יהלומי ניסור וקידוח בטון

באיזה סילר נשתמש בעבודה עם בטון

עבודה עם בטון

פרויקטים בבטון דורשים אנשי מקצוע מיומנים ושימוש בטכניקות ניסור, חיתוך וקידוח מתקדמות על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. בכל פרויקט נדרשת טכניקה אחרת בהתאם לתנאי השטח והתוצאה המבוקשת.
לפניכם מידע חשוב בטכניקות עבודה עכשוויות ויעילות עם בטון ומתי יש להשתמש בחומרים כמו סילר לבטון.

ניסור בטון בשיטת יהלום

אם בעבר חברות השתמשו בשיטות מיושנות ומרעישות כמו אזמלים פטישים לחיתוך בטון, שהשאירו הרבה לכלוך, פסולת ואבק, הרי שכיום הטכניקה היא אחרת.
ניסור בטון עכשווי מתבצע באמצעות מסורים מיוחדים המשתמשים בלהבי ניסור המותירים גימור ייחודי וחלק מבלי להשאיר אבק או לכלוך. לרוב מנסרים בטון בתהליך של יצירת דלתות או חלונות בקירות בטון בתהליך בנייה של בתים או במהלך ניסור של אספלט, מתכות וסלעים.

התהליך מבוסס על סוגי החומרים, העוצמה הנדרשת, מפרטים טכניים. המסורים מצוידים במערכות שלוכדות את רוב האבק. ניתן להשתמש בניסור יהלומים, שיטה מדויקת ומהירה, ניסור קירות בטון המתבצע באמצעות להבים עגולים ומתאימה לקירות בטון מסוימים.

ניסור שטוח אידיאלי לרצפות או מדרכים כאשר בשיטה זו המטרה היא להגיע לצינורות או לחיווט המוטמנים מתחת לרצפות בטון לצורך תיקון כבישים או חיתוך תעלות אינסטלציה. ניסור יהלום היא טכניקה שהוכחה כיעילה במיוחד, ללא אדים ואבק, מינימום רעש וללא רטט.

בכל מקרה, הבחירה בשיטה תלויה בקשיות הבטון וכן הבחירה באילו מסורים לבחור בין אם ציוד המבוסס על חשמל, מנוע, הידראוליקה או פנאומטיקה. תהליך הניסור דורש מיומנות ייחודית למניעת נזק לחלקים אחרים של הבטון ולצורך העברת חשמל או גז בדרך הטובה והבטוחה ביותר.

קידוח בטון לא מה שהיה פעם

תהליך קידוח בטון רב עוצמה נועד לרוב ליצור פתחים לחיווט, צנרת, מאווררים, מערכות אש ועוד. תהליך הקידוח הוא לשם יצירת פתחים מדויקים לרוב עגולים. החומר שנשאר בתוך המקדח מכונה הליבה.

מקדחות הליבה מגיעות עם מספר אפשרויות כוח, כולל חשמל, פנאומטי, הידראולי (כל אלה דורשים מקורות כוח, כגון גנרטור).

קידוח בשיטת יהלום מתאים לקידוח בחומרים שונים מבטון דרך סלעים ועד אספלט בצורה בטוחה שמתאימה לקידוח מכל זווית. היתרון הבולט הוא שהקידוח לא מלכלך בגלל המים שמחוברים למקדח והיא מתאימה ליצירת חורים עבור מטרות שונות ממערכות מיזוג דרך אינסטלציה ועד חיבורי אינטרנט, קמין ועוד.

חשיבותו של סילר בטון

בתהליך שיפוץ או בנייה חשוב להשתמש בחומר איטום סילר לבטון מקצועי על מנת למנוע היווצרות של כתמים שייספגו אל תוך הבטון. הסילר למעשה שומר על הבטון למשך שנים ארוכות מפני הכתמה אך הופך את הבטון גם קל יותר לניקוי, מצוין לקירות בטון פנימיים. הוא גם מפחית נזקים שונים כמו נזקי מלחים, כלורדים, קרבונציה ונזקים אלקליים ומגן על התשתית מפני שחיקה.

חשוב לבחור סילר בטון נושם בעל ריח עדין שיאפשר שהייה נעימה בחלל, עמידות גבוהה שמאושר למגע עם מזון לאחר הייבוש. כדאי להעדיף גם סילר לבטון שעמיד בפני קרני UV ואינו מצהיב עם הזמן והחשיפה לשמש. יש לשים לב שמדובר בסילר בטון שניתן ליישם על מוצרי בטון מסוגים שונים. במהלך יישום הסילר, יש להגן על הסביבה כדי שהסילר לא יכתים פריטים סביבו, כדאי לבצע דוגמא לפני היישום ובכל מקרה להימנע מיישום הסילר על תשתית בעודה חמה או ישירות תחת השמש.

בבואכם לבחור עבודות בבטון יש לבחור בחברה מקצועית המצוידת בכל הכלים הנדרשים ובקיאה בטכניקות המתקדמות של ניסור וקידוח בבטון. חברה שתקפיד על כללי זהירות ובטיחות מקסימלית ועל סביבה נקייה והשגת תוצאה מרשימה ועמידה לאורך זמן.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »
שיטת ברנוביץ'

שיטת ברנוביץ'

בין הגישות הבולטות בעשורים האחרונים בענף הבנייה הישראלי ניתן למנות את שיטת ברנוביץ' – שיטת בנייה אשר פותחה בשנות השמונים של המאה הקודמת בידי הקבלן

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך