יהלומי ניסור וקידוח בטון

מה לעשות כאשר יש טרמיטים בקיר הבטון?

אמנם טרמיטים לא נמצאים בבטון ואין להם מה לחפש בו, אך הם בהחלט יכולים לעבור בקלות דרך כל סדק קטן בבטון, להגיע לעץ ולקנן בו עד שהוא יתפורר לגמרי. אם כך, מה עושים עם טרמיטים ומה הדרך הנפוצה לטפל בהם? הנה כל מה שצריך לדעת על שירותי הדברת טרמיטים, המשיכו לקרוא.
טרמיטים הם מזיק ביתי נפוץ שיכול להזיק לביתכם, לקורות עץ, רהיטי עץ ועוד. אם אתם מוצאים טרמיטים בביתכם כאשר אתה מבצעים קידוח קיר בבטון, חשוב להיפטר מהם בהקדם האפשרי. בהתאם לכך, כדאי לפנות לחברת הדברה מקצועית לעזרה במידת הצורך. הנה כל מה שצריך לדעת על הדברת טרמיטים, היכן הם נמצאים ומהן השיטות הנכונות להיפטר מהם.

צעד ראשון – לזהות את סוג הטרמיט

טרמיטים הם מזיק נפוץ שעלול לגרום נזק מבני לבית. הם יאכלו את העץ וישאירו אותו חשוף לפגעי מזג האוויר, יכרסמו רהיטים ויקננו כאוות נפשם – כל עוד אינם מטופלים באמצעות הדברת טרמיטים מקצועית.
הצעד הראשון הוא לזהות איזה סוג של טרמיטים יש בבית. לא רבים יודעים זאת, אבל למעשה, בישראל יש לא פחות מאשר 11 סוגים של טרמיטים. בעוד שחלקם מצויין בדרום או צפון הארץ, סוגים אחרים מצויים במרכז וחושפים בעלי מבנים לסכנות שונות.

מה עושים כדי להימנע מטרמיטים?

אם הטרמיטים כבר נמצאים בתוך הבית, עדיף להתקשר לחברת הדברה מקצועית. אם לא, יש כמה דברים שבעלי בתים יכולים לעשות בעצמם כדי למנוע קבלת טרמיטים בבתיהם. חלק מאלה כוללים: בדיקת סימני פעילות טרמיטים, כמו גם שמירה על בידוד תקין ואיטום סדקים וחריצים.
דבר נוסף שחשוב לזכור הוא, שטרמיטים נוטים להתרבות במהרה ויכולים לקנן קן הכולל אלפי נמלים. לכן, כשאתם מגלים סימנים לטרמיטים בביתכם, חשוב לטפל בכך כמה שיותר בהקדם. כך תוכלו להימנע מהתרחבות הקולוניה שלהם.

מה הסימנים לכך שיש טרמיטים בבית?

טרמיטים הם סוג של חרקים הניזונים מעץ, תאית וחומרים אורגניים אחרים. הם עלולים לגרום נזק משמעותי למבנים ולרהיטים על ידי אכילת העץ. ובהקשר הזה, אם אתם מגלים עץ מפורר או עץ שיש בו חורים, ייתכן שיש לכם טרמיטים בביתכם.
כמו כן, הטרמיטים גם משאירים פסולת שנראית כמו שאריות נסורת סביב הקינים שלהם, השונה מחרקים אחרים כמו נמלים רגילות. בכל מקרה בו גיליתם את המזיקים האלו, יש לקרוא לחברת הדברות טרמיטים עם ניסיון מוכח ואחריות על ההדברה שהיא מבצעת.

מציאת חברת ההדברות הנכונה נגד טרמיטים

בבואכם לחפש את חברת ההדברות הנכונה להדברת טרמיטים, ודאו כי לאותה חברה יש ניסיון עם סוגי המזיקים האלו. בדקו כמה זמן היא עוסקת בתחום, האם היא מגיעה עם רשימת המלצות, ובאילו חומרי הדברה החברה עומדת להשתמש בביתכם. כך תוכלו לוודא שאתם מתעסקים עם מקצוענים ולא עם חובבנים.  בקרו באתר מדבירים פלוס למידע נוסף.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור משטחי בטון

כמה זמן לוקח לבטון להתייבש?

בכל הנוגע לייבוש בטון, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמי מפתח חשובים המשפיעים על רמת עמידות של התוצר הסופי. ככל שהליך ההתייבשות יהיה נכון יותר, משטח

קרא עוד »
בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך