הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

תפריט

ניסור רצפת בטון

ניסור רצפת בטון

5 היתרונות העיקריים של שכירת שירותי ניסור הרצפה

ניסור רצפה, היא אחת הטכניקות הפופולריות ביותר לחיתוך בעזרת יהלומים, השימוש בטכניקה זאת היא להכנת חתכים ישרים ומדויקים על משטחים אופקיים כגון בחניונים, כבישים, גשרים, מדרכות, וכו '.

אז, בין אם אתה מדבר על הקמת מפרקי הרחבה בכביש או סילוק חלק פגום של המדרכה, אתה יכול בקלות לסמוך על שירותי ניסור הרצפה. ניסור הרצפה היא אופציה מושלמת להכנת חתכים חלקים על משטחים אופקיים עבור פרויקטים של בנייה מקורה וחיצונית.

מומחי ניסור רצפת בטון יכולים בקלות לבצע עבודות תיקונים וחיתוך באזורים מוגבלים בעזרת מסורים ניידים. במילים אחרות, מפני המשקל הקל של מסור הרצפות הנייד ניתן בקלות לעשות את העבודה על-ידי אדם אחד ובגלל זה הבחירה במסור נייד לרוב נשארת הבחירה המועדפת גם כשמדובר באזורים רחבים ולא מוגבלים.

אז, אם אתם מתכננים לבצע עבודות חיתוך/ניסור ותיקון עבור משטחים שטוחים, הנה הסיבה שאתה צריך לשכור את שירותי הניסור רצפות מחברת יהלומי ניסור וקידוח בבטון.

ניסור רצפת בטון במחירים הזולים בישראל חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
072-3969-750

מושלם עבור חיתוך בטון מחוזק ואספלט.

ניסור רצפות היא אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור חתכים איכותיים על מבני בטון ואספלט מחוזק.

מכיוון שמסורי הרצפה ניתנים לשימוש בפרויקטים גם פנימיים וגם חיצוניים הם נשארים האופציה הטובה ביותר עבור חיתוך בטון ואלופים בתיקון כבישים או ביצוע עבודות חיתוך בטון בבתי ספר, מכללות, מפעלים, בתי חולים וכו'.

כשמדובר בעשיית חתכים על מבני בטון ואספלט עד 500מ"מ עומק, אז אין שום אופציה אחרת שהוכיחה שהיא מועילה יותר מאשר ניסור רצפות.

זו טכניקת חיתוך/ניסור יהלום ללא רטט.

אם אתם מחפשים להשתמש בטכניקת חיתוך בטון ללא רטט כדי ליצור חתכים מדויקים על משטחים שטוחים, אין לכם מה לחפש חוץ מניסור רצפות. אחד היתרונות הגדולים של טכניקת חיתוך בטון ללא רטט היא שהיא מסייעת בשמירה על שלמות מבנית. קראו כאן למה כדאי להזמין חברת ניסור בטון

כך, בין אם אתה מתכנן לעשות חתכים חלקים על רצפות או על גשרים, ניסור הרצפות יכול להיות מאוד מועיל בשבילך.

ניסור הרצפה לא מייצר אבק ואדים.

בכל פעם שעבודות חיתוך בטון מתבצעות על ידי מומחים באתרי בנייה הם צריכים להתמודד עם המון אבק ואדים רעילים וזה גורם להשלכות חמורות על בריאותם. כאשר אבק מיוצר באתרי בנייה הוא נשאף על ידי העובדים והם נמצאים בסיכון גבוה להתמודד עם בעיות בריאות כמו אסטמה, דלקות ריאות והפרעות לב וכו'.

לכן עדיף להשתמש בטכניקות כמו ניסור הרצפה שיכול למנוע ייצור אבק ואדים רעילים באתרי הבנייה. כתבתי כאן על איך כדאי לכם להשתמש עם המסור בטון ואיך לא.

מסורי הרצפה זמינים בגדלים שונים.

מכיוון שמסורי הרצפה זמינים בגדלים שונים, אתם יכולים בקלות להשתמש בהם גם בקנה מידה גדול וגם בקנה מידה קטן של עבודות חיתוך בטון.

באפשרותכם להשתמש במסורי רצפה המופעלים באמצעות דיזל באיכות גבוהה לביצוע פרויקטים בבנייה חיצונית. וכשמדובר בביצוע פרויקטים מקורים/פנימיים אתה יכול להשתמש מסורים רצפה חשמלי.

מסורי רצפות הם מאוד ידידותיים למשתמש.

כאשר אתה מתעסק עם ציוד בנייה מגושם אתה מגביר את הסיכון להיפצע, עם זאת, כאשר מדובר בשימוש במסורי רצפות אתם לא צריכים להיות מוטרדים משום דבר כזה כי הם מאוד ידידותי למשתמש.


אז אם אתם מצפים לשכור שירותי חיתוך בטון באיכות גבוהה, אל תהססו ליצור קשר עם יהלומי ניסור וקידוח בבטון כדי שנוכל להגשים את הדרישות שלך.

blue print

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ! תכנון

קרא עוד »

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

פוסטים אחרונים

ניסור קיר בטון

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

במסגרת פרויקט שיפוץ דירה ייתכן בהחלט שיעלה הצורך בביצוע ניסור של קירות בטון. צורך זה יכול לנבוע ממספר גורמים, החל מהצורך לפתוח פתח לדלת מרפסת

יהלומי ניסור וקידוח בטון

פיקוח בניה בפרויקט הריסות בטון

פרויקט הריסות בטון הוא פרויקט שנוגע בעצבים החשופים של המבנה ופרויקט בו ישנו סיכון בטיחותי לא קטן באופן מובנה. המשמעות של שני אלה היא שכל

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
קבלן ניסור בטון

השיחה הזאת תחסוך לך.

לחץ כאן כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך