לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

כלי ניסור וגיזום לבית ולגינה

כל שינוי שאתם רוצים לעשות בבית או בגינה מחייב בשימוש בכלים מתאימים. לא כל עבודה יכולה להתבצע בכל כלי. אז יש לכם אולי את הבסיס, הפטיש, המברג, המסור או אפילו יותר מזה, כלי עבודה חשמליים שונים אך אם אתם רוצים לקדוח חור בבטון כדי להעביר את צינור הפליטה של המייבש או שאתם רוצים לכרות עץ או צמח כלשהו בגינה, שם כבר יהיה עליכם לגייס כלים אחרים.

כלים הרבה יותר מיוחדים למטרות המבוקשות כדי להבטיח כי אכן העבודה תתבצע בצורה הנכונה והראויה.

איך מנסרים או קודחים בבטון?

אז הזכרנו את הנושא הזה של קידוחים או חיתוכים של קירות הבטון בבית, נסביר מעט איך למעשה עושים את זה בצורה הנכונה?

דבר ראשון חשוב להבין כי קידוח וניסור בבטון אלו הן עבודות החייבות להתבצע בצורה מאוד זהירה ועם בדיקה מדוקדקת מראש כי אכן הדבר אפשרי.

יש קירות בטון אשר בתוכם עוברים תשתיות שונות וכאלה שעשויים להיפגע בעקבות ניסור או חיתוך שייעשו שלא בצורה הראויה. קורה לא פעם שקידוח תמיד בקיר בטון יצר נזקים חמורים לתשתיות המבנה, למים, החשמל או התקשורת. אז דבר ראשון חשוב לדעת לפני שנוגעים בקיר בטון, לוודא כי אין במקום הספציפי בו רוצים לקדוח, שום תשתיות ושום צנרת.

מחפשים בעל מקצוע אמין ומומלץ ? היכנסו עכשיו, הוספנו לכם גם מחירון : מחירון ניסור וקידוח בטון .

לאחר הבדיקה הזו חשוב לבדוק גם האם ישנה אפשרות לבצע את העבודה מבחינה הנדסית. יש קירות בטון שהם קירות התמך של המבנה וכל נגיעה בהם עלולה לערער את היציבות של המבנה ולגרום לנזקים חמורים.

אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו בסיום העבודה עם בית שהפך להיות מסוכן למגורים וגרוע מכך, בניין דיירים שלם שנעשה מסוכן רק בשל עבודה לא אחראית מצדנו.

עבודות בגינה

הזכרנו גם את העבודות בגינה שחייבות אף הן להיעשות בצורה מקצועית עם כלים מתאימים. אז כאן צריך להכיר את כלי הגינה המתקדמים שיש לנו היום החוסכים מאתנו הרבה מאוד עבודה פיזית קשה. 

אך לפני הכול, אנחנו יודעים כי כל עבודה שמחייבת כריתה של צמחים מחייבת בראש ובראשונה פנייה אל הגורמים המתאימים בעירייה האחראים על העצים. זה אומר פנייה אל פקיד היערות שהוא זה שאמור לאשר את הכריתה של העץ.

לאחר שיש את האישור הפורמלי יש כמובן את הביצוע שחייב גם כן להתבצע בצורה מקצועית עם הכלים הנכונים וזאת כדי שלא לפגוע בצמחים האחרים שצומחים במתחם. ברור שאם רוצים להעתיק את הצמח או את העץ למקום אחר הרי שכל הכריתה תהיה חייבת להתבצע בצורה מקצועית מיוחדת כדי להבטיח כי אכן התוצאות תהיינה יעילות וטובות בלי כל פגיעה בעץ.

 כריתת עצים בבית פרטי חייבת להיעשות גם כן באותה צורה כדי להבטיח עבודה נקייה ובטוחה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך