יהלומי ניסור וקידוח בטון

ניסור בטון בשירות פרויקטים לאיתור תשתיות לקויות

אנחנו לא רואים אותן, לא שומעים אותן, אך הן עובדות במרץ ונמצאות ממש מתחת לרגליים שלנו. ובכן, לא בדיוק ממש מתחת לרגליים, אלא כמה וכמה מטרים במעמקי האדמה; אלו הן לא אחרת מאשר התשתיות המרכזיות אשר חולשות על פני ערים, מושבים ואף אזורים שנדמים לנו כאילו ויד האדם מעולם לא נגעה בהם.

תיקונה של תשתית לקויה מחייב פעולות הנדסיות מורכבות אשר חושפות את האזור הפגוע ומחליפות אותו בתשתית חדשה. ההיגיון הבריא יכול לספר לנו עד כמה פעולה שכזו מצריכה מזעור מקסימלי של הנזקים, וזאת כדי לחסוך הוצאות גבוהות.

כיצד ניסור בטון משתלב באיתור תשתיות?

ניסור בטון הינו טכנולוגיה שבאמצעותה אנו יכולים לנסר ולקדוח בבטון מבלי שנסב נזקים משניים נוספים. לרוב, כאשר יהיה מדובר בתשתית מרכזית לקויה, הרי שהיא תהא ממוקמת במעמקי האדמה באזורים דוגמת כבישים מרכזיים ומדרכות. די בכך שנבצע פעולה אחת שאיננה מדודה, כדי שנוביל לנזקים משניים נוספים, ומשם נרחיב את הצורך בפרויקט תיקון קדחתני ויקר.

את פעולת הניסור מבצע איש מקצוע מיומן, וזאת רק לאחר שנערך מיפוי ואיתור מדויק של תשתיות על-ידי חברה המתמחה בכך. לאחר שממפה התשתיות מאתר את האזור הלקוי, נדרשת עבודת חישוף מקצועית אשר ממוקדת אך ורק באזור המיועד לתיקון.

מזעור נזקים ומקסום תוצאות

חשוב להבין כי בעוד שטיפול בצנרת מקומית במבנה, יכול להתבצע על-ידי אינסטלטור מוסמך, הרי שטיפול תשתיתי איננו מתאפשר אלא באמצעות ניהול פרויקט הנדסי.

בעוד שטיפול צנרת רגיל מסתכם בכמה מאות או אלפי שקלים, הרי שפרויקטים מסוג זה מתחילים מעשרות אלפי שקלים לכל הפחות. מטבע הדברים, שאם ייגרם נזק משני באמצעות פעולות חישוף שאינן מקצועיות, הרי שההוצאות יאמירו פלאים ויהפכו לפרויקט תובעני, מורכב וכזה המצריך שינוע של צוותים מרובים.

ניסור הבטון בפעולה ממוקדת

החל מן הרגע שבו אותרה התשתית הלקויה, נרתמת למען העבודה המדויקת והמקצועית טכנולוגיה מתקדמת הכוללת מכשור מסור עם יהלום. אין השימוש ביהלום הוא מקרי, ומדובר בחומר החזק ביותר בטבע, ולמעשה הדרך הבלעדית שבאמצעותה ניתן לנסר באופן מדויק את הבטון.

ליהלום מספר יתרונות מרכזיים המסייעים למזער את הנזקים הנגרמים בחישוף התשתית הלקויה ובראשם:

  • מיקוד האזור החשוף בהתאם למידות התשתית, וללא צורך בהרס משני מיותר בסביבת מיקום הפרויקט.
  • הפחתת הלכלוך והזיהום המצטבר בשל פעולת הניסור והניתוץ של הבטון
  • כחומר חזק ואיתן, היהלום מאפשר לבצע פעולת חישוף מהירה וללא דיחוי

פנו אלינו לקבלת שירות

באם נדרשתם לפעולת חישוף של תשתית לקויה אשר מכוסה בשכבת בטון איתנה, חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם בפריסה ארצית נרחבת ולספק לכם שירות מהיר ויסודי. לרשותנו ניסיון מקצועי עתיר שנים, צוותים מנוסים אשר עוברים את ההכשרות וההשתלמויות הנדרשות ותודעת שירות לקוחות אדיבה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור משטחי בטון

כמה זמן לוקח לבטון להתייבש?

בכל הנוגע לייבוש בטון, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמי מפתח חשובים המשפיעים על רמת עמידות של התוצר הסופי. ככל שהליך ההתייבשות יהיה נכון יותר, משטח

קרא עוד »
בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך