לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

כל מה שחשוב לשאול את קבלן הבטון שלכם

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

אם גם אתם מחפשים קבלן בטון מקצועי שיבצע את הפרויקט לשביעות רצונכם המושלמת, קבלו את המדריך הבא שיחדד עבורכם את הנקודות המהותיות בהליך הבחירה של איש בטון ויציג לכם, צעד אחר צעד, את הדרך הנכונה לבחירת קבלן בטון מקצועי, אמין ויעיל.

הבהרה: אנו לא מספקים שירותי יציקת בטון אלא ניסור וקידוח בטון בלבד

כשמדובר בבטון, מקצועיות מעל הכל

יציקת בטון איננה פרויקט של מה בכך, כך שלא תוכלו להסתפק בקבלן בטון זול. הן בהיבט הפרקטי, הן בהיבט החזותי, ויותר מכל – בהיבט הבטיחותי, עבודות בטון הן עניין למומחים בלבד. לא משנה מהו סדר הגודל של הפרויקט הדרוש, בין אם מדובר בפרויקט ברמה הביתית ובין אם מדובר בפרויקט בהיקף תעשייתי, שכירת שירותיו של איש מקצוע מן השורה הראשונה תחסוך לכם זמן רב, עלויות מיותרות ועוגמת נפש מרובה.

מיהו קבלן בטון?

קבלן בטון אחראי על ערבוב הבטון, יציקתו ודחיסתו כמו גם על מלאכת הגימור. לצורך ייצור הבטון ייעשה שימוש במלט עם חומרים נוספים לרבות מים, חול וחצץ, ולרוב, אף ייעשה שימוש בפלדה לחיזוק. קבלן משנה בענף הבטון מופקד על התקנת הבטון בפועל ותפקידו לוודא כי התקנת הבטון מבוצעת בהתאמה מדויקת למפרט.

על מה אסור להתפשר בשכירת שירותי קבלן בטון?

 • רישיון – חובה לוודא כי הקבלן מורשה ומופיע ברשם הקבלנים. 
 • מקצועיות
 • אמינות
 • ניסיון, בדגש על ביצוע פרויקטים דומים בעבר. בקשו להתרשם מתיק עבודות המציג פרויקטים דומים לפרויקט שלכם והתרשמו מרמת הביצוע. מומלץ גם ליצור קשר עם לקוחות קודמים ולתשאל אותם אודות רמת שביעות רצונם משירותי הקבלן.
 • בטיחות – תחום הבטיחות הינו נושא בעל חשיבות עליונה בכל הנוגע לעבודות בטון. לכן, חובה לוודא כי צוותי העבודה יהיו מצוידים בציוד בטיחות מלא. מעבר לכך, חובה לוודא כי מאחורי הקבלן כיסוי ביטוחי מספק למקרה של נזק בגין העבודות בשטח.
 • אחריות – חשוב שלא להתפשר על אחריות לטווח ארוך במסגרתה הקבלן מחויב לטפל בליקויים אפשריים ובנזקים עתידיים על חשבונו.
 • עמידה בזמנים – חשוב להגדיר מראש לוח זמנים רצוי ולסכם על קנסות פיגורים במקרה של עיכוב בעבודות.
 • איכות עבודה גבוהה – ככל שהפרויקט שלכם מורכב יותר, מומלץ למנות איש מקצוע מטעמכם אשר יפקח על ניהול הפרויקט בשטח ויוודא כי הפרויקט מבוצע בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר. חשוב לציין באופן מפורש בחוזה כי במידה וייעשה שימוש בציוד או בחומרים שאינם תואמים את רמת האיכות המוסכמת, עלויות ההחלפה יחולו על הקבלן.
 • ציוד טכנולוגי מתקדם המהווה ערובה לרמת ביצוע גבוהה ולקצב עבודה משביע רצון.
 • תקשורת בין אישית טובה שתאפשר לקבלן להבין במדויק את הצרכים הספציפיים שלכם ולהגדיר את יעדי הפרויקט בהתאמה מלאה לדרישותיכם
 • מיומנויות טכניות מתקדמות שימקסמו את רמת התוצר המוגמר
 • תעריפים הוגנים. לשם בדיקת רמת המחיר מומלץ לבצע סקר שוק מקדים. לקבלת הצעות מחיר ריאליות, חשוב להציג באופן מפורט את היקף הפרויקט לרבות מספר קידוחי הבטון הדרוש, מיקומם וגודלם.

שאלות חשובות שחובה לשאול לפני חתימת חוזה מול קבלן בטון:

 • האם נדרשים אישורים מסוימים? במידה והנכם נזקקים לבצע הליך רישוי כזה או אחר לצורך הפרויקט, חשוב לוודא שלקבלן הנבחר יכולת התנהלות מוכחת בנושא הרישוי, וזאת, על מנת למנוע עיכוב משמעותי של התהליך.
 • כמה צוותים ינהלו את העבודה בשטח? כוח עבודה מספק מהווה ערובה לעמידה בלוחות הזמנים שהוגדרו לפרויקט ולאיכות עבודה הולמת.
 • מהם תנאי התשלום המדויקים? מומלץ לפרוס את התשלום בהתאם לקצב התקדמות העבודות בשטח. במידה ותבחרו למנות מפקח איכות מטעמכם, התנו את מתן כל תשלום בבדיקת איכות של המפקח. זאת ועוד, חשוב לוודא כי כלל העלויות נכללות בתשלום שסוכם לרבות תשלום לעובדים, עלויות הובלה, עלויות חומרים ועלויות כלי העבודה.
 • האם הצעת המחיר כוללת עבודות נלוות בהתאם לצרכים בשטח? חשוב גם לוודא כי הקבלן מחויב לדווח מראש על כל שינוי בתכנית העבודה ולקבל את אישורכם לפני ביצועו.

נשמח לספק לכם שירות מקצועי לאחר יציקת הבטון

כחברה מובילה בענף הניסור בטון בישראל, אנו גאים להציע את התשובות המקצועיות והאמינות ביותר בתחום, בהתחייבות למתן השירות המקצועי, האמין, היעיל והמהיר ביותר, לשביעות רצונכם המלאה בכל שלב לאורך הדרך. על חוג לקוחותינו הנאמנים נמנים לקוחות מוסדיים, קבלניים, פרטיים וציבוריים הנהנים משירות מכל הלב ומסטנדרטים מוקפדים של מקצוענות, אחריות ויושרה.

נשמח לעמוד גם לשירותכם!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך