ניסור יהלום

איך לעשות את זה נכון

אנו ב💎יהלוMי💎ניסור וקידוח בטון עושים את כל עבודות הניסור ביהלום בצורה הטובה ביותר, ואנו מעוניינים לשתף אתכם איך עושים את זה נכון.

תעבדו עם 5 הטיפים שתקראו בהמשך ותוכלו לעשות בעצמכם עבודת ניסור יהלום בצורה היעילה ביותר.

אם אתם מעוניינים ליצור חיתוך חד ונקי בעזרת המסור יהלום שלכם, אז תמשיכו לקרוא זה בשבילכם. ישנם הרבה מקרים שבהם תצטרכו לשכור שירותי חברת ניסור או שתצטרכו לעשות זאת בעצמכם אם יש לכם מסור יהלום… לדוגמה,  במקרה שאתם מעוניינים להרחיב את החצר שלכם, להסיר חתיכות מיותרות של בטון במבנה שלכם או לנסר עמודי בטון במבנה שלכם, בכל הדוגמאות האלו, ניסור בטון בעזרת מסור יהלום זה הבחירה היחידה בשבילכם.

עם זאת, הפעלה של מסור יהלום זה לא כל כך עבודה של חובבנים והיא דורשת מיומנות וידע רב, בעזרת 5 הטיפים שתקראו בהמשך אתם תוכלו לעשות את הניסור בצורה יעילה כמו מקצוענים.

אתם צריכים להשיג את המסור בטון שהכי מתאים לפרויקט שלכם

יש כל כך הרבה סוגים וגדלים של מסורי בטון היום בשוק. לקנות סתם מסור בצורה אקראית בלי לברר יותר מדיי יכול לגרום לא רק נזק עצום לקיר שאתם הולכים לנסר בו אלא גם יכול להוות בעיה בטיחותית מאוד קשה ולגרום לתאונת עבודה ח"ו. אז לא משנה אם אתם הולכים לקנות מסור חדש לגמרי או לשכור אחד, אז קודם תשקלו איזה מסור אתם צריכים לפרויקט שלכם, יש בעיקר ארבה סוגים שונים של מסורים:

סוג השירות מחיר
פתיחת פתח בבטון בעובי של עד 20 ס"מ החל מ-230 ש"ח
מחיר למטר אורך של ניסור בטוןהחל מ-170 ש"ח
מחיר ליצירת פתח לדלת בקיר בטוןהחל מ-1500 ש"ח
מחיר ליצירת פתח לחלון בבטוןהחל מ-1250 ש"ח
מחיר ניסור רצפת בטוןהחל מ- 280 ש"ח למטר
מחיר ניסור גג בטוןהחל מ-300 ש"ח למטר
מחיר חיתוך קורות בטוןהחל מ-500 ש"ח למטר
מחיר עבור חיתוך צינורות מבטון החל מ-500 ש"ח למטר
מחיר ניסור מדרגות בטוןהחל מ-480 ש"ח למטר

1-700-55-1040

בפריסה ארצית

מסורי יהלום

כמו כן קידוח בטון ביהלום ולהבי יהלום, מנסרי הבטון האלו מבטיחים לכם את החיתוך האיכותי ביותר ובזמן הקצר ביותר. מסורים אלו יוצרים את החתכים הנקיים והמדויקים ביותר בכל סוג של בטון. להבי יהלום בדרך כלל משמשים את החברות המקצועיות ביותר של ניסור וקידוח בטון.

שיטת ניסור עם מים

כשמשתמשים בסוג הזה של המסור בטון, אז המים ניתזים באופן קבוע על קצה הלהב באזור שבו מתבצע החיתוך כדי להבטיח חיתוך מדויק יותר בלי הרבה טרחה. ככל שהמים ניתזים לקצה הלהב, אז האבק שנוצר כתוצאה מהניסור מיד יהפך למים עם אבק וכך כל החלל ישאר לאזור נטול אבק.

מסור רצפה

כשמדובר בכמות גדולה של בטון שצריך להיחתך, לדוגמה משטח גדול כמו כביש שצריך להיחתך בשביל להטמיע כבלי חיווט חשמלי למיניהם, אז המסור הכבד הזה הוא הבחירה המתאימה ביותר עבור הפרויקט שלכם, והוא יכול לעזור לכם לסיים את הפרויקט שלכם בזמן קצר.

מסור ידני

ניסור בטון ידני משמש בדרך כלל יותר בשביל הפינישים של הפרויקט ניסור שלכם . הם משמשים גם כדי ליישר ולנקות פינות או לעשות חתכים חדים בבטון ממוגן או בברזל. כמו שהם קרואים, מסורים אלו מאוד קומפקטיים בגודלם וכך הם יכולים לשמש גם לניסור בטון באזורים מאוד מוגבלים מבחינת גישה.

בחירת המסור הנכון זה לא מה שיגרום לכם להצליח בפרויקט הניסור בטון שלכם, אבל זה ייתן לכם את היתרון של יצירת חתכים יעילים בכל מיני סוגי חומרים שונים שתרצו לנסר בהם.

תשתמשו בלהבים חדים

אם להבי יהלום שלכם לא מספיק חדים, זה יגרום לניסור להיות איטי יותר ופחות יעיל. להב לא חד מספיק יגרום להתחממות יתר במהלך השימוש וזה מה שגורם ללהבים להישבר או להינזק. שימוש בלהב לא חד בנוסף גם יפיק כמות גדולה יותר של אבק מהלך הניסור. בקיצור, חיתוך באמצעות להב לא מושחז ולא חד מספיק יקצר את תוחלת החיים של הלהב שלכם.

אם בא לכם לקבל חיתוך מושלם ונקי בניסור אחד, תשתמשו במסור עם להב יהלום חד וחלק. ותהיו עם היד על הדופק כדי לוודא שהלהב לא קיבל איזה מכה שגרמה לו לנזק, אם מצאתם פגם בלהב, תחליפו אותו מיד.

תבררו מה יש מאחורי הקיר שאתם הולכים לנסר

הקיר בטון שאתם צריכים לחתוך יכול להכיל חיווט חשמלי, צנרת של המים והביוב וכדומה. בזמן שאתם מנסרים בקיר, אתם תצטרכו להיות מודעים למיקום של אותם חווטים וצינורות.

תשתמשו בטכניקה של הניסור עם המים בשביל לשלוט באבק

אם אתם צריכים לבצע עבודת ניסור וקידוח בבטון בתוך הבית, חשוב ביותר לדאוג להוריד את כמות האבק בצורה דרסטית. במקרים כאלו, השימוש בטכניקת הניסור בטון עם המים היא המומלצת ביותר. המים ניתזים ישירות על האבק שיוצא מקצה הלהב שמנסר בקיר והמים הופכים את האבק למים צורה מידיית כך שהאבק לא מספיק להתפזר באוויר החדר במהלך הניסור.

אתם תצטרכו לבחור את המסורים שעובדים עם טכניקת המים בשביל פרויקטים כאלו אבל השיטה הזו מצויינת גם עבור עבודות חציוניות, הדבר היחיד שתצטרכו זזה מקור מים שיוכל לספק לכם את הזרם, כמו כן תצטרכו להרחיק מקורות חשמל מהאזור למען הבטיחות של כולנו.

תדאגו שתמיד יהיה לכם בצורה זמינה מגוון טוב של להבי יהלום

אין להב יהלום אחד שמתאים בשביל כל עבודות הניסור בעולם. כמו שצריך מסור שונה עבור עבודות שונות כך גם לגבי הלהב, אתם תצטרכו להבים שונים שתואמים לסוגים שונים של עבודות כגון בתי חולים או בנייני מגורים ששם הגורם הכי משמעותי זה יצירת כמות מינימלית של אבק.

להב יהלום יצוק הוא בחירה מתאימה יותר עבור עבודות ניסור בבטון ממוגן ומשוריין. כאשר יש לכם כמות של להבים הפופולריים ביותר בהישג יד במחסן שלכם. אתם תוכלו תמיד לסיים בהצלחה כל פרויקט ניסור בטון שיעמוד בפניכם תוך כדי עמידה בלוח זמנים שנקבע, בעיקר בגלל שאתם לא תצטרכו לעקב את העבודה כל פעם בשביל לצאת לחנות ולחפש את הלהב המתאים לפרויקט שלכם

שיחה מהירה