הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

קידוח, ניסור וחיתוך בבטון – איך לעגן את הציוד נכון

כאשר מדובר בחיתוך בבטון בירושלים, יש לוודא שנעשה שימוש בציוד הטוב ביותר שניתן מהסיבה שמדובר באבן ירושלמית וכדי שהחיתוכים יהיו מדוייקים ומקצועיים ולא אקראיים ורשלניים.  אבל זה לא מספיק כי בנוסף, יש לוודא שהציוד מעוגן היטב כדי למנוע תזוזות בזמן החיתוך.

זו הסיבה לכך שאנחנו, ביהלומי ניסור בטון, החברה המובילה בירושלים והסביבה משתמשים בציוד ניסור יהלום האיכותי ביותר ובצוות של מומחים לעיגון ושימוש בציוד, כדי לוודא שהעבודה נעשית על הצד הטוב ביותר וברמה הגבוהה ביותר.

במאמר הבא נחלוק איתכם את האופן שבו נעשה השימוש ביהלומים בציוד קידוח וניסור בטון ומה נדרש כדי לעגן את הציוד, כדי שתוכלו לדעת ולהבין טוב יותר מול מה אנחנו, ביהלומי ניסור בטון,מתמודדים בזמן ביצוע העבודה עבורכם.

שימוש וטיפול של מומחים  

יהלומים עשויים מפחמן נוקשה וקשיח במיוחד ונחשבים לאחד מהחומרים הקשים ביותר על פני כדור הארץ, מה שהופך אותם לכלי מצויין לחיתוך דרך חומרים אחרים שהם פחות קשים. כתוצאה מכך, נעשה בהם שימוש נרחב בעולם המדע, התעשייה והבניין תוך נקיטת אמצעי זהירות במהלך השימוש בציוד הכולל יהלומים.

שימוש בציוד ניסור יהלום זו המומחיות שלנו, ביהלומי ניסור בטון. כל הצוותים שלנו הם מומחים בעיגון הציוד, מיומנים בטיפול במצבים קריטיים ובעלי ידע נרחב בכל הקשור לכללי הבטיחות הדרושים בזמן הפעלת הציוד המובחר שלנו, הכל על פי הוראות היצרן.

ציוד של ניסור בטון
יהלומי ניסור וקידוח בבטון

שיקולים, דרישות, חישובים

בקבלת החלטה על הדרך הטובה ביותר לבצע את הקידוח, בהתחשב במצב הנתון. נכללים שיקולים רבים. אחד מהשיקולים הללו הוא רמת ההתנגדות שניתן לצפות לה מהחומר שבו קודחים וחישוב הפעולה הנכונה הדרושה לקידוח יהלום.

הגעה לאיזון הנכון בין כל הדרישות, החישובים והשיקולים המעורבים בתהליך הקידוח והניסור, היא חלק חשוב מאוד בתהליך. זאת מאחר ומצד אחד עלול להיגרם נזק לציוד ומצד שני, עלול להיגרם נזק מיותר לבטון. אנחנו ביהלומי ניסור בטון יודעים איך להגיע לאיזון המושלם ולבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.  

אנחנו גם יודעים עד כמה חשוב לבצע הרכבה נכונה של הציוד על גבי העוגן שלו כדי להבטיח שהקידוח והניסור נעשים באופן מדוייק ושמפעיל הציוד בטוח לאורך כל התהליך.

לפני שאנחנו קודחים, אנחנו צריכים לקחת בחשבון מספר גדול של גורמים כדי לוודא שאנחנו מעניקים לכם את השירות הטוב ביותר, והצוות של יהלומי ניסור בטון יודע לעשות זאת במקצועיות ובמומחיות.

יהלומי ניסור בטון היא חברה איכותית ומקצועית שתספק לכם את הביצוע הטוב ביותר,  באיכות הגבוהה ביותר בכל הנוגע לקידוח, ניסור וחיתוך בבטון.  התקשרו עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

ניסור בטון ללא חריגות
טיפים חשובים לניסור רצפת בטון

3 טיפים חשובים לניסור רצפת בטון בזווית בצורה יעילה אתה רוצה לעשות שינוי קטן בבית וצריך, לשם כך, לנסר חלק של רצפת בטון שקרוב לקיר

אנו עובדים חיוניים

גם בתקופת הקורונה אנו ממשיכים לתת שירות כרגיל.

למען בריאותכם אנו מקפידים על כללי הבטיחות בצורה המוקפדת ביותר.

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך