הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

תפריט

אביזרי חשמל הופכים את הסביבה לנעימה

מכשירים עם חיבור לחשמל זקוקים לאביזרים נלווים שתומכים בהם, ואותם ניתן למצוא בחנות המוקדשת לממכר אביזרי חשמל. קיימים אביזרים רבים ומגוונים המיועדים לשימושים בסביבות תעשייתיות או ביתיות, כולל כבלי חשמל, תקעים ושקעים, גופי חימום להפעלת מכשירים חשמליים, דודי שמש או דודי חשמל, פעמונים, לחצנים, מדפסות או מערכות אינטרקום.

חלק מהאביזרים מיועדים להקמת והפעלת תשתיות חשמליות, כמו למשל שקעים, נתיכים, מפסקים, פיוזים, שעוני חשמל או לוחות חשמל.

רכבים זקוקים למערכות שלמות של אביזרי חשמל

מכוניות זקוקות לאביזרי חשמל רבים לשם פעולה תקינה ושוטפת שלהן. קבלן חשמל ואנשי מקצוע מתחום החשמל, המתמחים בחשמל רכב, מתקינים מערכות חשמליות במכוניות המאפשרות למכונית להגיע לביצועים מעולים.

אנשי מקצוע אלו מיומנים בכל הנוגע להתקנת או הפעלת מערכות הצתה, חיווט, אביזרים ומצברים נלווים או כל מה שכרוך בפעולה תקינה של הרכב. בעלי רכבים רבים מתקינים במכוניותיהם אביזרי חשמל גם לשם שדרוג, נוחות והנאה מוגברת מהמכונית, כמו למשל דיבורית לטלפון החכם או מערכת רמקולים להשמעת מוסיקה בעצמה של מקצוענים.

מהחושך לאור: אביזרי חשמל משדרגים את הסביבה

אתם יכולים להתקין את האביזרים האלו בעצמכם, אם יש לכם רקע או הבנה בסיסית בחשמל, או לגייס את עזרת וייעוץ המומחים שיסייעו לכם לבחור ולהתקין את כל הדרוש לשדרוג הסביבה בה אתם חיים, עובדים, מבלים או נרגעים.

אביזרי חשמל ביתיים: תאורה נעימה בכל חדר

הבית מלא במוצרי ומכשירי חשמל מגוונים רבים, המשמשים לתפקוד השוטף השגרתי. נכון שניתן למצוא אביזרי חשמל רבים אותם תוכלו להתקין במקומות המיועדים לכך בעצמכם, אך ברוב המקרים מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בחשמל.

כך, למשל, אם ברצונכם להתקין טיימר שמטרתו להפעיל את דוד המים בזמנים קבועים או משתנים, חשוב שאת ההתקנה יבצע חשמלאי מוסמך. אם אין לכם את הידע המקצועי הדרוש לביצוע התקנות מהסוג הזה, אתם מציבים את עצמכם ואת הבית בסכנת התחשמלות או נזק לחוטים המצויים בקירות.

כדי להפיץ, להתקין או להשתמש באביזרי חשמל בבטיחות, נדרשים אישורים

את האישורים האלו מספק מכון התקנים, לאחר שבדק את מקוריות הייצור שלהם ומידת הבטיחות בשימוש בהם. אם האישור התקבל באמצעות המכון האמריקאי, יתכן שאלו אביזרי חשמל שאינם תואמים את דרישות המכשירים הישראלים.

מסיבה זו חשוב ביותר להקפיד על רכישת והתקנת אביזרים שנושאים רק את תו התקן הישראלי. אל תזלזלו בהיבט קטן אך משמעותי זה, שכן מכון התקנים הישראלי מציב דרישות מחמירות יותר מכפי שמציב המכון האירופאי, למשל.

בשורה התחתונה: לא מתקינים ולא משתמשים באביזרי חשמל אם אין להם אישור מתאים

אחת השיטות היעילות היום לקידוחי בטון, אבנים, סלעים או אספלט היא שיטת קידוח יהלום. זוהי שיטה יעילה, מהירה ובטיחותית, ואנשי מקצוע מיומנים יודעים לתת שירותי קידוחים מכל זווית מבוקשת. קידוח יהלום ובטון מאפשר ביצוע עבודות ללא מהומה ולכלוך באזור, בשל המים המחוברים למקדח והשימוש המיומן באביזרי חשמל עוצמתיים ומעולים.

אם יש לכם ספק לגבי האישורים שיש לאביזרים מסוימים, אל תזניחו את הנושא ואל תתקינו את המכשיר בבית מבלי שווידאתם מעבר לכל ספק, ועם תיעוד בכתב, את תקינות המכשיר. ואנחנו לא מגזימים. כי מוטב לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים, מאשר להצטער מאוחר יותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו

רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור בטון בבניין

ניסור בטון בשלב עבודות שלד

ניסור בטון היא פרקטיקה שכיחה מאוד בפרויקטי שיפוץ ושיקום מבנים, אבל גם בתהליכי בנייה של מבנים חדשים ובעיקר בשלב עבודות השלד. בכדי להבין על הפרוצדורה

קרא עוד »

קטגוריות

פוסטים אחרונים

ניסור בטון בשרון

למה יש לשים לב בזמן פרויקט פינוי בינוי?

בעשורים האחרונים, יותר ויותר מבנים בארץ עוברים תהליכי התחדשות, בעוד שכלל התהליכים נמצאים תחת קטגוריה של 'התחדשות עירונית'. ההתחדשות היא תהליך שנועד לחזק מבנים קיימים

ניסור בטון מקצועי

ניסור בטון בעבודה על פיגום

למתבוננים מבחוץ, עבודה על פיגום יכולה להיראות כמו עבודה רגילה שכל אחד יכול לבצע אם רק יוכל לטפס על הפיגום, אלא שבפועל, עבודה על פיגום

ניסור בטון בבניין

ניסור בטון בשלב עבודות שלד

ניסור בטון היא פרקטיקה שכיחה מאוד בפרויקטי שיפוץ ושיקום מבנים, אבל גם בתהליכי בנייה של מבנים חדשים ובעיקר בשלב עבודות השלד. בכדי להבין על הפרוצדורה

קידוחי בטון

ניקיון לאחר קידוחי בטון בבית

שיפוץ או בניית בית חדש משאירים אחריהם המון אבק, לכלוך ושאריות של חומרים אחרים כמו רובה או דבקים חזקים. בדיוק כשחשבתם שהעבודה נגמרה, אתם מגלים

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
קבלן ניסור בטון

השיחה הזאת תחסוך לך.

לחץ כאן כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך