לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

סיימתם שיפוץ? כמה המלצות לעיצוב החלל החדש בבית

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

שיפוץ בית זה פרויקט שעשוי לארוך הרבה מאוד זמן. לרוב אנחנו יודעים מתי אנחנו מתחילים, אך אנחנו לא באמת יכולים לדעת כמה זמן הסיפור הזה יארך! במיוחד בגלל שברוב המקרים צצים עוד ועוד צרכים, התיאבון גדל והרעיונות שעולים סוחפים אותנו לעוד ועוד נישות גם אם לא היו לנו תוכניות כאלה מלכתחילה.

אז הנה סוף סוף סיימנו את העבודות וכל המלאכה של שיפוץ הבית כבר מאחורינו. קדחנו, שברנו וניסרנו, בנינו וצבענו, חידשנו ושדרגנו והנה העבודה הסתיימה בסופו של דבר.
כעת כל מה שנותר הוא לעצב מחדש את הבית.

אנחנו כאן עם המלצות לעיצוב החלל כדי למקסם את העבודה ואת התוצאה.

5 המלצות לעיצוב החלל המשופץ:

השקיעו בתאורה

התאורה היא ללא ספק האלמנט המשלים שמעניק לחלל את המראה ואת האופי הסופיים. ברגע שיש לכם תאורה שמפוזרת בצורה נכונה, כשהתאורה היא בצבעים הנכונים וגופי התאורה הם יפים, איכותיים ומרשימים, יש לכם את התוצאה המושלמת. כי בכוחה של התאורה להדגיש את מה שאתם רוצים להדגיש, לטשטש את האזורים הפחות פוטוגניים בבית ולהשליט את האווירה הרצויה בכל מקום.

בחרו רהיטים חדשניים

אין ספק כי לרהיטים יש משמעות דרמטית במיוחד לגבי המראה שמקבל כל חלל באשר הוא. חשוב לבחור ברהיטים מתאימים הן מבחינת הסגנון של החלל והן מבחינת השימוש שאתם רוצים לעשות בו. ככל שתשקיעו בבחירה נכונה יותר עבורכם כך תפיקו יותר מהחלל ומהשיפוץ כולו שיצרתם.

עצבו סביבה המעודדת בילוי עם בני הבית ופחות מול מסכים

 עיצוב חכם הוא עיצוב שאתם שולטים בפונקציונליות שלו ובשימוש שלו. ככל שתשקיעו יותר בעיצוב מושך, ביתי, חמים ואינטימי, כך תיהנו בסופו של דבר מזמן איכות עם המשפחה שיעלה את החוויה המשפחתית בבית.

בחרו באלמנטים שישדרגו את העיצוב

מעבר לבחירה ברהיטים ומעבר לבחירה בגופי התאורה יש משמעות רבה לאלמנטים הקטנים שתוכלו להוסיף כדי לשדרג את המראה ואת העיצוב הכלליים של הבית. אלו לא חייבים להיות דברים גדולים. זה יכול להיות פרחים, ואזות, עציצים קטנים, תמונות קיר, שעון מרשים וכל אלמנט אחר שיעניק אקססוריז ויופי לבית.

בחרו קיר כוח 

כיום מקובל מאוד לבחור קיר כוח בכל חלל ולעצב אותו בדוגמא בולטת ושונה. זה יכול להיות קיר כוח שיהיה צבוע בצבע שונה ובולט זה יכול להיות טפט מיוחד שתדביקו על הקיר או כל דבר אחר שיגרום לקיר לבלוט ולהיראות מיוחד ויפה.
כל קיר כוח כזה רק יעלה את הרמה העיצובית וישדרג את המראה של החלל כולו שישתנה מאוד לטובה.

אם יש לכם דילמות איך וכיצד לשדרג את המראה של החלל לאחר השיפוץ, כדאי שתפנו ותחפשו סטודיו לעיצוב הבית להתייעץ בו. בעזרת אנשי המקצוע בסטודיו תוכלו להגיע לעיצובים מיוחדים שיעשו רק טוב עם המראה של הבית ועם השימוש הפונקציונלי והנוח.

שיהיה המון בהצלחה בפרויקט!
שלכם, יהלומי ניסור וקידוח בטון.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך