון שנולדו ילדים והם זקוקים לבית שיהיו בו כמה חדרים, חדרי אמבטיה נוספים, סלון גדול, ומטבח מרווח. מעבר לכך שכירים שעובדים הרבה מהבית ומי שעוסק במקצועות חופשיים מעוניין שיהיה לו בבית חדר עבודה או לחלופין קליניקה, תלוי בתחום העיסוק שלו. 

לאור זאת בני המשפחה פונים אל אדריכלים במרכז ומבקשים מהם להכין סקיצות של נראות הבית לאחר ההרחבה. בסיס החשיבה הוא אישורי העירייה להקצאת היתרי בנייה בסביבת מגורים זו. יש אחוז מסוים מתוך השטח הכללי של המגרש שמיועד לבנייה ושאר השטח הוא החצר והגינה. בהתאם למקרה, האדריכלים יכינו כמה אפשרויות של תוכניות. לאחר בחירת התוכנית המועדפת על ידי הלקוחות, האדריכלים יגישו לרשות המקומית את כל המסמכים הרלוונטיים, כמו אישור של קונסטרוקטור, תוכניות מפורטות, גרמושקה וכל מסמך נוסף על פי הדרישות של מחלקת ההנדסה הספציפית. תהליך קבלת היתר בנייה הוא ארוך ובסופו של התהליך העירייה מאשרת את הבנייה על פי הפרמטרים שנקבעו. 

הרחבת הבית באמצעות בעלי מקצוע שונים 

בכל הרחבה של בית יש לבצע פעולות ראשוניות של שבירה. לעיתים מדובר בקירות שאינם קירות תומכים או חלק מהגג. במקרים האלו האדריכלים מתאמים את הפעולות הנדרשות על פי התוכניות והן מתבצעות על ידי עובדים מיומנים של חברת ניסור בטון. מדובר בעבודה מתוחכמת הדורשת ידע וניסיון רב בשימוש במכשור המתקדם.

הלקוחות שוכרים קבלן שמבצע את כל עבודות השיפוץ במבנה. לאחר שבירת הקירות, העובדים מיישרים את הקירות ובהתאם לתוכניות בונים קירות נוספים שמיועדים להרחבת הסלון הקיים, תוספת של חדרים, חדרי אמבטיה וכו'.

לאור הגדלת השטח יש צורך בהוספת תשתיות ולכן עובדים בשטח אנשי אינסטלציה אשר מכינים תשתיות של צנרת ביוב ומים בהמשך לצנרת הקיימת. צנרת זו מותקנת מתחת לרצפה והיא מתחברת לשירותים ולחדרי האמבטיה החדשים. 

מערכות חשמל בנכס 

במהלך הרחבת הבית, לקוחות רבים מעוניינים להתקין חימום תת רצפתי כדי ליצור רצפה חמימה בימי החורף הקרים. אנשי מקצוע שהם מומחים בנישה זו מציעים חימום באמצעות מים או לחלופין הולכה באמצעות חשמל. יש שוני ביניהם בעלויות ההתקנה ובעלויות של התחזוקה החודשית ולאחר קבלת ההחלטה על האופציה המועדפת, מתקינים מערך זה מעל התשתיות ומעליהם הרצפים ידביקו אריחים או יותקנו פרקטים.

חשמלאי מוסמך מבצע את כל חיבורי החשמל הן למערכת זו והן למערכת המרכזית של החשמל אשר פועלת בשיטת הבית החכם. בדרך זו כל מכשירי החשמל מחוברים למערך המרכזי כמו המזגנים, תריסים חשמליים, מערכת אזעקה, מצלמות ומכשירים רבים נוספים. 

האדריכלים המנוסים מפקחים על כל עבודות הבנייה השונות וכך גם המהנדס ברבדים מסוימים וזאת כדי שכל הפרויקט יבוצע באמצעות אנשי מקצוע מעולים ותוך שימוש בחומרי גלם בעלי תו תקן ישראלי על פי כתב הכמויות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך