לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

איך להרחיב את הסלון במינימום תקציב?

מצד אחד, אתם זקוקים למרחב גדול יותר, בין אם משום שאתם מארחים לעתים קרובות ובין אם משום שסלון רחב ידיים פשוט ישדרג את איכות החיים שלכם. מצד שני, התקציב העומד לרשותכם אינו גדול, ואתם בכל זאת רוצים להגיע לתוצאה המשלבת בין אסתטיקה לנוחות מקסימלית. 

הבשורה הטובה היא שאפשר להשיג את שתי המטרות הללו, בלי לרוקן את חשבון הבנק. 

איך עושים זאת, והאם זה אפשרי גם ללא אנשי מקצוע?

שינוי חלוקת החלל

דרך טובה להרחיב את הסלון היא לבחון מחדש את חלוקת החלל הקיימת. אם יש לכם מרפסת, הסרת הקיר המשותף עמה יאפשר הרחבה של הסלון. אפשר לעשות זאת יחסית בקלות, באמצעות ניסור בטון, כמובן בליווי אנשי מקצוע מיומנים שיוכלו להציע את הפתרון המדויק עבורכם. הם גם יצטיידו בכל המכשור והכלים הנכונים, תוך הקפדה על כללי הזהירות והבטיחות.

הרחבת הסלון באמצעות בניה קלה

אפשרות נוספת אשר עומדת על הפרק היא לבצע הרחבה באמצעות בניה קלה. לאחר ניסור הקיר החיצוני של המבנה תוכלו להיעזר באנשי מקצוע המנוסים בתכנון בניה קלה למגורים, במטרה לאתר את המענה האידיאלי עבורכם. המקצוענים יציגו בפניכם את כל השיטות והכלים שבאמצעותם ניתן לבצע הרחבות ותוספות בניה, למשל באמצעות עץ, גבס וחומרים אחרים. 

לפני הכל – מתחילים לתכנן

לא משנה באיזו חלופה תבחרו, השלב הראשון והחשוב מכולם הוא, כמובן, שלב התכנון. בנקודת הזמן הזו בחנו היטב את המרחב העומד לרשותכם, והגדירו את המטרות והיעדים שלכם. חשוב לזכור כי ניתן לייצר לא פעם תחושה של מרחב ומרווח גם ללא ביצוע שינויים בשטח. את המטרה הזו אפשר להשיג, בין השאר, באמצעות ריהוט מודולרי, מראות ואפילו בחירה מדויקת של צבעים בהירים.

האם אפשר לעשות זאת לבד?

מאחר והמטרה העיקרית היא לבצע את המשימה בלי תקציב גדול במיוחד, סביר להניח שעלתה בדעתכם המחשבה כי תוכלו לעשות זאת לבד, באופן מלא או חלקי. הגישה הזו יכולה להתאים במקרים בהם תסתפקו בתכנון מחודש של החלל הקיים. לעומת זאת, תוספות בניה וניסור קירות בטון רצוי להותיר בידי המומחים. הסיבה העיקרית לכך היא שבהיעדר ניסיון מתאים וציוד מקצועי אתם עלולים להיקלע להרפתקה מסוכנת ולא פשוטה, והיא עלולה לעלות לכם הרבה יותר בטווח הארוך. 

תכנון התקציב שלכם

מעל לכל, רצוי להגדיר מראש תקציב ברור, ולעשות זאת תוך ביצוע השוואת מחירים מקיף ככל האפשר. כך תוכלו להבין את המשמעות האמיתית של כל החלטה שתקבלו, לרבות בחירת החומרים, שיטת העבודה המתאימה ואנשי המקצוע הטובים ביותר.

סיכום

אין ספק כי הרחבת הסלון היא צעד חשוב, ואם תעשו זאת נכון תוכלו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר וממרחב נעים ומרווח. כדי להשיג את המטרות הללו במסגרת גבולות התקציב שלכם, כדאי לעבוד בזהירות רבה, לבחון כל חלופה אפשרית לעומק ולבחור בפתרון שיהיה גם כלכלי וגם מדויק לצרכים האישיים שלכם.

אם אתם מחפשים שירותי חיתוך בטון מקצועיים, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם שירות!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך