לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

שימוש במדחסי אוויר בעבודה בקידוח – הסבר בנושא

מדחסי אוויר משמשים בעבודות קידוח כדי לספק אוויר למקדחה. הם משמשים גם ביישומים תעשייתיים שונים אחרים. מדחסי אוויר יכולים להיות מופעלים על ידי גז, סולר או חשמל. ישנם שני סוגים של מדחסי אוויר: חד-שלבי ודו-שלבי. ליחידות חד-שלביות יש בוכנה אחת שדוחסת אוויר תוך כדי תנועה ביחידה. ליחידות דו-שלביות יש שתי בוכנות הפועלות ברציפות לדחיסת האוויר, מה שמייצר תפוקה חזקה יותר מיחידת שלב בודדת.

מדחסי אוויר לצורכי עבודת קידוח

מאמר זה יתמקד בסוגים השונים של מדחס אוויר, בשימושיהם וביתרונות השימוש בהם. מדחסי אוויר הם כלי חשוב לעבודות קידוח. הם משמשים לאספקת אוויר דחוס לאסדת קידוח, המשמשת את הקודח כדי להפעיל את ציוד הקידוח הסיבובי שלו. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים, ויש להם מגוון שימושים. יש אנשים שמשתמשים בהם להתזת חול או להפיכת שלג מהגג; יש אנשים שמשתמשים בהם גם לניפוח צמיגים או מתנפחים אחרים. 

ישנם שני סוגים עיקריים של מדחסי אוויר – חד-שלבי ודו-שלבי. למדחס חד-שלבי יש צילינדר אחד שעושה את כל העבודה; הוא שואב אוויר בלחץ הגבוה שלו, דוחס אותו ואז שולח אותו החוצה בלחץ התחתון שלו. למדחס דו-שלבי יש שני צילינדרים – אחד השואב את האוויר בלחץ הגבוה שלו, דוחס אותו ושולח אותו החוצה בלחץ התחתון שלו; אחר ששואב יותר אוויר

אולי יעניין אותך: חיתוך בטון מדויק | ניסור דלת בטון

למה משמשים בתעשייה מדחסי האוויר?

מדחסי אוויר משמשים בתעשיית הקידוח כדי לספק אוויר למקדחה ונוזל קירור למקדחה. הם משמשים גם בתעשיות אחרות כגון:

– עבודות בנייה, שבהן הם משמשים כחלופה למקדחות פניאומטיות;

– עיבוד מזון, שבו הם משמשים למטרות שונות;

– ייצור רכב, שבו הם משמשים לניקוי וייבוש חלקים.

רוב המדחסים הללו מגיעים עם מד לחץ המציין את לחץ האוויר המסופק. ניתן להפעיל מדחסי אוויר באמצעות מנועי חשמל או דיזל.

נקודות חשובות נוספות בנושא

מדחסי אוויר משמשים בתעשיית הקידוח כדי לסייע בעבודה. הם מספקים מקור לאוויר דחוס הדרוש לקידוח ולמטרות אחרות. מדחס האוויר הוא חלק חיוני בכל פעולת קידוח. המכונה משמשת לאספקת אוויר דחוס למקדחה, מה שעוזר לו לקדוח דרך האדמה או חומרים אחרים. מדחסי אוויר משמשים גם למגוון מטרות נוספות, כגון הפעלת כלים פניאומטיים, הפעלת מערכות הידראוליות ועוד.

מדחס האוויר הוא מכונה המשמשת לדחיסת אוויר ולאחסנו במיכל. הוא משמש לעבודות קידוח. מדחסי אוויר הם מכונות המשמשות לדחיסת אוויר ולאחסנו במיכל. הם משמשים בעיקר לעבודות קידוח. ניתן לסווג את המכונות הללו לשני סוגים: אלה המשתמשות במנועים חשמליים ואלה המשתמשות במנועי דיזל כמקור הכוח שלהן.

מדחסים משמשים לעבודות קידוח כדי לספק את האוויר הדרוש להפעלת המקדחה. ישנם שני סוגים של מדחסים: מדחסי אוויר ומדחסי ואקום (או לחץ). הראשון נועד לייצר נפח גדול של אוויר בלחץ גבוה, בעוד שהשני מייצר נפח קטן יותר בלחץ גבוה יותר.

ההבדל העיקרי בין מדחס אוויר למדחס ואקום (או לחץ) הוא שבעוד שהראשון דוחס אוויר אטמוספרי, האחרון דוחס גז ממיכלי אחסון או מקורות אחרים כגון חנקן נוזלי או פחמן דו חמצני.

מדחסי אוויר משמשים ביישומים שונים כגון בנייה, כרייה, ייעור וחקלאות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך