משפצים בירושלים? 7 טיפים על איך לעבור את השיפוצים בשלום

זה לא סוד שלגור באתר בנייה בזמן שיפוצים ועבודות ניסור בטון יכול להיות סיפור לא פשוט עבור כל המעורבים בעניין. הדיירים צריכים לגור באתר בנייה ולסבול מרעש בלתי פוסק, רעידות, ריחות לא נעימים ובלגן של ציוד וחומרים באתר.

במקביל, הקבלנים צריכים לעמוד בלוח הזמנים תוך כדי שהם מנסים לעבוד בזהירות בסביבת בנייני מגורים, עסקים ומוסדות מאוכלסים.

מאמר זה מדבר בעיקר מהניסיון שצברנו בעבודות ניסור בטון בירושלים, ומעדויות של תושבי ירושלים.

מאחר והלקוחות שלכם לא יכולים פשוט לסגור את הדלת בזמן שאתם עובדים, אנחנו ביהלומי ניסור בטון ממליצים שתהיה לכם תוכנית בנייה שתעזור לכם לעמוד בלוח הזמנים תוך התחשבות בדיירים או בעובדים במבנה.

7 הטיפים הבאים יעזרו לכם למקסם את התוצאות שלכם, תוך כדי צמצום ההפרעה ללקוחותיכם במהלך העבודה:

1. צמצם את הרעש והרעידות

הציוד והחומרים הנפוצים המשמשים להריסה, כמו למשל כדורי הריסה, חומרי נפץ, דחפורים ופטישי אוויר מייצרים המון רעש ורעידות, שעלולים להיות בעיה כאשר אתר הבנייה מאוכלס.

כדי להימנע מכך, מומלץ לחפש קבלן כמו יהלומי ניסור בטון שיכול להציע שיטות חלופיות, כגון ניסור, קידוח ושבירת בטון. שיטות מבוקרות כאלה מייצרות הרבה פחות רעש ואינן יוצרות רעידות או רטטים בכלל. 

אפשרות נוספת היא לעשות שימוש בציוד שמופעל בשלט רחוק או מכונות שיכולות לעבוד כשהן מרוחקות מאתר הבנייה במידה כלשהי, על מנת להקטין את ההשפעה על הדיירים.

2.  היה מוכן למקרי חירום

במידה ונדרשת הריסה דחופה או שיפוץ דחוף, יש לקחת בחשבון את ההשפעה של מקרי החירום הללו על לוח הזמנים של הפרויקט, על העלויות ועל חוסר הנוחות שעלול להיגרם ללקוחות שלך.

קבלן מקצועי ומנוסה יגיע לאתר הבנייה עם כוח האדם ועם הציוד המתאים כך שהוא יהיה מוכן להתמודד עם כל מצב חירום שנוצר במהלך השיפוצים.

בכל מקרה, שמור על יחסי עבודה טובים עם מספר קבלנים וודא שיש לך כמה מספרי טלפונים של קבלנים מוסמכים ואמינים.

3. חפש קבלן עם מגוון פתרונות

אם פרויקט השיפוצים שלך דורש טכניקות הריסה ספציפיות, בחר קבלן שיכול להציע לך מגוון רחב של פתרונות הריסה, ציוד וחומרים כדי להתאים באופן הטוב ביותר לדרישות הספציפיות באתר הבנייה.

שימוש בשיטות מדויקות במהלך ההריסה מקל על בנייה מחדש ותיקונים דרושים ולפעמים אפילו חוסך אותם. כך גם מתאפשר קיצור בזמני העבודה והפרעה מינימלית ללקוחות שלך.

4. עבוד בזמנים שיש פחות אנשים

כדי לצמצם את מידת ההפרעה לשגרת הלקוחות שלך, מומלץ לבנות את לוח הזמנים של הפרוייקט סביב זמנים שהם פחות עמוסים בתנועה של כלי רכב ואנשים, כמו שעות הבוקר המוקדמות, לדוגמא.

לכן, אנחנו ממליצים לקחת קבלן שיש לו לוח זמנים גמיש שיכול להתאים את עצמו לצרכים הייחודיים של הפרויקט שלך.

5. שמור על סביבה נקייה  

כאשר השיפוצים נעשים בבתי חולים, עסקים מסחריים או מפעלים שמחויבים לשמור על סביבה נקייה לצורך העבודה השוטפת, שיטות ההריסה המקובלות שמייצרות המון אבק ופסולת ומפריעות לשגרה עלולות להיות בעיה.

בפרויקטים כאלה כדאי למצוא קבלן שיודע לעבוד גם בשיטות הריסה חלופיות ומבוקרות כדוגמת ניסור וקידוח בטון שמאפשרות שליטה בכמות האבק שמשתחרר לאוויר.

6. שמור על אוויר נקי

במידה ופרויקט השיפוצים מתנהל במקום סגור, ציוד כבד ותהליכי הריסה רגילים עלולים לפלוט גזים מסוכנים וריחות בלתי נעימים.

לכן, בדוק עם הקבלן שלך שהוא שיש לו את השיטות והציוד שיצמצמו את הסכנות הללו, או שיש לו את הידע, הניסיון והאמצעים לטפל בסכנות הללו ולשלוט בהן.   

שימוש בציוד חשמלי, בניגוד לציות מופעל בגז או בדיזל, או שימוש בפילטרים ואוורור נכון, יעזרו לשמור על אוויר נקי באתר הבנייה ובסביבתו.

7. צמצם מכשולים מיותרים

אם מרחב העבודה מצומצם, שימוש בציוד כבד וגדול עלול להגביל את תנועת העובדים ולגרום לאי סדר באתר הבנייה, כך שנוצרים קשיים מיותרים וסכנה לעובדים, לדיירים ולעוברים ושבים באתר הבנייה.

שיטות הניסור המבוקרות של יהלומי ניסור בטון יעזרו בצמצום התנועה באתר וברמת ההפרעה בכך שהן מאפשרות לפרק את המבנה לחתיכות גדולות שיישארו במקומן עד שיגיע הזמן המתאים שבו ניתן לבצע את ההריסה בצורה נקייה ומדויקת.

כחברה קבלנית מובילה לניסור וקידוח בטון בעלת ניסיון של שנים בתחום ההריסה, יהלומי ניסור בטון משתמשת בכל המשאבים שלה כדי להבטיח עבודה באיכות הגבוהה ביותר תוך צמצום ההשפעה על ההתנהלות היומיומית שלך ושל הלקוחות שלך.

מאמר זה נכתב בשת"פ עם חברת מוברס הובלות

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

Under

איתור נזילות מתחת לבטון

*הבהרה* אנו לא נותנים שירותי איתור נזילות – מאמר זה בא לתת ידע בלבד. אנו נותנים שירותי ניסור וקידוח בטון. כאשר נזילה מתרחשת מתחת לפני

קרא עוד »

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך