לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור מרפסת בטון: מה האפשרויות?

ניסור מרפסות 

מרפסת היא אחד המקומות הנוחים ביותר בכל בית ובכל דירה. בעלי הנכסים מעוניינים מעת לעת לשדרג את נראות הבית ולכן בין האפשרויות שהם בוחנים היא סגירה של המרפסת כדי ליצור חלל סגור שיהיו לו כמה שימושים. מדובר בתהליך הנדסי מורכב אך בהחלט אפשרי.

על פי המידות של המרפסת וקומת המגורים, מחליטים אנשי המקצוע המיומנים לבצע עבודות סבוכות כמו ניסור מרפסות כדי להוציא בטונים מיותרים ולהכין את המקום להתקנת הזכוכיות.

הצוותים מחליטים על דרך הפעולה שהיא הנכונה ביותר באמצעות שימוש במסור יהלום ייחודי אשר מסוגל לבצע ניסור של כל שכבות הבטון האיתנות ובמידת הצורך לבצע גם הליך של ריסוק הבטון ופינוי כל החומרים מהשטח למקום בו יש אישור להשלכת פסולת הבניין.

בעלי הנכס מבצעים תהליך זה כדי ליצור סגירת מרפסת וכך ליהנות מכל היתרונות שלה. הדבר משמעותי בכל גודל של מרפסת, אך במיוחד כשמדובר במרפסות גדולות. זאת כיוון שכאשר המרפסות הן סגורות ומתקינים בהיקף שלהן זכוכיות מתקפלות, אפשר ליהנות ממנה גם בימים חורפיים שיש בהם רוחות עזות. בדרך זו אפשר ליהנות מההימצאות בחוץ לאורך כל השנה.

המרפסות הן מקום מפגש נוח עם בני המשפחה ועם החברים, מקום אידאלי למשחקים עבור הילדים ואם המרפסת גדולה אפשר לנתב חלק ממנה לטובת פינת עבודה פונקציונלית.

פעולת טכניות של ניסור בטון 

מבין הפעולות השונות שמבצעים המומחים בתחום הבנייה, ניסור מרפסות שיש בהן קירות בטון הן הפעולות הקשות ביותר. עקב העובי של הבטון והרמה הגבוהה של הקשיות שלו, הדרך היחידה לביצוע הניסור הוא באמצעות מסור יהלום. זאת כיוון שהיהלום הוא החומר החד ביותר הקיים בטבע ולכן הוא היחידי שמסוגל לנסר חומר כה קשיח כמו בטון. 

רק צוותים מיומנים שעברו הכשרה מקצועית ומבצעים את הפעולות הללו כבר שנים רבות הם בעלי יכולות מעשיות לבצע זאת בסטנדרטים גבוהים. הם משתמשים בתשומת לב רבה במשורים ייחודיים בעלי דסקיות בגדלים שונים אשר מסתובבות ולכן הן חותכות באופן עמוק את כל השכבות של הבטון. בהתאם לעובי של הבטון ולאופן היציקה, פרק הזמן שלוקח לבצע חיתוך מלא הוא ארוך. 

רוצים לדעת את המחירים של ניסור וקידוח בבטון? מעולה, צירפנו לכם מחירון מעודכן לשנת 2022 היכנסו עכשיו.

פינוי גושי הבטון 

גושי הבטון הללו הם מאד כבדים ולכן במקרים רבים צוותי העובדים מבצעים את עבודות ניסור מרפסת ולאחר מכם הם מבצעים באמצעות מכשור ייעודי ריסוק של כל הגושים הללו. בדרך זו הרבה יותר קל לאסוף את כל שבבי הבטון ולפנות אותם מהשטח. הדרך הנוחה ביותר היא באמצעות שרוול הנבנה ממיכלי פלסטיק שצמודים האחד מעל השני והם ממוקמים בקומה הגבוהה. שופכים לתוכם את החומר המרוסק והתכולה יורדת ישירות לתוך מיכל האשפה הגדול. 

פינוי פסולת הבניין 

על פי ההוראות של המשרד לאיכות הסביבה, לאחר ניסור מרפסות, מפנים את כל פסולת הבניין לאתרים ייעודיים למטרה זו שהתקבל אישור ספציפי להעביר לשם פסולת זו. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך