הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

קידוח בטון עבור מעברים לצינורות אינסטלציה

קידוח בטון עבור מעברים לצינורות אינסטלציה

הבנייה בבטון נפוצה ברחבי הארץ ממגוון סיבות: בטיחות, בידוד, טווח החיים הארוך של מוצרי הבטון, עמידות וחוזק. יש רק חיסרון אחד מרכזי לבנייה בבטון, בו נתקל כל אינסטלטור ומתקין צנרת – הבטון כל כך חזק ועמיד, עד שכמעט בלתי אפשרי לפרק חלקים ממנו לאחר הבנייה.

מאפיין זה גורם לצרות רבות בקרב בעלי המקצוע שמתעסקים בשיפוצים והתקנה לאחר מעשה: מתקיני מזגנים וונטות בחדרי ביטחון מגלים שקשה לבצע את העבודה בלי לגרום נזק לבטון או למקדחה בה הם ינסו להשתמש, מנהלי פרויקטים לשיפוץ והוספת מעלית לבניינים נתקלים בבעיות בעיצוב הציר, ואנשי אינסטלציה מגלים שעבודות פשוטות שכוללות העברת צינורות הפכו למסובכות מתמיד.

מה לא כדאי לעשות בניסיון לקדוח בטון למטרות אינסטלציה?

לפני שתחליטו שאפשרי לקדוח בבטון בעצמכם ותעשו ניסויים בתחום, עלינו להזהיר אתכם: קידוח בטון לא מקצועי עלול ליצור סדקים בבטון ולפגום ביציבות שלו, דבר שיקצר את חיי המבנה ועלול אפילו לגבות פגיעות בנפש. בנוסף, גם איש המקצוע שאינו מנוסה עלול להינזק מהניסיון לקדוח בבטון: הצינורות המוטמעים בבטון מכילים חומרים מסוכנים (גז, חשמל) ועלולים לפגוע בכם. כלי העבודה לביצוע קידוחים בבטון מסובכים מכלי הקידוח הרגילים ויקרים יותר.

אז מה עושים כשצריך לקדוח בבטון למעבר צינורות אינסטלציה?

לשמחתנו, עקב התפוצה הרחבה של קירות בטון נולדו חברות ייעודיות שמתמחות בנושא זה בדיוק, ומבצעות קידוחים בבטון באמצעות מכשירים מיוחדים. בעלי המקצוע משתמשים באוסף של מכשירים ייחודיים שעושים שימוש ביהלום – מקדחות בטון, מקדחות כוס עם אבק יהלומים לקדיחת צינור, מסור בטון וכו'.

אינסטלטור יצאת צדיק המתמחה בקידוח בטון יגיע עם מקדחת כוס אותה יחדיר לתוך הקיר ויחצוב בבטון תעלות באורך הרצוי כדי לאפשר מעבר צינורות אינסטלציה דרך הקירות. 

אחרי שיתבצע הקידוח תוכלו לבצע את העברת הצינורות בקלות תוך שימוש בחלל הייעודי שנפער בקיר וללא פגיעה בעמידות הקיר. 

יתרונות קידוח איכותי בבטון:

קידוח מקצועי בקירות בטון יתאפיין במספר מאפיינים שיקלו על המתקין לעבוד:

  • מזעור כמות האבק שמשתחרר לאוויר בעזרת הרטבה מחושבת של הבטון, חיבור זרם למכשיר ושימוש במכשירים יעילים שיפחיתו את שחרור האבק – כך התוצאה בריאה יותר לסביבה, נקייה יותר ומהירה יותר.
  • המקדחות הייעודיות לבטון ממזערות את הרעש המופק מהעבודה.
  • כדי לשמור על מפעילי המקדחה, הקודחים מפעילים את המכשיר ממרחק של כמה צעדים מהקיר.
  • טכניקת הקידוח בבטון מתאימה גם לחומרים קשים נוספים כגון סלעים ואספלט.
  • גדלי הפתחים יכולים להשתנות בקלות לפי גודל הצינורות הרצוי.

לסיכום, גם אם במהלך עבודת האינסטלציה גיליתם מכשול בטון שמקשה עליכם להתקדם בהתקנה או בתיקון – לא מאוחר להציל את המצב. בעזרת שירות קידוח בטון מקצועי תוכלו לחצוב בקיר כמעט כמו בקיר גבס, לשמור על יתרונות הבטון ועל עמידותו ולסיים את תשתית האינסטלציה בקלות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

יצירת פתח קיר עבה

ניסור פתח בעובי 2 מטר!

כן זה נדיר… לא בכל יום תראו עבודת ניסור בטון יוצאת דופן שכזאת. חברת יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מציגה: חיתוך מדוייק בעובי של 2 מטר!

קרא עוד »
ניסור קירות בטון

ניסור רטוב, קווים לדמותו.

חיתוך בטון, זה בלאגן. ביג טיים. האבק שמתרומם שם, משתלט על הכל אם לא נזהרים, שלא נדבר על בריאות הגוף. והעיניים? יכולות להינזק מאוד מאי

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

קידוח 30 צול
קידוחים בעובי 30 צול! (80 ס"מ)

עוד פרויקט נדיר הגיע לסיומו, קידוחי יהלום בעובי של 30 צול! (80 ס"מ) יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מוכנים לכל פרויקט. צרו איתנו קשר באחת מן

יצירת פתח קיר עבה
ניסור פתח בעובי 2 מטר!

כן זה נדיר… לא בכל יום תראו עבודת ניסור בטון יוצאת דופן שכזאת. חברת יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מציגה: חיתוך מדוייק בעובי של 2 מטר!

Aged cracked concrete wall
כך תשמרו על שביל הבטון מלהיסדק.

סדקים בבטון לאחר יציקתו, הוא דבר מאוד שכיח במיוחד עד 30 יום מיום יציקתו. אם מזג האוויר הוא אידיאלי, הסדקים לא אמורים להיות מורגשים. לפני

ניסור קירות בטון
ניסור רטוב, קווים לדמותו.

חיתוך בטון, זה בלאגן. ביג טיים. האבק שמתרומם שם, משתלט על הכל אם לא נזהרים, שלא נדבר על בריאות הגוף. והעיניים? יכולות להינזק מאוד מאי

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך