לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

מה חשוב לדעת על בדיקות בטון לפני יציקה?

בניה של בית או בניין היא מה שיוזמי הבנייה משקיעים בו הרבה מאוד אנרגיה. חלומות, תקוות, הכל מתנקז ליצירה של בית או בניין, אם בדמות נכס להשקעה ואם בדמות הבית בו המשקיעים מעוניינים לגדל את הילדים שלהם בסופו של דבר. אלא שכדי להגיע לתוצאה הסופית, בית העומד על תילו, יש לעבור את תלאות הבירוקרטיה שלא תמיד עושה חסד עם אלו שמעוניינים לצאת לדרך. מטבע הדברים הבירוקרטיה היא מה שלא פעם מעורר תחושה של גרירת רגליים, אבל יש לה ערך. תפקידה של הבירוקרטיה היא בין היתר, להבטיח, כי הבית אותו אתם בונים יהיה בית שיכול לשאת את המשקל. המטרה היא לבנות בית שיתן את המענה המלא לו זקוקים מי שעתידים להתגורר בנכס. 

מה הוא בטון ולמה הוא חשוב כל כך 

>> בטון – כל מה שאתם צריכים לדעת

בטון הוא חומר שמשלב בתוכו חצץ ומים והוא מה שמאפשר לנו לייצר שלד למבנה. מדובר על חומר איכותי וכזה שנעזרים בו בענף הבניה כבר לא מעט שנים באופן מתמשך. שינויים כאלו ואחרים בתרכובת של הבטון משנים את מידת הקושי של החומר ומטבע הדברים נועדו לדברים שונים. המטרה בבדיקה היא לבחון את מידת העמידות של הבטון ביחס למה שאנחנו רוצים להפיק ממנו. 

הבדיקה היא לחומר שעדיין לא יצקו אותו 

אופן העבודה עם בטון הוא בדרך כלל על ידי יציקה. היציקה של לוחות הבטון היא השלב הראשון בכל תהליך בניה כמעט. המטרה בבדיקות המעבדה היא לבדוק האם מדובר על חומר חזק מספיק שניתן לצאת איתו לדרך. זו העבודה של אנשי מעבדת המחקר- מעבדה מוסמכת לבדיקות מבנים, להגיד לשטח ולתת דוח מקיף שיתן מענה על מידת האיכות של אותו הבטון. כאמור, המטרה היא להבטיח כי הבטון יאפשר לנו ליצור מסד חזק ויציב שיתן את המענה המלא לו אנחנו זקוקים. 

הבדיקה היא לא המלצה, הבדיקה היא חובה. אבל כמו במקרים אחרים, אם אתם כבר חייבים לבצע את הבדיקה, טוב לבחור במי שיעשו עבורכם את הבדיקה בלי לעגל פינות. בסופו של יום, המטרה של כולנו היא אחת. המטרה היא לדאוג לכך שלא יהיה מי שחלילה ייפגע מבניית המבנה. לכן, הבדיקה לבטון היא מה שאנחנו חייבים להתייחס אליו במלוא תשומת הלב ולבחור עבורו את אנשי המקצוע הטובים ביותר כדי שכולנו נוכל להיות רגועים ולדעת שהעבודה נמצאת בידיים טובות. 

הבדיקה נעשית באמצעים מתקדמים

הטכנולוגיה מאפשרת לנו היום, אפילו בשטח, להגיע לתוצאות ברמה גבוהה שמבטיחות לנו אמינות מה שכמובן יכול לאפשר לנו לצאת לדרך. אל תתפתו לבחור במי שיתנו לכם תעודה בלבד. בחרו במי שבאמת יכולים להיות בטוחים ולתת לכם מידע מיהמן כי אתם פועלים נכון וכי הבטון אותו יוצקים העובדים שלכם הוא מה שיחזיק את המבנה לאורך שנים ארוכות קדימה. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך