לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

כלי ניסור וגיזום

כל צמח, כל שיח וכל עץ חייב תחזוקה. אנחנו לא יכולים לשתול צמחים ולתת להם להתפתח כמו שהם בלי להשקיע בהם. צמח שלא מקבל את הטיפול ואת הטיפוח הנדרש, הוא צמח שמהר מאוד לוקח לעצמו את העצמאות לצמוח בכל כיוון שרק נראה לו. ברוב המקרים זה לא יהיה באמת מוצלח. צמח כזה לא ייראה טוב, הוא לא יהיה מאוזן, הוא לא ייתן תפוקה משובחת והוא עלול להפוך למפגע סביבתי בגלל ענפים שצומחים ומתפשטים לכל כיוון בלי כל פרופורציה.

כלי גיזום זה אלף בית

הדבר הכי חשוב זה לדאוג לגיזום של הצמחייה בגינה. הגיזום היא פעולה הכרחית המעניקה לצמח את המראה המסודר והמטופח ואת היופי לכל הגינה כולה. לעיתים לא יהיה מנוס מביצוע עבודה של כריתת עצים כדי שהגינה תהיה מסודרת ומטופחת על פי טעמכם.

חשוב להבין כי הרבה מעבר ליופי יש עוד סיבות חשובות לביצוע הגיזום.

  • גיזום שמשביח את העץ – ברגע שאתם גוזמים את העץ בתקופות קבועות מראש, הרי שהעץ יצמח באופן הרבה יותר איכותי והרבה יותר משובח. המשאבים של העץ יחולקו בים חלקי העץ החשובים באמת בלי שהם יבוזבזו על ענפים ארוכים ומיותרים.
  • קרני השמש יגיעו אל כל חלקי העץ – העץ זקוק לשמש. מה שקורה בדרך כלל זה שכאשר העץ הוא גדול וצפוף, הרי שהחלקים הפנימיים של העץ אינם חשופים לשמש מה שמוביל לכך שלא כל העץ מצליח להפיק את המיטב שלו. ברגע שגוזמים את העץ, הרי שמאפשרים לכל חלקי העץ גם אלו הפנימיים והעמוקים ביותר, לקבל את האור, את השמש ואת כל מה שהעץ צריך כדי להפיק מעצמו את המירב ואת המיטב.
  • גיזום מבטיח את ביטחון הסביבה – עץ שצומח לכל עבר בלי כל בקרה הוא עץ שעלול לסכן את הסביבה. ענפים עלולים לקרוס, במיוחד כאשר עונת החורף נותנת את אותותיה ומטלטלת את העץ, מעמיסה עליו משקעים וגם שלגים והופכים את העץ לפצצה מתקתקת של זמן עד שיקרסו חלקים ממנה.

בגלל כל הסיבות הללו ועוד כמה וכמה סיבות חשובות, יש לדאוג לכך כי כל עץ יקבל את היחס שלו ואת הגיזום בזמן המתאים כדי להיראות היטב, לתפקד היטב ולהעניק מעצמו את הטוב ביותר.

כלי ניסור – מי צריך?

כל אדם שיש לו שתי ידיים ימניות, מומלץ כי יחזיק ברשותו כלי עבודה שיסייעו לו בתחזוקה של הבית, בתחזוקה של החצר ובכל מה שהוא צריך שיהיה לו בבית או בחוץ.

מפחדים לעשות את הדברים בעצמכם ? אין מה לדאוג אנחנו כאן בשבילכם, לחצו כאן למעבר לצפייה בשירותים שלנו.

אז יש מי שיסתפק בכלים בסיסיים בלבד כמו פטישים, מסמרים, מברגים ועוד כמה כאלה הרי שיש מי שילך על גדול. הוא ירכוש גם מקדח, מברגה, כלי ניסור וכן הלאה.

ככל שמדובר באדם שמכיר את הכלים ויודע לעבוד איתם, הרי שארגז כלים מורחב רק יועיל לו.  

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך