לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

כלים לשבירת קירות

בנייה היא המנוע של הכלכלה והיא מהווה את מוקד הצמיחה המוביל בארץ. יש הרבה סוגים של בנייה אך אחד החשובים שבהם הוא שיפוצים. אנו משפצים את הבית או העסק שלנו כל כמה שנים וזאת בכדי לחיות באיכות חיים גבוהה יותר. למעשה הישראלים הם אלופי העולם בשיפוצים וכל בעל בית או עסק משפץ את הנכס שלו בצורה תדירה. אי אפשר לדבר על שיפוצים מבלי להזכיר את אחת הפעולות הנפוצות ביותר בשיפוצים והיא שבירת קירות.

כיום אנשים רבים פונים אל קבלנים בשביל שבירת קירות וזאת מכיוון שהם רוצים להגדיל חדר או לבנות את הבית מחדש. כמובן שאם אתם רוצים לשבור קירות אתם חייבים כלים ייעודים לכך כמו פטיש כבד או קונגו. ללא כלים אלו אתם לא תצליחו לשבור את הקיר וזאת ללא קשר לשאלה כמה אתם חזקים.

מדוע כדאי לי לשכור את הכלים לשבירת קירות ?

אין ספק כי העלות של הכלים לשבירת הקיר היא גבוהה מאוד בטח אם אתם רוצים לשבור רק קיר אחד ואתם לא עובדים בתחום הקבלנות. אז מה עושים? כיצד אפשר להוריד למינימום את עלות שבירת הקיר? אם כן מה שאתם צריכים לעשות זה לחשוב על האופציה של שכירת הכלים.

עליכם להבין כי השכרה של כלי לשבירת הקיר היא הרבה יותר משתלמת והרבה יותר טובה מאשר קנייה של כלי בטח אם אתם לא קבלנים אשר לא עובדים בתחום. כמובן שאתם צריכים לשים לב מאיפה אתם משכירים את הכלים וזאת בכדי להבטיח כי הכלים יהיו ברמה גבוהה וכך יעשו את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.

אולי יעניין אותך גם : הריסת מבנים, כל מה שחשוב לשאול את קבלן הבטון שלכם, קיר – כובד כל מה שצריך לדעת.

האם כדאי לי לשבור קיר לבד ?

העובדה כי אפשר לשכור כלים לשבירת קיר משמעה כי מעתה אנו לא צריכים להזמין קבלן שישבור את הקיר שלנו. לכן אפשר בהחלט לשבור קיר לבד. כמובן שאם אתם רוצים לשבור את הקיר אתם חייבים ידע כיצד לבצע זאת.

שימו לב לא כדאי להסתמך בעת שבירת הקיר רק על אתרי אינטרנט כמו יוטיוב אלא כדאי לוודא כי יש לכם את הידע והיכולת לשבור קירות ולא רק ידע תיאורטי. כדאי לכם לראות כיצד קבלן שבר קירות ורק אז לשבור את הקיר שלכם לבד. אם לא יהיה לכם ידע מעשי כיצד לשבור את הקיר אתם תהיו בבעיה וספק אם השבירה תתבצע כמו שצריך.

בטיחות – ערך עליון בשבירת קיר

בין אם אתם שוברים קיר לבד ובין עם קבלן אתם חייבים לשים דגש על נושא הבטיחות. קודם כל צריכה להיות בטיחות בעת שבירת הקיר עצמו בכדי לוודא כי אף עובד לא נפצע בעת השבירה. שנית כל צריכה להיות בטיחות בכך שהבית או העסק לא יקרסו לאחר השבירה ולכן כדאי להתייעץ עם מהנדס ואדריכל לפני שבירת הקיר. ונסיים בהשכרת כלים לשבירת קירות – אם אתם רוצים לשכור כדאי לכם להיכנס לאתר Rent.org.il ושם תמצאו מבחר עצום של כלים מכל הסוגים והגדלים במחירים שווים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך