הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

שיפוצים וניסור בטון

מחפשים דירה? אינכם צריכים לחפש את הדירה היוקרתית והחדשה ביותר. אפשר לקחת דירה ישנה, ולתת לה שיפוץ אדריכלי. וכך, תקבלו דירה מחודשת בעיצוב שאתם תבחרו. הרבה יותר זול ומשתלם לקנות דירה ישנה, ולהשקיע בשיפוץ יסודי. עלות השיפוץ- זולה לעומת העלות של רכישת דירת יוקרה. השיפוץ, משביח את ערך הדירה. לפעמים, הדירה תהיה שווה כמה מאות אלפי ₪ יותר לאחר השיפוץ.

ריצוף הדירה עם אריחי בטון.

ומה עם מרצפות הדירה? בשנים האחרונות, יותר ויותר משפחות מגלים שאפשר לרצף את הדירה עם אריחי בטון. ניתן לקבוע לאריחים אלו כל גודל שנרצה. יש 2 סוגים עיקריים של ריצוף בטון: אריחים של בטון מוחלק ואריחים של בטון מוטבע. רצפות מבטון עמידות ביותר, ולא יישברו או ייסדקו גם כשיפלו עליהם חפצים כבדים, כך שהשקעה בריצוף בטון הינה השקעה לטווח ארוך.  

יציקות בטון בתוך הבית.

חומר הבטון, חזק ועמיד יותר מחומר הגבס. ניתן ליצוק בתוך הבית מדרגות מבטון, שיהיו חזקות ועמידות יותר מאשר מדרגות מעץ או ברזל. אפשר ליצור עיצובים אדריכליים מרשימים של תקרת הבית באמצעות בטון. אם אתם גרים בקומה אחרונה, או שאתם בניין חד קומתי- תוכלו לנסר בגג הבטון פתחים. היופי של החללים הפתוחים בגג הבטון, הוא שקרני השמש חודרות דרכם, ואפשר לראות את השמים הכחולים והיפים. מומלץ לשים בפתחים אלו זכוכיות להגנה מפני קור וגשם.

איך יוצרים צבע וטקסטורה בבטון?

על מנת ליצור בטון צבעוני עם טקסטורה, יש להכניס את הפיגמנטים ואת המרקמים, בזמן שהבטון עדיין רטוב. אין סוף לגוונים ולטקסטורות שאפשר לתת לבטון. וכך, אפשר ליצור חיפויי קיר מדהימים, ומרצפות בעיצובים מיוחדים. אפשר ליצור אריחים מבטון, הנראים ממש כמו סלע חי או עץ טבעיגם לצבע האפור של הבטון יש יופי. אמנם, פחות מקובל לתת לקירות הבית צבע בטון אפור. אולם רצפות העשויות מבטון מוחלק, נראות לעיתים ממש כמו רצפות מגרניט פורצלן אפור.

שיפוץ לצורך התאמת הדירה לנכים.

כאשר בדירה מתגורר נכה על כיסא גלגלים- יש צורך להתאים את הדירה לצרכי הנכה. כאשר יש יציאה מהדירה אל הגינה, מומלץ לבנות רמפה מבטון. וכך, יכול המוגבל ברגליו לרדת עם כסא גלגלים אל הגינה. לפעמים- הדרך הנוחה ביותר בה יוכל המוגבל ברגליו להיכנס אל הדירה, היא באמצעות יצירת גשר בטון מהמדרכה אל תוך הסלון. כדי שהגשר יהיה חזק ביותר, מומלץ לבנותו מבטון. על מנת לבנות את הגשר, יש צורך לקבל אישור מיוחד מהרשות המקומית. לכן, בקשו ממתווכי דירות למכירה בקריות להציע לכם דירות ישנות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

יצירת פתח קיר עבה

ניסור פתח בעובי 2 מטר!

כן זה נדיר… לא בכל יום תראו עבודת ניסור בטון יוצאת דופן שכזאת. חברת יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מציגה: חיתוך מדוייק בעובי של 2 מטר!

קרא עוד »
ניסור קירות בטון

ניסור רטוב, קווים לדמותו.

חיתוך בטון, זה בלאגן. ביג טיים. האבק שמתרומם שם, משתלט על הכל אם לא נזהרים, שלא נדבר על בריאות הגוף. והעיניים? יכולות להינזק מאוד מאי

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

קידוח 30 צול
קידוחים בעובי 30 צול! (80 ס"מ)

עוד פרויקט נדיר הגיע לסיומו, קידוחי יהלום בעובי של 30 צול! (80 ס"מ) יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מוכנים לכל פרויקט. צרו איתנו קשר באחת מן

יצירת פתח קיר עבה
ניסור פתח בעובי 2 מטר!

כן זה נדיר… לא בכל יום תראו עבודת ניסור בטון יוצאת דופן שכזאת. חברת יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מציגה: חיתוך מדוייק בעובי של 2 מטר!

Aged cracked concrete wall
כך תשמרו על שביל הבטון מלהיסדק.

סדקים בבטון לאחר יציקתו, הוא דבר מאוד שכיח במיוחד עד 30 יום מיום יציקתו. אם מזג האוויר הוא אידיאלי, הסדקים לא אמורים להיות מורגשים. לפני

ניסור קירות בטון
ניסור רטוב, קווים לדמותו.

חיתוך בטון, זה בלאגן. ביג טיים. האבק שמתרומם שם, משתלט על הכל אם לא נזהרים, שלא נדבר על בריאות הגוף. והעיניים? יכולות להינזק מאוד מאי

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך