לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור קיר להגדלת הסלון בבית

בניינים רבים ברחבי מדינת ישראל בנויים בצורה שבה סלון הבית צמוד למרפסת סגורה אשר מופרדת ממנו על ידי קיר ובו פתח למעבר באופן שיוצר שני חללים. קיר מפריד קיים בחלק מהדירות גם בין המטבח לסלון. הריסת הקירות הללו יכולות לשמר את הפונקציות של המטבח והמרפסת תוך יצירת חלל אחד גדול ומרווח. ניתן לעשות זאת בצורה פשוטה על ידי ניסור בטון

להגדיל את הסלון בצורה פשוטה ובטוחה

הקירות המפרידים בין הסלון למטבח או בין הסלון למרפסת הסגורה, ניתנים פעמים רבות לשבירה ללא פגיעה בעמודי התמך של הבניין. על ידי שבירת קירות אלו, ניתן לקבל חלל פתוח בו ניתנת תחושת של מרחב ביתי גדול הרבה יותר. 

הצורך להגדיל את חלל הסלון נובע לעיתים בשל החזקת כלב גדול בבית. הגדלת הסלון לכלב גדול מאפשרת לו מרחב להתרוצץ בו ומונעת ממנו תחושת צפיפות במהלך השעות הרבות בהן הוא מבלה בבית. התאמת הסלון לכלב גדול היא פעולה הניתנת לביצוע בקלות באמצעות ניסור בטון ביהלום.

כללי זהירות בעת ניסור בטון

בעת יישום החלטה לניסור הקיר המפריד בין הסלון למטבח או למרפסת הסגורה, יש לבדוק היטב בתוכניות הדירה והבניין האם חלק מאותם קירות מהווה עמודי תמיכה שאסור לפגוע בשלמותם. התאמת הסלון לכלב גדול היא פעולה חיובית, אולם חשוב שלא תגרור אחריה נזקים למבנה.

לאחר מכן, יש לוודא כי הניסור נעשה על ידי גורם מקצועי ומנוסה, אשר יידע לבצע את עבודת ניסור הבטון באופן זהיר ובטוח, מבלי לפגום בעמודי תמך, תוך בחינה מקדימה של מעבר חוטי חשמל בחלק הקיר המיועד לניסור. ניסור בטון ביהלום היא טכניקה שהופכת את מלאכת הניסור למדויקת ונקייה.

ניסור בטון מלא וניסור בטון חלקי

הריסה אשר מבוצעת בתנועות פטיש, יוצרת קו לא אחיד ולא ישר באזור השבירה. על ידי שימוש בטכניקה של ניסור הקיר ניתן לבצע ניסור בטון ביחס לחלק קיר ספציפי. על ידי כך, מלאכת הטיח, יישור האזור המנוסר וצביעתו יהיו פשוטים יותר ומהירים לביצוע. 

לשם ביצוע המלאכה באופן מדויק, רצוי לבצע ניסור בטון ביהלום, המאפשר עבודה חלקה ומדויקת. זאת, בין אם מדובר בהריסה לשם הגדלת הסלון לכלב גדול בבית, או הגדלה לשם תחושת מרחב גדולה עבור הדיירים עצמם.

התארגנות לקראת הליך ניסור קיר בסלון

טרם ביצוע בפועל של פעולת ניסור הבטון, רצוי לבצע תיאום ציפיות עם הקבלן המבצע, לשרטט את מסגרת הזמנים לסיום העבודה ולמצוא מקום מגורים חלופי בזמן ביצוע העבודה. מומלץ לפנות רהיטים ומוצרי חשמל בשל היווצרות צפויה של אבק באזור ביצוע ניסור הבטון. ניסור בטון ביהלום מאפשר מיקוד באזור הניסור ללא יצירת פסולת בניין בהיקף גבוה.

ניסור קיר – להגדיל את הסלון בצורה פשוטה ונוחה

הריסת קירות המפרידים בין הסלון למרפסת והמטבח, מחייבת בחירה בין הריסה באמצעות משקולת, פעולה ידנית שעשויה לארוך זמן רב, גם בשל הצורך בשיוף ויישור של דפנות הקיר שנהרס, לבין הריסה מבוקרת ומדויקת באמצעות ניסור הבטון ביהלום, פעולה הנעשית ביעילות ובמהירות. על כן, הבחירה בניסור בטון ביהלום היא הבחירה המתבקשת.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך