יהלומי ניסור וקידוח בטון

חידוש מטבחים מישן לחדש

כאשר אנחנו באים לשפץ את הבית עולה לא פעם צורך בקידוח בטון, קידוח אבנים ובמקרים מורכבים יותר של עבודות בנייה יהיה לעיתים צורך לקדוח בסלעים או באספלט.

כיום נעשה שימוש בכלי מתקדם ומדויק אשר מאפשר להגיע לתוצאות מהירות ומדויקות להפליא.  מדובר בקידוח יהלום. זוהי שיטה שימושית מאוד בכל תחום הבניה כאשר יש לה מגוון יתרונות על פני אפשרויות ניסור הוותיקות.

למה כדאי לבצע ניסור במסור יהלום?

מדובר בשיטה שהיא מהירה מאוד ביחס לכל שיטה או אפשרות אחרת, זוהי שיטה בטיחותית יותר והיא גם משאירה אחריה סביבה נקייה כאשר לאחר הניסור או הקידוח כמעט ולא תישאר פסולת בסביבה.

הקידוח מתבצע בעזרת מים אשר מחוברים למקדח והודות לכך נשמר הניקיון הסביבתי.

למעשה רוב רובם של הקידוחים הללו מתבצעים לצורך יצרת חורים עגולים ומדויקים למטרות שונות. כמו חורים עבור קווי חשמל, חורים למעבר הצנרת של המזגנים, חורים לכבלי האינטרנט וכן הלאה.

חידוש מטבחים מישן לחדש

בהרבה מאוד בתים ישנים בוחרים לשפץ את אזור המטבח ולבצע חידוש מטבחים בגלל התמורה והחיסכון . המטבח הוא החלל המרכזי והשימושי ביותר בכל בית וכשהוא מחודש ונאה, הרי שכל הבית נראה ונהנה מצביון מחודש.

שיפוץ של המטבח דורש על פי רוב הכי הרבה משאבים מכל הבחינות. במטבח יש לנו את מערכת האינסטלציה שאמורה לתפקד היטב, יש לנו את מכשירי החשמל שמשמשים אותנו לצורך הכנת האוכל, כמו תנורים, מיקרוגל, מקרר, קומקום חשמלי ועוד. כל אלו דורשים הכנת תשתית טובה ואיכותית על מנת שאכן ניתן יהיה להנות מאיכות חיים במטבח המשופץ. 

לצורך כך יש לפנות אל חברה המציעה את השרות של קידוח יהלום. חברה שיש לה ניסיון בתחום היא זו שתוכל לתת את המענה המדויק והמושלם לכל חור ולכל מטרה.

היתרונות המרכזיים של קידוח יהלום

  • אין רעידות ורטט במבנה המנוסר – כולנו יודעים כי עבודות של קידוח יוצרות לא פעם תחושה של רעד בכל המבנה. בנוסף לכך מדובר על פי רוב בעבודה ממושכת עד שמתקבל החור הרצוי. במסור יהלום העבודה היא הרבה יותר עדינה כאשר לא מורגשות רעידות במבנה.
  • העבודה ממוקדת ומדויקת – היהלום מאפשר ניסור מאוד מדויק ומאוד ממוקד ללא פגיעה סביבתית באזור המנוסר.
  • ניתן לשלוט ולפתור בעיות פוטנציאליות באמצעות הניסור הגמיש.
  • עבודה נקייה ומדויקת ללא פסולת באזור הקידוח – זאת הודות לשימוש במים בעת הניסור.
  • עבודה בטוחה הנשלטת בשלט רחוק – עבודה כזו היא הרבה יותר בטוחה עבור העובדים והסביבה.
  • ניסור שאינו גורם נזקים או סדקים באזורים סמוכים – במיוחד חשוב הדבר בניסור שיש או קרמיקה כאשר מסור היהלום מגן וממקד את העבודה בלי לגרום לסדקים בחומר.
  • אפשרות לניסור בכל עומק רצוי כולל באזורים מוגבלים או קטנים – הפתרון של ניסור ביהלום הינו יעיל להפליא באזורים הבעייתיים הללו.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור משטחי בטון

כמה זמן לוקח לבטון להתייבש?

בכל הנוגע לייבוש בטון, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמי מפתח חשובים המשפיעים על רמת עמידות של התוצר הסופי. ככל שהליך ההתייבשות יהיה נכון יותר, משטח

קרא עוד »
בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך