הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

תהליך שיפוץ הבית – מה כדאי לדעת

עברו מספר שנים, וכעת אתם מרגישים שהגיע הזמן לשפץ את בית החלומות שלכם. בין אם סיבת השיפוץ היא שמירה על אסתטיקת הבית, או שמירה על בטיחות תושבי הבית, עליכם לזכור כי השיפוץ אינו תהליך פשוט והוא כולל מספר שלבים חשובים; החל מהריסת הבית, וכלה בנייה ועיצוב מחדש. לכן, הכנו לכם מדריך המסביר את התהליך, ואילו היבטים חשובים על מנת שהשיפוץ יעשה בצורה הטובה ביותר.

הריסה לצורך בניה

לקוחות רבים לקוחות רבים מאמינים כי הריסת מבנה הקיים היא פעולה פשוטה, אך עליכם לזכור כי גם זו כרוכה בעבודה קפדנית ומקיפה. לכן, עליכם לבחור בעל מקצוע שמבטיח עבודה ברמת דיוק גבוה, שקטה, שאינה מזהמת את הסביבה. בנוסף לכך, מכיוון שרוב בתי המגורים היום בנויים מבטון, עליכם לבחור בשיטה שלפיה שתהיה יעילה ומהירה.

בניה מחדש

עוד לפני שאתם מחליטים על שיפוץ הבית, עליכם לקחת בחשבון את תהליך בניית שלד הבית. אנו ממליצים לבחור בשיטה בניה מתקדמת, המאפשרת לכם לשפץ את בית חלומותיכם כראות עיניכם. למעשה, זוהי גישה מערכתית כוללת לתכנון, בנייה ולתפעול של בניינים הפועלת במטרה לחסוך במשאבים טבעיים ולתרום לאיכות הסביבה.

על מנת למקסם את השמירה על איכות הסביבה,  צוות התכנון משתמש באמצעים טבעיים כמו עץ, אשר מצמצמים את השימוש באנרגיה, ובכך יוצרים סביבת מחייה בריאה ונקייה יותר. זאת ועוד, בניה ירוקה נחשבת בטיחותית יותר, שכן יש שימוש באמצעים טבעיים.

צבע לעיניים

לאחר בניית שלד הבניין, עליכם להתייעץ כיצד יתבצע עיצוב הפנים של הבית. כלומר, אילו צבעים ימלאו את הבית, והיכן יונחו כל החפצים. מכיוון שמדובר בבית משופץ, תוכלו להחזיר את החפצים לאותו המקום, אך אנחנו דווקא ממליצים לעצב את הבית מחדש, לקנות מוצרים חדשים, ושדרג את הבית גם מבפנים. הרי ייקח לכם זמן רב עד שתוכלו לשפץ את הבית מחדש.

מכיוון שיש לכם חופש רב לבחור את עיצוב הפנים של הבית, יש לכם גם אפשרויות בלתי מוגבלות. אנו ממליצים לבחור נושא מסוים לפיו תעבדו, כזה שיספק את כל תושבי הבית. כך, תוכלו לבחור כיצד הבית יראה, מבלי להתפזר יותר מדי עם רעיונות בלתי ישימים.

הבית החדש מחכה

לסיום, שיפוץ הבית מורכב ממספר שלבים חשובים, השזורים זה בזה. ראשית, עליכם לבחור בעל מקצוע שיודע להרוס את המבנה בצורה הטובה, היעילה והקפדנית ביותר. בנוסף לכך, גם שיטת בניית הבית המשופץ חשובה ביותר, הרי אתם מצפים שהבית יעמוד על כנו שנים רבות. רק לאחר שעברתם את חלקים אלו, תוכלו לבחור את עיצוב הפנים שלה הבית, הן מבחינת צבעים והן מבחינת חפצים שיקשטו את הבית שלכם. אבל הכי חשוב, תהנו בתהליך- הרי לא כל יום אתם משפצים את בית החלומות שלכם. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מדרכת בטון

מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

Man cutting a insulating wall panel with a saw
פנלים מבודדים: מה זה? וכמה זה עולה?

הבהרה: אנו לא מוכרים פנלים מבודדים, מאמר זה בא לתת ידע בלבד. צוות יהלוMי ניסור בטון אמצעי בנייה איכותיים ומתקדמים מבטיחים לנו שהמבנה שאנו בונים

Construction foreman on the job site
יועץ בטיחות: מיהו ומה תפקידו?

יועץ בטיחות הינו איש מקצוע בעל התמחות בתחום הבטיחות. הוא מספק ייעוץ לכל מקום עבודה או פרויקט אשר קיימים בהם סיכונים בטיחותיים שיש להתייחס אליהם

מדרכת בטון
מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך