לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

שיפוצים וניסור בטון, מתי הם באים ביחד?

פרויקטים מקצועיים 

בעבודות שיפוץ בהיקף נרחב בבית, בבניין המשותף ובשטח הפתוח, יש צורך לעיתים לבצע עבודות של ניסור יהלום. מדובר באופציה של פרויקטים מקצועיים במיוחד אשר רק עובדים מיומנים שהם בעלי ידע רב מסוגלים לבצע אותם באופן מדויק עלפי דרישות המהנדס. במסגרת מיזם מסוג זה מבצעים חיתוך לכל אורכו של הקיר בהתאם לעובי שלו, יוצרים קידוחים מדויקים על פי הקוטר של צינור הבטון שקיים במקום, חותכים משטחים כדי לבצע עבודות איטום ושינויים במבנה, פותחים פתחים עבור חלונות ודלתות על פי התכנון המחודש ובמידת הצורך הורסים מבנים שלמים או חלק מהם. חשוב לשכור את שירותיהם של צוותים מנוסים לעבודות הניסור והריסוק, לאחר שקיבלתם עליהם המלצות של גופים שעוסקים בתחום זה. 

עבודות מסוג זה אפשר לבצע על פי הנחיות של הקונסטרוקטור אשר בוחן את התוכניות המקוריות ובהתאם לכך רואה אילו קירות הם היסודות של המבנה והקיר התומך, אילו מהם אפשר להרוס ואיזה מהם המהנדס לא יאשר הריסה כיוון שהדבר עלול לפגוע ביציבות של המבנה ולמוטט את הבניין. לאחר בדיקת כל הנתונים והאפשרויות הורסים קירות פנימיים מסוימים וכך יוצרים חלל גדול בחדר המגורים. קו חשיבה זה יאפשר ללקוחות להציב בחלל זה בתום השיפוצים ספה ארוכה שיהיה בה די מקום לכל בני הבית וגם מזנון לסלון שגם הוא ארוך,  על פי אורכו של הקיר. 

נתונים הכרחיים עבור פרויקטים מקצועיים 

כל מיזם אשר קשור לנושא של הריסה וקידוח הוא נושא מורכב וכדי לבצע אותו דואגים לכל המכשור המקצועי הקיים בתחום זה כמו משור חשמלי, דיסק יהלום, הימצאותו של חשמל בהספק של תלת פאזי ומכשור נוסף על פי הצורך הספציפי. המהנדסים מעניקים הדרכה ממוקדת של פרויקטים מקצועיים לעובדים בשטח וכך הם מבצעים זאת צעד אחר צעד על פי ההנחיות המדויקות. בעת העבודה בוחנים המפקחים את שלבי העבודה השונים, כדי לאשר אותם ולאפשר לעובדים להמשיך לרובד הבא. 

הריסה של קירות בבית 

מי שקונה דירה יד שנייה או בעל נכס שמעוניין לעצב אותו מחדש, מתכנן פרויקטים מקצועיים למטרה זו באמצעות אדריכל, מהנדס ומעצב פנים. לא תמיד אפשר לבצע את כל הבקשות של הלקוח בגלל הקירות התומכים ולכן מחפשים אופציות שונות להרחבת חללים שונים בבית. כמו יצירת חלל גדול שכולל את המטבח, פינת האוכל והסלון. הרחבה של אחד מחדרי הילדים על חשבון מרפסת שאין בה שימוש, הגדלת חדר האמבטיה על חשבון חלק ממרפסת השירות וכו'. 

התוצאה הסופית 

כאשר מבצעים פרויקטים מקצועיים לא תמיד אפשר לדמיין ולראות בראש את התוצאה המוגמרת ואת השינוי התהומי מול הנראות הקודמת. אך בתום העבודה ולאחר פינוי של הבטון, הלבנים והלכלוך מהשטח מתגלה דירה יפהפייה ורחבת ידיים ובעלי הנכס מאושרים שבזכות המעוף והרצון לשינוי הם הצליחו לתכנן בית מעוצב וגדול התואם את הצורך שלהם. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך