לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

שיקום בטון בקירות חיצוניים

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

שיקום בטון הוא תהליך המשמש לשיקום המראה המקורי של משטחי בטון. זה נעשה בדרך כלל על ידי שימוש בשילוב של תוספי בטון וחומרים אחרים. שיקום בטון בקירות חיצוניים יכול להתבצע בשיטות מכניות, כגון התזת חול, שיטות כימיות, כגון תחריט חומצה או תחריט אלקלי, או שיטות אלקטרוכימיות, כגון ציפוי אלקטרו. שיטה זו משתמשת בתכונות הטבעיות של נחושת גופרתית ליצירת יוני נחושת בתמיסת המים.

יונים אלה מגיבים עם יוני הסולפט בתמיסת המים ויוצרים גבישי נחושת סולפט אשר מופקדים לאחר מכן על פני השטח של מבני בטון. התגובה יכולה לשמש גם להסרת כתמי חלודה ממבני פלדה ומשטחי אלומיניום.

שיקום בטון 

שיקום בטון בקירות חיצוניים הוא תהליך המשחזר את הצבע והטקסטורה המקורית של הבטון.התהליך כולל בדרך כלל הוספת שכבת איטום על פני השטח ולאחר מכן מריחת שכבת צבע ולאחר מכן שכבת פריימר. חשוב לציין שתהליך זה צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע.

זה יכול להיות קשה לבעלי בתים להשיג את אותה רמת הצלחה עם טכניקה זו. שיקום בטון הוא תהליך שנעשה כדי להסיר את הבטון מקיר חיצוני. בתהליך זה מסירים את הבטון הישן ומניחים בטון חדש על הקיר.

תהליך ההסרה והיישום של בטון חדש על קירות חיצוניים קיים כבר מאות שנים. שחזור בטון התאפשר רק לאחרונה על ידי המצאת מכונה בשם Concrete Saver (או ConSaver). מכונה זו יכולה להסיר עד 50 טון בטון ישן ביום אחד, מה שמאפשר לחברות או לבעלי בתים לחסוך כסף בתיקונים שלהם.

ניתן להשתמש במכונה זו על קירות פנימיים וחיצוניים כאחד, כמו גם על עמודים, עמודים ומבנים אחרים עם משטחים אנכיים. שיקום בטון בקירות חיצוניים הוא תהליך שבאמצעותו ניתן לשפר את האסתטיקה של המבנה. התהליך כולל השחזה והברקה של פני הבטון, מה שגורם לו להיראות כמו חדש.

זה גם מחזיר את החוזק והמראה שלו. השימוש הנפוץ ביותר בשיקום בטון הוא עבור מבנים מסחריים כגון מסעדות, בתי מלון ושטחי משרדים. עם זאת, גם בנייני מגורים משתמשים בתהליך זה כדי להעניק למראה החיצוני שלהם מראה חדש. ראו גם על תהליך של ניסור בטון

תהליך שניתן לבצע על ידי איש מקצוע

שיקום בטון בקירות חיצוניים הוא תהליך הכולל פינוי בטון ישן והחלפתו בבטון חדש. ניתן לעשות זאת באמצעות פתרונות כימיים וכלים מכניים כמו פטישים, מקדחים ומסורים. שיקום בטון בקירות חיצוניים הוא תהליך נפוץ שיכול להיות קשה לעשות לבד.

רוב האנשים שוכרים אנשי מקצוע שיבצעו את העבודה עברם, אך לעתים קרובות הם משלמים יותר ממה שהם צריכים לשלם. עלות הזמנת איש מקצוע שיבצע את העבודה יכולה להיות גבוהה בגלל משך הזמן שלוקח לו להשלים את העבודה והחומרים בהם הם צריכים להשתמש. רוב האנשים שוכרים אנשי מקצוע שיבצעו את העבודה עברם, אך לעתים קרובות הם משלמים יותר ממה שהם צריכים לשלם. עלות הזמנת איש מקצוע שיבצע את העבודה יכולה להיות גבוהה בגלל משך הזמן שלוקח לו להשלים את העבודה והחומרים בהם הם צריכים להשתמש.

שיקום בטון בקירות חיצוניים הוא תהליך שניתן לבצע על ידי איש מקצוע או על ידי אדם פרטי. התהליך כולל הסרת בטון משטח הקיר והחלפתו בחומר חדש שעבר ניקוי.

למידע נוסף על השירות ביקרו באתר בכתובת: https://ab-gvahim.co.il

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך