הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

חידוש מטבחים מישן לחדש

כאשר אנחנו באים לשפץ את הבית עולה לא פעם צורך בקידוח בטון, קידוח אבנים ובמקרים מורכבים יותר של עבודות בנייה יהיה לעיתים צורך לקדוח בסלעים או באספלט.

כיום נעשה שימוש בכלי מתקדם ומדויק אשר מאפשר להגיע לתוצאות מהירות ומדויקות להפליא.  מדובר בקידוח יהלום. זוהי שיטה שימושית מאוד בכל תחום הבניה כאשר יש לה מגוון יתרונות על פני אפשרויות ניסור הוותיקות.

למה כדאי לבצע ניסור במסור יהלום?

מדובר בשיטה שהיא מהירה מאוד ביחס לכל שיטה או אפשרות אחרת, זוהי שיטה בטיחותית יותר והיא גם משאירה אחריה סביבה נקייה כאשר לאחר הניסור או הקידוח כמעט ולא תישאר פסולת בסביבה.

הקידוח מתבצע בעזרת מים אשר מחוברים למקדח והודות לכך נשמר הניקיון הסביבתי.

למעשה רוב רובם של הקידוחים הללו מתבצעים לצורך יצרת חורים עגולים ומדויקים למטרות שונות. כמו חורים עבור קווי חשמל, חורים למעבר הצנרת של המזגנים, חורים לכבלי האינטרנט וכן הלאה.

חידוש מטבחים מישן לחדש

בהרבה מאוד בתים ישנים בוחרים לשפץ את אזור המטבח ולבצע חידוש מטבחים בגלל התמורה והחיסכון . המטבח הוא החלל המרכזי והשימושי ביותר בכל בית וכשהוא מחודש ונאה, הרי שכל הבית נראה ונהנה מצביון מחודש.

שיפוץ של המטבח דורש על פי רוב הכי הרבה משאבים מכל הבחינות. במטבח יש לנו את מערכת האינסטלציה שאמורה לתפקד היטב, יש לנו את מכשירי החשמל שמשמשים אותנו לצורך הכנת האוכל, כמו תנורים, מיקרוגל, מקרר, קומקום חשמלי ועוד. כל אלו דורשים הכנת תשתית טובה ואיכותית על מנת שאכן ניתן יהיה להנות מאיכות חיים במטבח המשופץ. 

לצורך כך יש לפנות אל חברה המציעה את השרות של קידוח יהלום. חברה שיש לה ניסיון בתחום היא זו שתוכל לתת את המענה המדויק והמושלם לכל חור ולכל מטרה.

היתרונות המרכזיים של קידוח יהלום

  • אין רעידות ורטט במבנה המנוסר – כולנו יודעים כי עבודות של קידוח יוצרות לא פעם תחושה של רעד בכל המבנה. בנוסף לכך מדובר על פי רוב בעבודה ממושכת עד שמתקבל החור הרצוי. במסור יהלום העבודה היא הרבה יותר עדינה כאשר לא מורגשות רעידות במבנה.
  • העבודה ממוקדת ומדויקת – היהלום מאפשר ניסור מאוד מדויק ומאוד ממוקד ללא פגיעה סביבתית באזור המנוסר.
  • ניתן לשלוט ולפתור בעיות פוטנציאליות באמצעות הניסור הגמיש.
  • עבודה נקייה ומדויקת ללא פסולת באזור הקידוח – זאת הודות לשימוש במים בעת הניסור.
  • עבודה בטוחה הנשלטת בשלט רחוק – עבודה כזו היא הרבה יותר בטוחה עבור העובדים והסביבה.
  • ניסור שאינו גורם נזקים או סדקים באזורים סמוכים – במיוחד חשוב הדבר בניסור שיש או קרמיקה כאשר מסור היהלום מגן וממקד את העבודה בלי לגרום לסדקים בחומר.
  • אפשרות לניסור בכל עומק רצוי כולל באזורים מוגבלים או קטנים – הפתרון של ניסור ביהלום הינו יעיל להפליא באזורים הבעייתיים הללו.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

ניסור בטון ללא חריגות
טיפים חשובים לניסור רצפת בטון

3 טיפים חשובים לניסור רצפת בטון בזווית בצורה יעילה אתה רוצה לעשות שינוי קטן בבית וצריך, לשם כך, לנסר חלק של רצפת בטון שקרוב לקיר

אנו עובדים חיוניים

גם בתקופת הקורונה אנו ממשיכים לתת שירות כרגיל.

למען בריאותכם אנו מקפידים על כללי הבטיחות בצורה המוקפדת ביותר.

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך