לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

הדברת טרמיטים בלי קידוח או עם קידוח – מה עדיף?

טרמיטים הם מזיקים הרסניים ביותר. בכוחם לגרום הרס מוחלט לרכוש שלכם, ונזק משמעותי לרהיטי עץ, פרגולות, תשתיות הבית ועוד. לכן הדברת טרמיטים היא צעד חשוב, אם אתם רוצים להגן על הרכוש שלכם מפניהם.

יחד עם זאת, רגע לפני שמזמינים הדברת טרמיטים, הרבה בעלי בתים שואלים את עצמם שאלה חשובה וקריטית והיא: האם לבחור בהדברת טרמיטים עם קידוח או בלי? כדי להגיע להחלטה מושכלת, עליכם לבדוק את שתי השיטות ולהבין איזו מהן מתאימה יותר לצרכים שלכם, וכאן אנו יכולים לעזור. 

הדברת טרמיטים ללא קידוח – מה המשמעות?

הדברת טרמיטים ללא קידוח בטון כוללת שימוש בפיתיונות. התהליך פשוט יחסית וכולל פיזור פיתיונות סביב הנכס שלכם. הפיתיונות כוללים רעל שפועל באיטיות, הטרמיטים צורכים את הפיתיון ומכניסים אותו לתוך המושבה שלהם, מה שלמעשה הורג את כל המושבה. היתרון בשיטה זו הוא שהיא אינה פולשנית ויעילה. עם זאת יש לה כמה חסרונות שכדאי לקחת בחשבון. 

ראשית, יכול להיות שייקח זמן עד שהפיתיון יעבוד, מה שאומר שבזמן הזה הרכוש שלכם עדיין יהיה חשוף לנזקי הטרמיטים. שנית, פתרון זה לא תמיד יעיל במקרים חמורים, ולבסוף, ייתכן שהדברה ללא קידוח תתגלה כלא יעילה לטווח הארוך, ויהיה עליכם לבצע אותה אחת לתקופה לצרכי מניעה או להתמודד עם טרמיטים שוב. 

הדברת טרמיטים באמצעות קידוח

הדברת טרמיטים באמצעות קידוח כוללת קידוח חורים בקירות או באזורים אחרים בנכס שלכם. לאחר הקידוח המדביר מזריק לתוך החורים חומר קוטל טרמיטים, אשר יהרוג את הטרמיטים שבאים איתו במגע. שיטה זו נחשבת למאוד יעילה ויכולה לספק תוצאות מיידיות. היא אידיאלית כאשר מתמודדים עם מקרים חמורים של טרמיטים, והיא יכולה לסייע גם בעתיד, ולמנוע מהטרמיטים לחזור. 

אולי יעניין אותך: קידוח יהלום | ניסור בטון

כמובן שיש גם חסרונות שכדאי לקחת בחשבון. ראשית שיטת הקידוח פולשנית ועשויה לגרום לנזק מסוים לרכוש שלכם. שנית, במהלך הקידוח יוצרים חורים בקירות וביסודות, מה שעשוי לדרוש מקצה תיקונים, ולבסוף, שיטה זו עשויה לדרוש השקעה כספית גדולה יותר. 

אז איזו שיטה עדיפה?

לשתי השיטות יש את היתרונות והחסרונות שלהן והבחירה תלוי בסופו של דבר בחומרת המקרה ובהעדפות שלכם. אם אתם מתמודדים עם מקרה חמור של טרמיטים, שיטת הקידוח תהיה אפשרות טובה יותר, ואם תפסתם את הבעיה בזמן והיא עוד לא התעצמה לממדים גדולים, הדברה ללא קידוח עשויה להתאים לכם. לכאן או לכאן, תמיד כדאי להזמין חברה מומחית שמבצעת הדברת טרמיטים מקצועית. למדבירים שתבחרו יש חשיבות גדולה, ועליהם להיות בעלי ניסיון בהתמודדות עם טרמיטים באופן ספציפי. 

ולסיכום, הדברת טרמיטים זהו הפתרון במקרה שהבית שלכם נגוע, וישנן כמה שיטות לבחור מהן, לכל אחת יתרונות וחסרונות והבחירה תלויה בחומרת המקרה ובהעדפות שלכם. בכל שיטה שתבחרו, חשוב שתעבדו עם חברת הדברה מקצועית שיכולה לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך