הסיבות העיקריות לכך שאתה זקוק לשירותי ניסור בטון והסרת בטון

בטון הוא חומר גלם עמיד בצורה יוצאת דופן ומסיבה זו, הוא מהווה חומר פופולרי מאין כמוהו המשמש לטובת סלילת שבילים ומשטחים. למרבה הצער, ישנם מקרים לא מעטים שבהם עולה הצורך בהסרת בטון. צורך זה עלול להתעורר כאשר נוצרים שברים בבטון שאינם ברי תיקון, או במידה ונדרשת החלפה של רצפות או של כל משטח אחר שהותקן מעל שכבת הבטון.
למקרה שאתם עדיין מתלבטים אם מדובר בעבודה שתוכלו לבצע באופן עצמאי או שעדיף לכם לשכור את שירותיו של איש מקצוע לטובת העניין, מומלץ להביא בחשבון את ההקשר שבו נדרשת עבודת הבטון, כפי שנפרט במדריך זה.

נ.ב למחירון ניסור בטון לחצו כאן >> 

ניסור בטון והסרת בטון לטובת תיקון צינור מים או ביוב שנשבר

נזקים לצינורות מים או צינורות ביוב עלולים להיגרם ממגוון סיבות שונות. למשל, הנזק לצינור יכול להיגרם בעקבות אי יציבות של הקרקע או לחילופין – בגלל נזקי קורוזיה לצינור. מן הראוי לציין בהקשר זה, כי בעיית הקורוזיה היא גורם סביר יותר לצורך בתיקון תשתיות, ובפרט כאשר משתמשים בצינורות נחושת, מכיוון שנחושת נוטה להחליד בקלות יתרה. במהלך התיקון של צינור פגום, יש צורך להסיר את לוחות הבטון שנמצאים מעל הצינורות. הסיבה לכך היא כי קו הביוב וצינורות המים נמצאים לעתים קרובות מתחת למדרכות או שבילים. 

ניסור בטון והסרת בטון לטובת התקנת צינורות ניקוז

במדינות מסוימות בחצי הכדור הצפוני, גשמים עשויים לרדת במשך שבועות ארוכים ללא הפוגה.
אף שריבוי גשמים עשוי להיראות מבורך מבחינה חקלאית, חשוב לזכור כי יותר מדי משקעים עלולים גם לפגוע במידה ניכרת בגידולים החקלאיים. על מנת שמי הגשמים לא יהפכו לשיטפון מסוכן,
בעלי קרקעות ונכסים נוהגים להתקין צינורות ניקוז נלווים בשטחים שבבעלותם סביב העונה הרטובה. לשם כך יש צורך לחפור תעלות שינזקו את השטח אל מערכת הביוב האזורית.

ניסור בטון והסרת בטון לטובת שינויים אדריכליים בשטחי חוץ

שינויים אדריכליים בחצרות הם בין הסיבות הנפוצות ביותר שבעטיין עולה הצורך בשירותי ניסור בטון והסרת בטון. לצורך העניין, בעלי בתים צמודי קרקע שמעוניינים להתקין ג'קוזי בחצר האחורית שלהם, נדרשים להסיר את הריצוף או הדק של המרפסת האחורית לשם כך. בנוסף לכך, יש צורך להסיר גם את משטח הבטון שנמצא תחת הריצוף. באותו האופן, כאשר בונים בריכת שחייה בחצר צריך לחתוך בבטון כדי לפנות מקום לבריכה ולהחליף את הבטון במשטח אחר.

ניסור בטון והסרת בטון לטובת הרחבת דלתות ופתחים לחלונות

במבנים שבהם קיימים חלונות מעץ, החלונות נוטים להתרחב ולהתכווץ בהתאם לטמפרטורה.
ברוב המקרים, כנף החלון נצבעת משיקולים אסתטיים, כאשר החיסרון העיקרי שנובע מצביעת כנפי החלונות, הוא בעובדה שאלו עלולים להיתקע עקב כך במסילותיהם או בציריהם, מה שהופך את החלון בלתי ניתן להזזה וחסר תועלת. באותו אופן, דלתות עץ עלולות להתעוות גם הן כך שהצירים הצבועים שלהן עלולים להתמזג עם העץ המתרחב. בשני המקרים הפתרון הוא לחתוך ולהסיר את הבטון. למרבה המזל, אנשי מקצוע המתמחים בשירותי ניסור בטון והסרת בטון, יודעים כיצד לבצע את החיתוך סביב החלונות והדלתות, על מנת להפחית את המתח באזור הציר או המסילה ולשחרר את המשטח התקוע.

ניסור בטון והסרת בטון לטובת קבלת גישה ליסודות המבנה

שירותי ניסור בטון והסרת בטון נחוצים גם במקרים שבהם עולה הצורך לגשת ליסודות הבית.
גישה כזו בדרך כלל נחוצה בעת הנחת תשתיות חשמל חדשות או כאשר עולה הצורך לטפל בצנרת של המבנה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיטת ברנוביץ'

שיטת ברנוביץ'

בין הגישות הבולטות בעשורים האחרונים בענף הבנייה הישראלי ניתן למנות את שיטת ברנוביץ' – שיטת בנייה אשר פותחה בשנות השמונים של המאה הקודמת בידי הקבלן

קרא עוד »
בטון מוחלק

בטון מוחלק – עשה זאת בעצמך

אם עד לפני שנים ספורות השימוש בבטון מוחלק היה מיועד לריצוף תעשייתי בלבד, הרי שכיום הוא נחשב לאופציית ריצוף ייחודית, יוקרתית ונחשקת בנישה הביתית. לשימוש

קרא עוד »

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך