הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

תפריט

הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם להאיר יותר את הבית וגם להוסיף לו נופך עיצובי מעניין וחדש.

כעת אתם צריכים רק ליצור את הפתחים עבור החלונות האלה והתהליך של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום הוא לא כזה פשוט וטריוויאלי, בטח כשהוא מבוצע בקירות בטון.

איך מכינים פתחים לחלונות?

הזמן הטוב ביותר להכין פתחים לחלונות הוא כאשר בונים את הבית. בשלב הזה ניתן להחליט בדיוק איפה רוצים להציב את החלון, ואין צורך לשבור דבר אלא רק לבנות את הקיר באופן כזה שייוותר פתח לחלון במקום הרצוי.

כשהבית כבר בנוי, המשימה של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום הופכת להיות משימה מורכבת יותר ובכדי להשלים אותה צריך לערב גורם מקצועי המתמחה בתחום של ניסור בטון.

ניסור בטון היא פרוצדורה מקצועית שחייבת להתבצע בצורה מדויקת מאוד. חלק ניכר משלבי העבודה מוקדש לקיבוע מכונת הניסור לקיר בדיוק בזווית ובמרחק הנדרשים על מנת להשיג חיתוך מדויק של הבטון. כל סטייה וכל תזוזה לא רצויה במהלך הניסור יכולים להוביל לתוצאות הרות אסון מבחינה אסתטית ועיצובית בסוף התהליך, ולכן חלק ניכר מהתהליך מוקדש לקיבוע ועיגון מכונת הניסור כנדרש.

התקנת המכונה מבוצעת כמובן רק לאחר שקווי הניסור שורטטו כבר על גבי הקיר על פי תכנון מוכן מראש.

המשמעות היא שלפני שאתם ניגשים למשימה של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום, עליכם לעבור תהליך של תכנון  המתמחה בייצור והתקנת חלונות אלומיניום כמו חברת יורוסטייל חלונות אלומיניום בעמ המתמחה בתכנון ייצור והתקנה של חלונות וויטרינות מאלומיניום איכותי, במסגרתו יהיה עליכם לקבל החלטות לגבי המיקום המדויק של החלונות, גודל החלונות, הפרופורציות שלהם וכל פרמטר אחר שנדרש לפני שמתחילים בהכנת הפתחים.

כמו כן, יהיה עליכם להשיג אישור מהנדס על מנת להבטיח שאכן ניתן לבצע את הניסור בקיר הספציפי ושלא מדובר בקיר תמך, שניסורו יכול להוביל לפגיעה בחוזק המבני של המבנה כולו.

התמחות בהכנת מפתחי חלון

רק לאחר שכל זה הגיע לכדי השלמה, ניתן להתחיל להכין את הפתחים על ידי מכונת הניסור. החל מנקודה זו מדובר למעשה בפעולה מכנית לחלוטין שצריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום של ניסור בטון, ומכירים ספציפית את הנישה של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום.

הסיבה לכך שנדרשת התמחות בתחום זה היא שעל האדם המכין את הפתחים, להבין את האופן בו מחושב גודל הפתח ביחס לגודל המסגרת והחלון.

אם אורך החלון שלכם למשל הוא 1 מטר, אין זה אומר שזהו אורך הפתח שיש לפתוח בקיר. על איש המקצוע להבין בדיוק כמה שוליים עליו להשאיר בכל צד, לצורך קיבוע החלון במקומו ושילוב חומרים שישמשו לאיטום. על כן, חשוב שתוודאו כי הגורם המקצועי שמבצע עבורכם את העבודה, מכיר ספציפית את התחום של הכנת פתחים לחלונות אלומיניום.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו

רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

blue print

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ! תכנון

קרא עוד »

קטגוריות

פוסטים אחרונים

blue print

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ! תכנון

ניסור קיר בטון

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

במסגרת פרויקט שיפוץ דירה ייתכן בהחלט שיעלה הצורך בביצוע ניסור של קירות בטון. צורך זה יכול לנבוע ממספר גורמים, החל מהצורך לפתוח פתח לדלת מרפסת

יהלומי ניסור וקידוח בטון

פיקוח בניה בפרויקט הריסות בטון

פרויקט הריסות בטון הוא פרויקט שנוגע בעצבים החשופים של המבנה ופרויקט בו ישנו סיכון בטיחותי לא קטן באופן מובנה. המשמעות של שני אלה היא שכל

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
קבלן ניסור בטון

השיחה הזאת תחסוך לך.

לחץ כאן כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך