לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

בדיקות לפני יציקת בטון

כולנו מכירים את הבטון היצוק כמשהו מאוד חזק בבנייה. במובני הבנייה זה באמת כך, אך אין זה אומר שבבטון אין חורי אוויר אשר מגיעים ישירות אל אזורי החול שנמצאים מתחת לבטון. בתוך החול שנמצא מתחת, עשויים להיות טרמיטים שלאחר מכן יחוללו המון מפגעים בבית שנמצא מעל ליציקת הבטון. אז נכון, הבטון נשמע לרובנו כמו יציקה יציבה וחזקה, אך אין זה אומר שהטרמיטים יהיו כלואים בתוכה. מספיק שיש מספר טרמיטים שימצאו את דרכם דרך החריצים ומיד הם יתחילו לייצר מחילות ויגיעו אליכם הביתה.

למה כדאי לבצע את ההדברה לפני היציקה?

תמיד עדיף לבצע תרופה למכה מאשר לטפל בה לאחר מכן. טיפול בטרמיטים שנמצאים מתחת לבטון הוא טיפול המתבצע בעזרת קידוחי בטון שאליהם מכניסים רעל בלחץ. שיטה זו היא שיטת הדברה מודרנית בתחום הטרמיטים והיא כיום השיטה היעילה ביותר כנגדם.
שיטת הקידוח לרבים נשמעת כמו פרוצדורה בעייתית שתיצור בעיה אסתטית לאחר מכן, אך לא כך הדבר. אם ביצעתם את הקידוחים על ידי חברת הדברה מקצועית, הם ידאגו לסגור את החורים ללא כל בעיה והם לא יראו לעין. עם זאת, אם אפשר למנוע זאת, זה תמיד עדיף. הפתגם הידוע אומר "סוף מעשה במחשבה תחילה" וזה בדיוק מה שמתרחש כאן. אם פותרים את הבעיה מהשורש לפני הזמן, מונעים מצבי הרס של הטרמיטים וקידוחים מיותרים.

יכול לעניין אותך גם: מחירון ניסור בטון מעודכן

איך מבצעים בדיקת טרמיטים לפני ביצוע היציקה?

הדרך הטובה ביותר לביצוע של הדברת טרמיטים לפני ביצוע יציקה, היא להזמין שירותי הדברה מקצועיים אשר יבצעו את הבדיקה עבורכם. המדביר יגיע אליכם, יבדוק את הקרקע והחול ובמידה ויזהה טרמיטים, יבצע עבורכם את ההדברה. הדברה לפני יציקת הבטון היא פשוטה בהרבה. החול חשוף וניתן להניח באזור ובאזורים חשופים סמוכים פיתיונות ג'ל ובכך לבצע הדברה ישירה של הטרמיטים. לאחר שהשטח יהיה נקי, יבצע המדביר בדיקה נוספת וייתן לכם את האישור שהמקום נקי מטרמיטים וניתן להמשיך בביצוע ההדברה. את הבדיקה הזו נהוג לבצע גם לפני יציקות בטון בעת בניית בית או בניין.

האם ניתן לזהות את הטרמיטים לבד?

זיהו מזיקים וחרקים הוא לא תמיד פשוט. מדובר ביצורים זעירים בדרך כלל שלעיתים אפילו דומים אחד לשני. באופן כללי ולא רק כאשר מדובר בטרמיטים, אם מזמינים הדברה נגד מזיקים, תמיד יבצע המדביר זיהוי ראשוני של המזיק על מנת להתאים עבורו את חומר ההדברה שפועל כנגדו.
ואם נחזור רגע לטרמיטים, רבים מזהים אותם כנמלים מזן קצת שונה, כאשר בכלל מדובר במזיקים ממשפחה שונה לגמרי אשר אם מתעמקים בצורתם, הם אינם דומים כלל לנמלים. אדם שינסה לבדוק האם יש לו טרמיטים בחול היכן שהולכת להיות היציקה, עשוי לזהות אותם בטעות כנמלים ולא להזמין הדברה. דבר זה יבוא בעוכריו לאחר מכן, שכן, אם והיה וכן מדובר בטרמיטים, הרי שהם יגיעו מתי שהוא מעל היציקה ויתחילו לעשות לכם בעיות.
אז כמו שאומרים, אם יש ספק, אין ספק! תמיד עדיף להזמין איש מקצוע לבצע את הבדיקה ולהימנע ממצבים בעייתיים לאחר מכן.

צריכים הדברה? הזמינו את חברת הדברה סנטר: https://www.hadbara-center.co.il

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מחיר קוב בטון

מהו מחיר קוב בטון?

מחיר קוב בטון נע בין 250-350 ש"ח, ומושפע מכמה גורמים מרכזיים כמו החומרים מהם מורכב הבטון והיחס ביניהם. לפניכם מחשבון מחיר קוב בטון: גובה (במטרים):

קרא עוד »
מה זה ניסור בטון

מה זה ניסור בטון?

ניסור בטון הוא תהליך של חיתוך או הסרה של בטון באמצעות ציוד ומסורים עוצמתיים ומדויקים. ניסור בטון מתבצע בדרך כלל בפרויקטים של בנייה, שיפוץ והריסה,

קרא עוד »
ביקוע בטון והריסת מבנים עם יהלומי

ביקוע בטון

אם אתם מחפשים שירות ביקוע בטון מקצועי ואמין, הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יהלומי המובילה בישראל, לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפרויקט

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך