לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

בדיקות לפני יציקת בטון

כולנו מכירים את הבטון היצוק כמשהו מאוד חזק בבנייה. במובני הבנייה זה באמת כך, אך אין זה אומר שבבטון אין חורי אוויר אשר מגיעים ישירות אל אזורי החול שנמצאים מתחת לבטון. בתוך החול שנמצא מתחת, עשויים להיות טרמיטים שלאחר מכן יחוללו המון מפגעים בבית שנמצא מעל ליציקת הבטון. אז נכון, הבטון נשמע לרובנו כמו יציקה יציבה וחזקה, אך אין זה אומר שהטרמיטים יהיו כלואים בתוכה. מספיק שיש מספר טרמיטים שימצאו את דרכם דרך החריצים ומיד הם יתחילו לייצר מחילות ויגיעו אליכם הביתה.

למה כדאי לבצע את ההדברה לפני היציקה?

תמיד עדיף לבצע תרופה למכה מאשר לטפל בה לאחר מכן. טיפול בטרמיטים שנמצאים מתחת לבטון הוא טיפול המתבצע בעזרת קידוחי בטון שאליהם מכניסים רעל בלחץ. שיטה זו היא שיטת הדברה מודרנית בתחום הטרמיטים והיא כיום השיטה היעילה ביותר כנגדם.
שיטת הקידוח לרבים נשמעת כמו פרוצדורה בעייתית שתיצור בעיה אסתטית לאחר מכן, אך לא כך הדבר. אם ביצעתם את הקידוחים על ידי חברת הדברה מקצועית, הם ידאגו לסגור את החורים ללא כל בעיה והם לא יראו לעין. עם זאת, אם אפשר למנוע זאת, זה תמיד עדיף. הפתגם הידוע אומר "סוף מעשה במחשבה תחילה" וזה בדיוק מה שמתרחש כאן. אם פותרים את הבעיה מהשורש לפני הזמן, מונעים מצבי הרס של הטרמיטים וקידוחים מיותרים.

יכול לעניין אותך גם: מחירון ניסור בטון מעודכן

איך מבצעים בדיקת טרמיטים לפני ביצוע היציקה?

הדרך הטובה ביותר לביצוע של הדברת טרמיטים לפני ביצוע יציקה, היא להזמין שירותי הדברה מקצועיים אשר יבצעו את הבדיקה עבורכם. המדביר יגיע אליכם, יבדוק את הקרקע והחול ובמידה ויזהה טרמיטים, יבצע עבורכם את ההדברה. הדברה לפני יציקת הבטון היא פשוטה בהרבה. החול חשוף וניתן להניח באזור ובאזורים חשופים סמוכים פיתיונות ג'ל ובכך לבצע הדברה ישירה של הטרמיטים. לאחר שהשטח יהיה נקי, יבצע המדביר בדיקה נוספת וייתן לכם את האישור שהמקום נקי מטרמיטים וניתן להמשיך בביצוע ההדברה. את הבדיקה הזו נהוג לבצע גם לפני יציקות בטון בעת בניית בית או בניין.

האם ניתן לזהות את הטרמיטים לבד?

זיהו מזיקים וחרקים הוא לא תמיד פשוט. מדובר ביצורים זעירים בדרך כלל שלעיתים אפילו דומים אחד לשני. באופן כללי ולא רק כאשר מדובר בטרמיטים, אם מזמינים הדברה נגד מזיקים, תמיד יבצע המדביר זיהוי ראשוני של המזיק על מנת להתאים עבורו את חומר ההדברה שפועל כנגדו.
ואם נחזור רגע לטרמיטים, רבים מזהים אותם כנמלים מזן קצת שונה, כאשר בכלל מדובר במזיקים ממשפחה שונה לגמרי אשר אם מתעמקים בצורתם, הם אינם דומים כלל לנמלים. אדם שינסה לבדוק האם יש לו טרמיטים בחול היכן שהולכת להיות היציקה, עשוי לזהות אותם בטעות כנמלים ולא להזמין הדברה. דבר זה יבוא בעוכריו לאחר מכן, שכן, אם והיה וכן מדובר בטרמיטים, הרי שהם יגיעו מתי שהוא מעל היציקה ויתחילו לעשות לכם בעיות.
אז כמו שאומרים, אם יש ספק, אין ספק! תמיד עדיף להזמין איש מקצוע לבצע את הבדיקה ולהימנע ממצבים בעייתיים לאחר מכן.

צריכים הדברה? הזמינו את חברת הדברה סנטר: https://www.hadbara-center.co.il

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך