לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

חיתוך בטון מדויק – בכוחות עצמכם

הדרך הקלה והבטוחה ביותר לבצע חיתוך בטון מדויק, היא להזמין שירות מקצועי לניסור בטון. 

יחד עם זאת, אם לאחר ששקלתם להזמין חברה מקצועית לחיתוך בטון אתם עדיין שוקלים לבצע את העבודה בכוחות עצמכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם לפני שאתם מתחילים בביצוע המלאכה. מה דרוש לחיתוך בטון מדויק ולאיזה ציוד לניסור בטון תזדקקו? כל התשובות לכל השאלות – בשורות הבאות.

כמה עולה חיתוך בטון מדויק?

חיתוך בטון מדויק יכול להיות משימה מאוד מאתגרת. לא זאת בלבד שמדובר במשימה תובענית בזמן, שהטיפול בה נוטה להתארך ככל שמשטח הבטון המנוסר הוא גדול ועבה יותר, אלא שהיא גם יכולה לעלות לכם ביוקר אם לא תבצעו אותה בצורה מקצועית ומדויקת דיה בפעם הראשונה. בעוד שישנם מקרים שבהם ניתן לחתוך אזורים מסוימים במשטח בטון באופן ידני, מדובר במקרים יוצאי הדופן. זאת מאחר ובדרך כלל יש צורך בציוד ייעודי לניסור בטון המיועד ספציפית לעבודות חיתוך מסוג זה.

כיצד ניתן לבצע חיתוך בטון מדויק באופן עצמאי?

אם אתם מעוניינים לבצע חיתוך עצמאי של משטח בטון, אך אין בבעלותכם מסור בטון מקצועי עם להב יהלום, תידרשו לשכור את הציוד הרלוונטי מחברה המשכירה מסורי יהלום לחיתוך בטון מדויק ומקצועי. כדאי לברר עם חנויות כלי העבודה והחברות המתמחות בהשכרת כלים מקצועיים לניסור וקידוח בטון, אם ​ישנה אפשרות להשכרת הציוד שאתם זקוקים לו לביצוע איכותי של העבודה. לאחר שהשגתם את הכלים הדרושים לכם, חשוב שתוודאו כי אתם מבינים בדיוק כיצד להשתמש בציוד בצורה יעילה ובטיחותית. לשם כך אנו ממליצים לכם לקרוא את הוראות השימוש בציוד עד סופן ובמידת הצורך לפנות לחברה שממנה שכרתם את הכלים ולבקש הנחיות נוספות.

עד כמה מדויק ניסור הבטון?

כאשר משתמשים בכלים הנכונים לחיתוך בטון, ניתן להגיע לרמת דיוק גבוהה מאוד בביצוע העבודה. יחד עם זאת, ניסור בטון מדויק מחייב תחזוקה קבועה ועקבית של להבי מסור היהלום, על מנת שאלו לא ישחקו. יתר על כן, כאשר לא משתמשים בלהב יהלום מהסוג המתאים לעבודת החיתוך הספציפית, מלאכת הניסור עלולה להפוך קשה יותר שלא לצורך, ובמקרים מסוימים גם להרבה יותר מסוכנת. לכן, אנו אם תכננתם לנסר משטח בטון בכוחות עצמכם, ממליצים לכם בחום לפנות את הזמן הנדרש להכרת הציוד שבו אתם מתכננים להשתמש לניסור הבטון ואופן השימוש הנכון בו, על מנת שתוכלו להשלים את הפרויקט בבטחה.

בנוסף לכך, חשוב מאוד שתקדישו זמן גם לביצוע מדידות מדויקות מראש וקביעת מימדי החתך שאתם מתכננים לבצע בבטון, בהתאם למטרת הפרויקט. הגדרה מדויקת של אורך, רוחב ועומק החיתוך הנדרש היא חיונית לבחירת להב היהלום המתאים ביותר לביצוע מדויק של המלאכה.

איך להיערך לחיתוך בטון מדויק ובטיחותי?

לצד השגת כלי העבודה הדרושים לכם להשלמת הפרויקט, חשוב מאוד גם שתצטיידו מבעוד מועד בביגוד וציוד מגן ייעודי. בראש ובראשונה, תזקקו לקסדה קשיחה כדי להגן על הראש שלכם, זוג משקפי מגן, וכן מגן לפנים שלכם. גם נעלי עבודה טובות הן חובה כשמבצעים עבודות ניסור בבטון או קידוח בבטון. לבסוף, אל תשכחו גם לוודא שאתם מצוידים בציוד מגן לאזניים שיסייע לכם להגן על השמיעה שלכם.

כאשר מתכוננים לפרויקט מן הסוג הזה, לצד ציוד המגן הנחוץ לכם להגנה על העיניים, האוזניים, הראש והרגליים שלכם, כדאי לכם להקדיש מחשב גם לבחירת פריטי הלבוש שתלבשו בזמן ביצוע העבודה. חשוב לוודא תמיד שאתם לובשים חולצה עם שרוולים ארוכים, על מנת להבטיח ששום דבר שעלול לגרום לגירוי או לפציעה  לא יגע בעור שלכם.

סרבל עבודה עבה יוכל להגן על הרגליים שלכם. חשוב גם לוודא שאתם לבושים בבגדים בהירים או זוהרים, כדי שהסובבים אתכם יבחינו בכם כשאתם נמצאים בסביבת העבודה.

כמו כן, חשוב ביותר לוודא מראש שיש מישהו איתכם בזמן שאתם מבצעים את חיתוך הבטון או ניסור הבטון בפרויקט שלכם. זוהי הדרך היחידה להבטיח שאם תתקלו בבעיה, יהיה בסביבתכם מישהו שיוכל להושיט לכם עזרה מיידית. הדבר משמעותי לא רק מטעמי בטיחות, אלא גם ברמה המעשית, מאחר והוספת זוג ידיים נוסף שיכול לסייע לכם בביצוע המלאכה, יסייע לכם לבצע את חיתוך הבטון בצורה מדויקת יותר ולסיים את הפרויקט במועד מוקדם מכפי שהייתם מסיימים אם הייתם מבצעים את העבודה בכוחות עצמכם בלבד.

ממה חשוב להיזהר כשמבצעים חיתוך בטון או ניסור בטון?

חשוב לזכור כי כאשר בטון נחתך, הוא פולט כימיקלים שלא בריא לשאוף. לכן זה קריטי לכסות את הפה והאף במסכת מגן. בבחירת המסכה המתאימה, עליכם לוודא כי בחרתם במסכה המיועדת לשימוש מסוג זה. אמנם יש הרבה מסכות מגן בשוק, אך לכל סוג יש מטרה אחרת ולא כל מסכה בהכרח תגן עליכם מפני שאיפת חלקיקי אבק מסוכנים. 

מדוע חיתוך בטון מדויק זו עבודה שעדיף להשאיר לטיפול המומחים בלבד?

אם חשוב לכם לבצע חיתוך בטון מדויק, בטיחותי, נקי ואסתטי, אתם ודאי כבר מבינים שיש צורך לא רק בציוד מיוחד ומתקדם לניסור בטון ביהלום, אלא גם במיומנות מקצועית בהפעלת הציוד הזה ובעזרים שונים שיסייעו לכם בשמירת על בטיחותכם ובטיחות הסובבים אתכם בתהליך.

לשם כך, מומלץ שלא לבצע עבודות ניסור בבטון באופן עצמאי, אלא תמיד להעדיף להסתייע בשירותיה של חברה אמינה וותיקה המתמחה בעבודות ניסור בטון ביהלום וקידוח יהלום מקצועיות. 

למי ניתן לפנות להזמנת עבודות חיתוך בטון מדויק ואיכותי?

חברת "יהלומי – חיתוך וקידוח בטון ביהלום" מספקת שירותי ניסור מדויק בבטון כבר מעל לשבע שנים. חברתנו מתחייבת גם למחירים הוגנים, וגם לתוצאות מדויקות מאוד, אסתטיות, נקיות, עמידות ובטיחותיות. כל צוות העובדים שלנו, עברו הסמכה מיוחדת לשימוש בציוד ניסור וקידוח יהלום מתקדם. לכן כשאתם מזמינים שירותי חיתוך בטון דרכנו, אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שאתם בידיים טובות ואמינות.

לפרטים נוספים על הזמנת שירותי חיתוך בטון מדויק וקבלת הצעת מחיר משתלמת – פנו אלינו בהקדם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך