לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

שיפוצים ועבודות בטון בגובה

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

כל מלאכה הופכת להיות מורכבת יותר כאשר צריך לבצע אותה בגובה. למעשה עבודה בגובה מצריכה היערכות מיוחדת וכן אישורים רלוונטיים. כי טיפוס, שימוש במנופים, בסנפלינג או בטכניקות אחרות לשם הגעה לגובה עלולים לחשוף את העובדים לסיכונים שונים ולגרום אסונות חלילה. התקנים שקשורים לעבודה בגובה נועדו למנוע סכנות כאלו, הם מקדמים את בטיחות העובדים ומגנים עליהם מפני נזקים. כך גם בתחום השיפוצים והעבודה בגובה.

כל מה שחשוב לדעת לפני שבוחרים חברה עבור שיפוצים ועבודות בטון בגובה

לקראת כל בחירה של חברה מקצועית חשוב לשים דגש על פרטים שונים. המטרה היא כמובן להבטיח שהלקוח בוחר חברה מתאימה אשר מסוגלת לספק מענה מקצועי וטוב, וכי יש לה את כל הכלים הנחוצים כדי לבצע את המשימה הרצויה על הצד הטוב ביותר. אם הנכם עומדים לקראת שיפוץ או עבודת קידוח בטון בגובה, חשוב מאוד שתאתרו חברה מקצועית ומומלצת שיש לה יכולות מקצועיות בתחום, והיא מחזיקה ברשותה מכשור מתאים וכן אישורים לעבודה בגובה.

עבודות שיפוצים עלולות לייצר רעש ותלונות רבות מהאנשים הגרים באזור, ולכן יש לבחור חברה הפועלת בהתאם לנהלים ויודעת עד איזה שעה אפשר לקדוח ולהרעיש. ככה שלא יתחיל להיות לכם צרות עם השכנים

המלצות מלקוחות על העבודה

אחד הפרמטרים שיכול לסייע לנו בקבלת החלטה לקראת בחירת חברה עבור שיפוצים ועבודות בגובה הוא המלצות מלקוחות. לקוח מרוצה יכול לתת לנו מידע רב על החברה. לספק לנו את השלווה בדבר היכולות של החברה כמו גם ביחס לשביעות רצון של הלקוחות. כי חברה שהלקוחות שלה מרוצים מהעבודה היא חברה שגם אנו צפויים להיות שבעי רצון מהשירות שהיא תיתן לנו.

לכן כדאי תמיד לשוחח עם לקוחות ולשמוע על השירות, על המענה ועל המקצועיות. למעשה נכון לתשאל את הממליץ ולשמוע ממנו על העבודה, על האיכות, על העמידה בלוח הזמנים ועל נהלי הבטיחות. כל זאת במטרה לקבל תמונה ברורה על החברה.

עבודות בגובה ואישורים רלוונטיים

חשוב לדעת שבכל מה שקשור לעבודה בגובה צריך לפעול על פי נהלי בטיחות, זאת כדי להתנהל בהתאם להמלצות הרלוונטיות ולמנוע מצבי סכנה. חברת אופק גיזום עצים מציעה שירותי גיזום עצים ועבודות נוספות שמתבצעות בגבהים. זאת בעזרת הציוד המתאים כמו מנוף סל, סנפלינג ועוד – הכול לפי הגובה הנדרש ונתוני השטח הקיימים במקום. 

אחריות ובטיחות בכל עבודה

באופן כללי חשוב לדעת כי בעת פניה אל חברה יש לוודא כי החברה עומדת באחריות מאחורי העבודה, שהיא לוקחת בחשבון את הסיכונים הקיימים ועושה את העבודה בהתאם לכך. כל זאת כדי לסיים את העבודה על הצד הטוב ביותר ללא תקלות ובלי נזקים, וכי היא חותרת לספק ללקוח שירות מושלם ומשביע רצון. אכן, עבודה בגובה היא תמיד מאתגרת וכרוכה בסיכון. בין אם מדובר על עבודת בניה, בין אם מדובר על יציקת בטון ובין אם מדובר על גיזום עצים. תמיד יש לפעול בהתאם להנחיות הבטיחות ולספק הגנה מקסימלית לעובדים ולסובבים בשטח.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך