לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ריסוק בטון בביוב

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

זה מאוד מצער, אבל לא פעם אחרי שיפוצים בבית אנחנו מגלים כל מיני שאריות בטון שמצאו את דרכן לצינורות האינסטלציה, לצינורות הביוב, לאסלה, לחור הניקוז של המקלחת ועוד. במקרים אלו תצטרכו שירות הנקרא ריסוק בטון בביוב ופתיחות סתימות מורכבות באינסטלציה. 

אם הייתם שואלים אנשי מקצוע עד שנת 2012-2013, הם היו אומרים לכם שפתיחת סתימות קשות בביוב מצריכה חציבה או שבירה, חפירה והרס מיותר של המרצפות שלכם ושל האינסטלציה. עם זאת, בימינו הנוכחיים אנחנו חיים כבר בעידן הרובוטים וניתן לפתוח סתימות מורכבות בעזרתם תוך מינימום נזקים יקרים לתיקון. פתיחת סתימות קשות בעזרת רובוטים מתבצעת כאשר מתגלה כל חדירה של עצמים זרים כגון בטון, ברזל או פסולת בניין, ברגים ועוד.

כיצד מתבצע ריסוק בטון בביוב?

אם אתם מחפשים מידע לגבי פתיחת סתימות קשות בביוב או ריסוק בטון באינסטלציה, כדאי לדעת כי בעזרת רובוט בעל ראש יהלום ניתן לפתוח את הסתימות האלו בצורה יעילה ללא נזקים מיותרים. הרובוטים מצוידים באותו ראש יהלום כדי לנסר, לחתוך ולחצוב בבטון שנמצא בתוך אינסטלציה. זאת, בצורה הידידותית ביותר שניתן ובכמה שפחות אגרסיביות. 

לאחר פתיחת הסתימה שכללה את הריסוק של הבטון, הבטון נהפך חולי ונישטף עם המים בצנרת הביוב. אלמלא שיטת העבודה הזאת בעזרת רובוטים, ריסוק הבטון במערכת הביוב היה גורם לנזקים במרצפות, במערכת האינסטלציה ובאסלה, בצינורות הביוב ועוד. 

בעקבות הכתבה שראתם זה הרגע אולי יעניין אתכם: כך תדעו שניסור בטון מתבצע על ידי איש אמין ואיכותי, כל מה שחשוב לשאול את קבלן הבטון שלכם.

באילו מקרים נוספים תהיה חסימה בביוב?

ישנם מקרים נוספים שבהם יכולה להיווצר חסימה בביוב שמצריכה פתיחת סתימה קשה. למשל, חסימת שורשים בביוב. מערכת האינסטלציה מהווה מקור הזנה מושלם עבור שורשים של עצים, מה שמושך אותם לחדור את המערכת ולהתחבר לאותו מקור הזנה שלהם, הצינורות של ביתכם. 

חשוב להבין כי שורשים של עצים הם עיקשים מאוד והם לעולם לא יוותרו על היצר שלהם לשרוד ולהיות ניזונים. פתיחת סתימות קשות בביוב שנוצרו על ידי שורשים מצריכה לא רק את השימוש בכלי העבודה הנכונים, אלא גם את אנשי המקצוע הנכונים.

בדרך כלל יהיה מדובר בקבלן ביוב, אבל ישנם גם אינסטלטורים שמסוגלים לפתוח סתימות מסוג זה. לאחר פתיחת הסתימה, יהיה חשוב גם לוודא שאיש המקצוע מבצע פעולות מנע על מנת שהבעיה לא תחזור בשנית. 

השוואת מחירים בין אנשי מקצוע לפתיחת סתימות ביוב 

ישנן סיבות רבות לכך שחשוב לבצע השוואת מחירים בין בעלי מקצוע לפתיחת סתימות קשות בביוב. אחת הסיבות היא, שההשוואה נותנת לכם הערכה גסה של עלות הפרויקט. בנוסף, ההשוואה עוזרת לחסוך כסף על ידי בחירת איש המקצוע המתאים לפרויקט.

את השוואת המחירים תוכלו לערוך באינטרנט, מה שלא אמור לגזול ממכם יותר מכמה דקות של מחקר שוק מועיל וחוסך כסף בכיס. כמו כן, השתדלו לבדוק דירוגים באינטרנט, ביקורות במדיות החברתיות וכל מה שבין לבין. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך