לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

באלו כלים נבחר לפני עבודה של ניסור וקידוח בטון

הבתים שלנו בעולם המערבי בנויים כולם בטון. אנחנו כבר לא מכירים כמעט מבנים מסוגים אחרים מה שדווקא כן מוכר ורווח בעולם הגדול כמו אירופה או ארצות הברית.

בכל מקרה, הבתים שלנו היום מעניקים לנו הרבה יציבות והרבה ביטחון בגלל העובדה שהם עשויים בטון ולרוב גם בטון מזויין, מה שהופך לאתגר כאשר אנחנו צריכים לבצע שינויים כלשהם בבית. כמו למשל הזזת קירות, חיתוך חלונות, יצירת פתחים הריסת מבנים וכן הלאה.

כי אי אפשר לחתוך את הבטון החזק בלי כלי עבודה חזקים המיועדים לשם כך.

ניסיון לחתוך את הבטון עם כלי ניסור אחרים שלא מותאמים לבטון עלול להוביל לתוצאות מאוד לא אסתטיות. הקיר יינזק, יווצרו סדקים בחלקי קיר שונים, יהיה צורך לשפץ ולתקן אחר כך את הקיר ובקיצור, התוצאה  תהיה טובה.

אז איך באמת עושים את הניסור ובצורה הכי טובה?

כך מנסרים בטון

הניסור וקידוח של בטון מחייבים עבודה עם כלים מיוחדים שנועדו לשם כך.

יש לנו לשם כך את מסורי הבטון וכן את מקדחי הבטון. אלו הם כלים חזקים מאוד שמצוידים במנוע איכותי ועוצמתי במיוחד. הלהבים של הכלים מסתובבים במהירות אדירה בעת הניסור וזה מה שלמעשה מאפשר את הביצוע המקצועי מעבר לכך, יש את שבבי היהלום שהם מצפים את הלהבים וזה מה שעושה את העבודה למעשה.

באלו כלים נבחר לפני עבודה של ניסור וקידוח בטון

כי היהלום הוא חומר מאוד חזק. הוא נחשב כחומר הכי חזק שיש לנו בטבע מה שאומר שהוא בעצם חזק יותר גם מהבטון. זה מה שהופך את הכלי לייחודי וכזה שאכן מסוגל להתגבר על הבטון.

הבטון עשוי להיות עבה מאוד והוא גם יכול להכיל מתכות, פלדה ועוד ולמרות החוזק יוכל המסור לחתוך ולנסר אותו בקלות ממש כמו שחותכים עוגה רכה…

היתרונות של מסור היהלום

מעבר ליכולת שיש למסור בקידוח היהלום, יש גם יתרונות נוספים. 

  • מסור היהלום הוא כלי ממוקד מאוד – צריך פשוט לתכנן את החיתוך, מאיזו נקודה רוצים אותה ועד איזו נקודה ועם כיוונון נכון של המכונה, החיתוך ייעשה בדיוק מושלם במקום הרצוי.
  • מסור היהלום מבצע חיתוך נקי – החיתוך נעשה בצורה כזו שיש זרימה של מים במהלך החיתוך, הודות למתז המיוחד שמחובר למסור. המים סופחים את האבק וכך האזור נשאר נקי. הדבר מועיל גם לכך שהאנשים בסביבת העבודה לא מוצאים את עצמם שואפים חלקיקי אבק בטון שהוא דבר רעיל. 
  • מסור היהלום חותך מהר – ישנה משמעות רבה לכך שהביצוע ייעשה במהירות. זה מה שבפועל מפחית מהרעש, מוריד מהמטרד שנגרם בשל הניסור לדיירים ולשכנים המתגוררים בבניין וכמובן שכל דבר שנעשה מהר מקדם אותנו אל היעד הרצוי באופן יותר יעיל.
  • מיד לאחר הקידוח או הניסור עם הכלים המתאימים אפשר להתקדם הלאה בהתקנת משקופים וכן הלאה בלי צורך בתיקונים סביב.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך