הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם להאיר יותר את הבית וגם להוסיף לו נופך עיצובי מעניין וחדש.

כעת אתם צריכים רק ליצור את הפתחים עבור החלונות האלה והתהליך של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום הוא לא כזה פשוט וטריוויאלי, בטח כשהוא מבוצע בקירות בטון.

איך מכינים פתחים לחלונות?

הזמן הטוב ביותר להכין פתחים לחלונות הוא כאשר בונים את הבית. בשלב הזה ניתן להחליט בדיוק איפה רוצים להציב את החלון, ואין צורך לשבור דבר אלא רק לבנות את הקיר באופן כזה שייוותר פתח לחלון במקום הרצוי.

כשהבית כבר בנוי, המשימה של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום הופכת להיות משימה מורכבת יותר ובכדי להשלים אותה צריך לערב גורם מקצועי המתמחה בתחום של ניסור בטון.

ניסור בטון היא פרוצדורה מקצועית שחייבת להתבצע בצורה מדויקת מאוד. חלק ניכר משלבי העבודה מוקדש לקיבוע מכונת הניסור לקיר בדיוק בזווית ובמרחק הנדרשים על מנת להשיג חיתוך מדויק של הבטון. כל סטייה וכל תזוזה לא רצויה במהלך הניסור יכולים להוביל לתוצאות הרות אסון מבחינה אסתטית ועיצובית בסוף התהליך, ולכן חלק ניכר מהתהליך מוקדש לקיבוע ועיגון מכונת הניסור כנדרש.

התקנת המכונה מבוצעת כמובן רק לאחר שקווי הניסור שורטטו כבר על גבי הקיר על פי תכנון מוכן מראש.

המשמעות היא שלפני שאתם ניגשים למשימה של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום, עליכם לעבור תהליך של תכנון  המתמחה בייצור והתקנת חלונות אלומיניום כמו חברת יורוסטייל חלונות אלומיניום בעמ המתמחה בתכנון ייצור והתקנה של חלונות וויטרינות מאלומיניום איכותי, במסגרתו יהיה עליכם לקבל החלטות לגבי המיקום המדויק של החלונות, גודל החלונות, הפרופורציות שלהם וכל פרמטר אחר שנדרש לפני שמתחילים בהכנת הפתחים.

כמו כן, יהיה עליכם להשיג אישור מהנדס על מנת להבטיח שאכן ניתן לבצע את הניסור בקיר הספציפי ושלא מדובר בקיר תמך, שניסורו יכול להוביל לפגיעה בחוזק המבני של המבנה כולו.

התמחות בהכנת מפתחי חלון

רק לאחר שכל זה הגיע לכדי השלמה, ניתן להתחיל להכין את הפתחים על ידי מכונת הניסור. החל מנקודה זו מדובר למעשה בפעולה מכנית לחלוטין שצריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום של ניסור בטון, ומכירים ספציפית את הנישה של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום.

הסיבה לכך שנדרשת התמחות בתחום זה היא שעל האדם המכין את הפתחים, להבין את האופן בו מחושב גודל הפתח ביחס לגודל המסגרת והחלון.

אם אורך החלון שלכם למשל הוא 1 מטר, אין זה אומר שזהו אורך הפתח שיש לפתוח בקיר. על איש המקצוע להבין בדיוק כמה שוליים עליו להשאיר בכל צד, לצורך קיבוע החלון במקומו ושילוב חומרים שישמשו לאיטום. על כן, חשוב שתוודאו כי הגורם המקצועי שמבצע עבורכם את העבודה, מכיר ספציפית את התחום של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

Under

איתור נזילות מתחת לבטון

*הבהרה* אנו לא נותנים שירותי איתור נזילות – מאמר זה בא לתת ידע בלבד. אנו נותנים שירותי ניסור וקידוח בטון. כאשר נזילה מתרחשת מתחת לפני

קרא עוד »

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך