יהלומי ניסור וקידוח בטון

פנלים מבודדים: מה זה? וכמה זה עולה?

הבהרה: אנו לא מוכרים פנלים מבודדים, מאמר זה בא לתת ידע בלבד.

צוות יהלוMי ניסור בטון

אמצעי בנייה איכותיים ומתקדמים מבטיחים לנו שהמבנה שאנו בונים יהיה בטוח ויציב לאורך שנים רבות ויקיים את ייעודו בצורה הטובה ביותר. הפנלים המבודדים הם למעשה עמוד התווך של המבנה ובכוחם להעניק לנו בניה חכמה, יעילה ויציבה. 

מהו פנל מבודד?

הפנל המבודד הוא למעשה פלטה גדולה המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת, היא מגיעה מוכנה לבנייה ומוצעת לרכישה במספר סוגים אשר מתאימים לייעודים שונים. כל שנדרש בזמן הבנייה הוא להחליט על סוג המילוי בין הפנלים ולבנות את המבנה המתוכנן.

למה משמשים הפנלים המבודדים?

הפנלים המבודדים משמשים לטווח רחב של שימושים, החל מהרחבת או סגירת מרפסת, דרך בניית פרגולות, חדרי קירור ועד לבניית מבנים נייחים וניידים. הם מאפשרים בנייה קלה וידידותית לסביבה ובנוסף, מעניקים חיסכון משמעותי בחשמל וזאת בזכות לבידוד שהם מאפשרים. 

מהם היתרונות של הפנלים המבודדים?

הפנלים המבודדים הם בעלי יתרונות רבים ומשמעותיים ביותר. הם מעניקים חוזק רב למבנה, בידוד הרמטי הן מבחינה אקוסטית והן מבחינה תרמית – כך שכל מבנה הבנוי מפנלים מבודדים נהנה משקט משמעותי גם בסביבה רועשת ומטמפרטורה נוחה ומאוזנת גם בסביבה בעלת טמפרטורות קיצוניות. בנוסף, לבנייה באמצעות פנלים מבודדים לא נדרשת הכשרה מיוחדת, כך שכל אחד עם זיקה מינימלית לעבודת ידיים יכול לעשות זאת בהצלחה גדולה בכוחות עצמו ובכך לחסוך הוצאות גדולות של עלויות התקנה והתעסקות מיותרת עם אנשי מקצוע. בנייה עם פנלים מבודדים היא נקייה יותר מבנייה באמצעות בלוקים ובטון, שקטה יותר לסביבה ומהירה הרבה יותר – בנייה מיציקה שאורכת כשבועיים תתקצר ליומיים בלבד אם נחליף את הבלוקים בפנלים מבודדים. יתרון נוסף הוא, עמידות גבוהה מאד וחוזק רב לאורך זמן גם בתנאים קשים של שמש חזקה או לחילופין בתנאי קור קיצוני. הפנלים המבודדים פשוטים לבנייה, הם קלים מאד ולכן מאפשרים בנייה נעימה וקלה ללא הפעלת מאמץ או כוח רב.

מהן העלויות של פנלים מבודדים?

המחיר של הפנלים המבודדים משתנה בהתאם לסוג המילוי הנבחר למטרת בידוד כאשר ישנם סוגים שונים של מילויים – צמר סלעים דחוס, פח אלומיניום, פוליסטרין מוקצף ועוד. סוג המילוי נבחר על פי הייעוד והמיקום שלו במבנה – קיר, תקרה או גג. פרמטר נוסף לבחירה הינו עוביו של הפנל המבודד אשר משפיע באופן ישיר הן על הבידוד האקוסטי והן על הבידוד הטרמי. ניתן להזמין פנל סטנדרטי בעובי של 50-150 מ"מ או בכל עובי אחר בהזמנה מיוחדת.

היתרונות הרבים והמשמעותיים הופכים אם כן את הפנלים המבודדים לבחירה הנכונה בבואכם לתכנן ולרכוש חומרים לבנייה. אומנם, עלותם הגבוהה עלולה להרתיע ולגרום לכם לחשוב פעם נוספת טרם הרכישה, מאחר שהם לרוב יקרים יותר מהאלטרנטיבות הקיימות כיום בשוק לבנייה קונבנציונלית. למרות זאת, אם תעשו חושבים ותקחו בחשבון פרמטרים נוספים כגון קצב בנייה מהיר יותר, הפחתה משמעותית בעלויות העבודה והפחתת כמות הפסולת, אזי שהעלות הכוללת של הבנייה בסופו של דבר תהיה זהה ואף נמוכה יותר מהאלטרנטיבות הקיימות. יתרה מזאת, החיסכון המשמעותי אינו מסתיים עם סיום הבנייה אלא ממשיך גם לאחר הכניסה לבית – הוצאות החשמל קטנות מאחר שהשימוש במיזוג פוחת כתוצאה מבידוד משמעותי ויעיל, איכות החיים גבוהה יותר כפועל יוצא מהבידוד האקוסטי והטרמי ועלויות התחזוקה של הבית פוחתות באופן משמעותי מכיוון שהפנלים המבודדים מצטיינים באיכות מעולה ובעמידות גבוהה לאורך שנים רבות וארוכות. מכאן הבחירה הנכונה והמושכלת הינה בידיים שלכם בדרך לבניית בית החלומות שלכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »
שיטת ברנוביץ'

שיטת ברנוביץ'

בין הגישות הבולטות בעשורים האחרונים בענף הבנייה הישראלי ניתן למנות את שיטת ברנוביץ' – שיטת בנייה אשר פותחה בשנות השמונים של המאה הקודמת בידי הקבלן

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך