לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

כיצד מאתרים נזילה בקיר בטון?

הבהרה: אנו לא מספקים שירותי איתור נזילות. אנו מספקים שירותי ניסור וקידוח בטון בלבד – מאמר זה בא לספק לכם ידע.

כמעט בכל בית ניתן למצוא קירות בטון. מדובר על קירות מסיביים וחזקים מאוד אשר דרכם מעבירים את הצנרת השייכת למערכת האינסטלציה הביתית. לא פעם, ניתן לזהות  נזילה כלשהי באחד מהקירות של הבית או רטיבות באחד מהקירות. במקרה הזה לא תמיד אפשר לדעת מהו המקור המדויק של הנזילה. בכדי לטפל בנזילה בצורה הטובה ביותר יש לאתר את המיקום המדויק שלה. בעבר, בכדי לאתר מקור נזילה היה צורך לנתץ קירות ולחשוף את הצנרת, דבר שהיה מסב נזק רב לבית, אי סדר ובלגן, כיום, באמצעות ציוד משוכלל ומתקדם ניתן לאתר נזילות בקיר בטון בצורה קלה, מהירה ונוחה.

כיצד מאתרים נזילה בקיר בטון?

כיום ניתן לאתר נזילה בקיר בטון באמצעות מספר שיטות:

ראשית כל, ניתן להשתמש במצלמה משוכללת הקרויה: מצלמה טרמית. מדובר כיום על השיטה היעילה והטובה ביותר לאיתור נזילות בקירות או  בתקרת המבנה שכן, המצלמה המדוברת מעניקה הדמיה איכותית של הקירות מבפנים בתלת ממד. בנוסף, ניתן למדוד באמצעות המצלמה את הטמפרטורה בקירות וכך להבין היכן ממוקם המקור של הנזילה ולטפל בו באופן נקודתי מבלי להסב נזק כלשהו לקיר.

שנית, ניתן לאתר נזילות כיום באמצעות סיב אופטי. היתרון של הסיב המדובר הוא  להעביר את כל המידע אודות הנזילה הקיימת באמצעות קרן אור.

שיטה נוספת לאיתור נזילות בקיר בטון היא באמצעות גלאי קור. היתרון של הגלאי הוא היכולת שלו לנתח את הנתונים המתקבלים.

שיטה נוספת לגילוי נזילה בקירות בטון היא באמצעות חיישנים. מדובר על שיטה מתקדמת ומשוכללת המתבצעת באמצעות גלאי אלקטרו מגנטי שהוא חיישן שמזהה את הנזילה באמצעות קרינה.

כיצד תדעו שיש לכם נזילה מהקיר?

ישנם סימנים שונים אשר יכולים להעיד על כך שיש לכם נזילה כלשהי באחד מקירות הבית או מהתקרה, ראשית כל, אם אתם שמים לב לכתמי רטיבות על הקירות או התקרה, סביר להניח שהם נוצרו כתוצאה מנזילה פעילה בצנרת. שנית, אם אתם מגלים סימני עובש על הקירות או אם אתם שמים לב שהקירות שלכם מתחילים להתפורר, כדאי שתדעו כי מדובר על סימנים קלאסיים לנזילה. סימנים נוספים יכולים להיות ריח לא טוב בחדר או חשבון מים גבוה מאוד ללא סיבה הגיונית. כל אחד מהסימנים המדוברים מחייב אתכם לבדוק בצורה רצינית יותר באמצעות אנשי המקצוע המתאימים האם קיימת נזילה כלשהי בקירות הבית שלכם. חשוב להבין כי איתור מהיר של הנזילה ותיקון מהיר של הנזילה הם חשובים מאוד וזאת בכדי שהנזילה לא תגרום נזק משמעותי למבנה.

כיצד מבצעים את תהליך איתור הנזילה?

חשוב שתדעו שגם אם בחרתם יועץ איטום מקצועי שסייע לכם לבחור את האיטום הטוב ביותר לקירות ביתכם או לגג ביתכם, עדיין ישנה אפשרות שתיווצר נזילה כלשהי במהלך הזמן ועל כן,  יש לאתר באופן מידי את הנזילה ולהעניק טיפול מתאים למצב.

בכדי לאתר נזילה יש צורך ליצור קשר עם אנשי המקצוע המתאימים אשר ידועים כמומלצים בתחום. אנשי מקצוע אלה יבחנו את השטח של הדירה וידלו נתונים שונים אודות סוג הצנרת, הגודל שלו, האזור בו היא מצויה ועוד. לאחר שלב איסוף הנתונים יהיה קל יותר להתאים את אמצעי האיתור שיעניק את התוצאות הטובות ביותר לגילוי הנזילה. לאחר איתור הנזילה אנשי המקצוע יציעו לכם טיפול ממוקד בנזילה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך