אביזרי חשמל הופכים את הסביבה לנעימה

מכשירים עם חיבור לחשמל זקוקים לאביזרים נלווים שתומכים בהם, ואותם ניתן למצוא בחנות המוקדשת לממכר אביזרי חשמל. קיימים אביזרים רבים ומגוונים המיועדים לשימושים בסביבות תעשייתיות או ביתיות, כולל כבלי חשמל, תקעים ושקעים, גופי חימום להפעלת מכשירים חשמליים, דודי שמש או דודי חשמל, פעמונים, לחצנים, מדפסות או מערכות אינטרקום.

חלק מהאביזרים מיועדים להקמת והפעלת תשתיות חשמליות, כמו למשל שקעים, נתיכים, מפסקים, פיוזים, שעוני חשמל או לוחות חשמל.

רכבים זקוקים למערכות שלמות של אביזרי חשמל

מכוניות זקוקות לאביזרי חשמל רבים לשם פעולה תקינה ושוטפת שלהן. קבלן חשמל ואנשי מקצוע מתחום החשמל, המתמחים בחשמל רכב, מתקינים מערכות חשמליות במכוניות המאפשרות למכונית להגיע לביצועים מעולים.

אנשי מקצוע אלו מיומנים בכל הנוגע להתקנת או הפעלת מערכות הצתה, חיווט, אביזרים ומצברים נלווים או כל מה שכרוך בפעולה תקינה של הרכב. בעלי רכבים רבים מתקינים במכוניותיהם אביזרי חשמל גם לשם שדרוג, נוחות והנאה מוגברת מהמכונית, כמו למשל דיבורית לטלפון החכם או מערכת רמקולים להשמעת מוסיקה בעצמה של מקצוענים.

מהחושך לאור: אביזרי חשמל משדרגים את הסביבה

אתם יכולים להתקין את האביזרים האלו בעצמכם, אם יש לכם רקע או הבנה בסיסית בחשמל, או לגייס את עזרת וייעוץ המומחים שיסייעו לכם לבחור ולהתקין את כל הדרוש לשדרוג הסביבה בה אתם חיים, עובדים, מבלים או נרגעים.

אביזרי חשמל ביתיים: תאורה נעימה בכל חדר

הבית מלא במוצרי ומכשירי חשמל מגוונים רבים, המשמשים לתפקוד השוטף השגרתי. נכון שניתן למצוא אביזרי חשמל רבים אותם תוכלו להתקין במקומות המיועדים לכך בעצמכם, אך ברוב המקרים מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בחשמל.

כך, למשל, אם ברצונכם להתקין טיימר שמטרתו להפעיל את דוד המים בזמנים קבועים או משתנים, חשוב שאת ההתקנה יבצע חשמלאי מוסמך. אם אין לכם את הידע המקצועי הדרוש לביצוע התקנות מהסוג הזה, אתם מציבים את עצמכם ואת הבית בסכנת התחשמלות או נזק לחוטים המצויים בקירות.

כדי להפיץ, להתקין או להשתמש באביזרי חשמל בבטיחות, נדרשים אישורים

את האישורים האלו מספק מכון התקנים, לאחר שבדק את מקוריות הייצור שלהם ומידת הבטיחות בשימוש בהם. אם האישור התקבל באמצעות המכון האמריקאי, יתכן שאלו אביזרי חשמל שאינם תואמים את דרישות המכשירים הישראלים.

מסיבה זו חשוב ביותר להקפיד על רכישת והתקנת אביזרים שנושאים רק את תו התקן הישראלי. אל תזלזלו בהיבט קטן אך משמעותי זה, שכן מכון התקנים הישראלי מציב דרישות מחמירות יותר מכפי שמציב המכון האירופאי, למשל.

בשורה התחתונה: לא מתקינים ולא משתמשים באביזרי חשמל אם אין להם אישור מתאים

אחת השיטות היעילות היום לקידוחי בטון, אבנים, סלעים או אספלט היא שיטת קידוח יהלום. זוהי שיטה יעילה, מהירה ובטיחותית, ואנשי מקצוע מיומנים יודעים לתת שירותי קידוחים מכל זווית מבוקשת. קידוח יהלום ובטון מאפשר ביצוע עבודות ללא מהומה ולכלוך באזור, בשל המים המחוברים למקדח והשימוש המיומן באביזרי חשמל עוצמתיים ומעולים.

אם יש לכם ספק לגבי האישורים שיש לאביזרים מסוימים, אל תזניחו את הנושא ואל תתקינו את המכשיר בבית מבלי שווידאתם מעבר לכל ספק, ועם תיעוד בכתב, את תקינות המכשיר. ואנחנו לא מגזימים. כי מוטב לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים, מאשר להצטער מאוחר יותר.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

Under

איתור נזילות מתחת לבטון

*הבהרה* אנו לא נותנים שירותי איתור נזילות – מאמר זה בא לתת ידע בלבד. אנו נותנים שירותי ניסור וקידוח בטון. כאשר נזילה מתרחשת מתחת לפני

קרא עוד »

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך