יהלומי ניסור וקידוח בטון

5 טיפים מעולים לשיפוץ ושדרוג דירה

שיפוץ ושדרוג של הדירה הקיימת היא הוצאה שאף פעם לא באה בטוב, לאף אחד מאתנו. אם זאת, שיפוץ הדירה חייבת להתרחש, וזאת בעקבות מספר סיבות – חיי נוחות, שדרוג המראה הישן מאוד, ואפילו הוספה של מקום או חדרים בדירה הישנה. לא חסרים סיבות, כל אחד והסיבה האישית שלו. אם זאת, כדאי מאוד ליהנות מהרגע, לעשות הפעם את הדברים בצורה הנכונה והמושלמת ביותר. במאמר זה, חברת הקידוח והניסור יהלומי, מספרת אודות 5 טיפים מעולים לשיפוץ ושדרוג דירה.

טיפ מספר 1: קבעו מראש את לוח הזמנים

כדאי ומומלץ לקבוע את לוח הזמנים מראש, הלוז הצפוף שלכם יקר לכם מכל, הפרד ומשול. אם אתם מתכננים שיפוץ, כדאי להפריד את סדר הדברים – מתי יתבצע הריצוף, הצביעה, החיפוי, ועוד. ברגע שאנחנו מודעים לסדר המשימות, ניתן לתזמן דברים נוספים, לפנות זמן פנוי, ולהתרכז בעיקר. בנוסף, נתון זה יספק לנו הערכה משוערת לזמן הסיום של השיפוץ הכולל, מניעת עיקובים, ועוד. בחלק מהמקרים, הזמן יהווה חשיבות עליונה, עיקובים וזמן לא צפוי יעלה לכם בהרבה מאוד כסף.

טיפ מספר 2: היו עם היד על הדופק

בצורה הגיונית ונכונה, תמיד היו עם היד על הדופק, במיוחד אם מדובר בשיפוץ או שדרוג של הדירה. ברוב המקרים, שיפוץ דירה נעשה על ידי קבלנים או שיפוצניקים. במקרים אלו, כדאי לברר עם קבלן השיפוצים אודות המצב הנוכחי – מי אחראי, מי דואג על קבלני המשנה, ולמי מדווחים בזמן בעיה. במילים אחרות, כדאי לדעת עם מי אתם עובדים, היו עם היד על הדופק בכל שלבי השיפוץ, מומלץ.

>> הסכם עבודה עם קבלני משנה

טיפ מספר 3: נהלו את התקציב מראש

הגדירו תקציב לשיפוץ – כמה תהיו מוכנים לשלם תמורת השיפוץ המיוחל, נתון שכדאי לדון מראש. כדאי גם לקחת תקציב חריגה של 10-30% במקרים של שינויים או סטייה מהתוכנית המקורית. ברוב המקרים, בעיות כאלה ואחרות מתרחשות בזמן ביצוע המשימות. במקרה שלנו – השיפוץ הקרב ובא. תקציב מוגדר מראש יעזור לנו לנהל את תקציב השיפוץ טוב יותר, לחשוב בצורה בריאה והגיונית. ברוב המקרים, מחירון השיפוץ הוא בין 10,000-50,000₪ עבור שיפוצים קטנים לעד בינוניים בלבד.

טיפ מספר 4: פנו את השטח בקפידה

פינוי ראשוני של החפצים האישיים, הריהוט היקר מכל, ושאר האביזרים יחסוך לנו הרבה מאוד. בנוסף, הפינוי יעזור להתחלת עבודה ראשונה, ייעול של זמן הקבלן והעובדים, וחיסכון מרבי. פנו את השטח בקפידה ואל תקשו על הקבלנים וקבלני המשנה. בסופו של דבר, הזמן הוא מאוד קריטי. במילים אחרות – זמן שווה כסף, במיוחד אם אתם מתנהלים מול הקבלן ישירות. חשבו חכם ונבון.

טיפ מספר 5: היו תמיד מעודכנים

חשוב תמיד להיות מעודכנים, זה חוק הבסיס בכל משימה, עבודה, או דברים אחרים וטובים, המלצה. בזמן השיפוץ, דעו מול מי אתם עובדים. בקשו מקבלן השיפוצים לדווח על כל עדכון – עדכון יומי, או לחלופין הסכמה על תדירות העדכון, ביניכם ובין הקבלן הראשי. ניתן גם לבקש פגישה שבועית, לקבל הסבר ועדכונים שוטפים לגבי המשך העבודה וטיפול שוטף. היו תמיד מעודכנים, היו במרכז.

לסיכום, אלה הם 5 הטיפים לשיפוץ ושדרוג של הדירה. הטיפים הללו יעזרו לכם להתנהל טוב יותר. חשוב להכיר את תנאי השטח, את הקבלן הראשי, את צורת העבודה וההתנהלות השוטפת, ועוד. מאמר זה נכתב באדיבות אתר https://mrenovations.co.il/

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »
שיטת ברנוביץ'

שיטת ברנוביץ'

בין הגישות הבולטות בעשורים האחרונים בענף הבנייה הישראלי ניתן למנות את שיטת ברנוביץ' – שיטת בנייה אשר פותחה בשנות השמונים של המאה הקודמת בידי הקבלן

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך