לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור בטון בבני ברק

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

ניסור בטון בבני ברק

הפרויקט שלכם ראוי לטוב ביותר. אם אתם רוצים לקבל שירות ניסור בטון ברמה גבוהה, עם תוצאה מדויקת, מחירים מעולים ובטיחות ומקסימלית – אתם במקום הנכון! 

בחברת יהלומי ניסור בטון תהנו מכל היתרונות הללו, וגם מניסיון אדיר ושירות מצוין – בתוך 48 שעות בלבד!

לקבלת הצעת מחיר מהחברה המובילה בישראל בניסור וקידוח בטון, דברו איתנו כבר עכשיו!

כמה יעלה לכם ניסור בטון בבני ברק?

עלות הניסור מתחילה מ-170 ש"ח ומשתנה בהתאם להיקף הניסור הנדרש ועובי הבטון, בנוסף ישנם מרכיבים נוספים עליהם נרחיב מיד.

מה משפיע על כמה תשלמו עבור ניסור בטון בבני ברק?

חשוב להבין כי המחיר לפרויקט ניסור בטון נקבע רק לאחר שנבחנים מספר נושאים מרכזיים. אלה הנושאים שישפיעו לא רק על המחיר, אלא על לוחות הזמנים ועל איכות ויעילות העבודה כולה:

  • מטרת הניסור: יש הבדל בין ניסור קיר בטון לניסור דלת, רצפה או גג, למשל. לכן חשוב לזהות מראש מה אתם צריכים לטובת הפרויקט שלכם, והמחיר ייקבע בהתאם.
  • מידות הבטון: כאמור, אחד המשתנים הבסיסיים והמשמעותיים הוא המידות הנדרשות: מה עובי הבטון ומה היקף העבודה כולה? כמה שהבטון עבה יותר, כך העבודה מורכבת יותר והמחיר יעלה. כמה שתצטרכו לנסר יותר בטון – ככה תשלמו פחות למ"ר ניסור.
  • מיקום ונגישות: אם הניסור מתוכנן במקום שהנגישות אליו מוגבלת יחסית, יש לקחת את הנושא הזה בחשבון. לדוגמה, עבודה בגובה היא מורכבת יותר, ולכן גם יקרה יותר.
  • פינוי האתר: בתום הפרויקט נותר במקום בטון שיש לרסק ולפנות באופן בטוח. במידה ותרצו שנעשה זאת עבורכם, זהו פקטור שמשפיע על עלות הניסור.
  • ציוד נוסף: העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר באמצעות מסור יהלום, והוא זקוק לחשמל תלת פאזי. בהיעדר גישה אליו, נדאג להביא גנרטור, והעלות שלו תיכלל בהצעה.
יהלומי מומחים לניסור בטון בבני ברק

בניסור בטון לא משחקים – אנשי מקצוע יבטיחו לכם פרויקט בטיחותי ומדויק

היציבות של המבנה והבטיחות שלכם במהלך ולאחר העבודה הם קריטיים. הם מחייבים ניסיון רב, דיוק מקסימלי, ידע טכני וכמובן את הציוד המתקדם והעוצמתי ביותר. חברת ניסור בטון מקצועית תדע להעניק לכם את המעטפת המושלמת הזו, מתוך הבנה עמוקה של צרכי הפרויקט, מאפייני הבטון והכלים המתאימים להשגת תוצאה איכותית.

זכרו שאם אתם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, אתם מתפשרים על הבטיחות שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שנכנסים לפרויקט ניסור בטון?

יכול להיות שאתם כבר ממש מחכים לצאת לדרך, אבל כדאי לוודא שאתם ערוכים ומוכנים היטב לתהליך הזה. לכן, בשלב ראשון, מומלץ להזמין מהנדס שיבדוק היטב את השטח, את המבנה ואת התשתיות הקיימות, כדי לקבוע את בטיחות הפרויקט ואת המידות המדויקות שיש לנסר. שימו לב שאתם זקוקים לאישור מהנדס, ולא רק משום שהחוק מחייב אתכם – אלא גם משום שזוהי החותמת הטובה ביותר לכך שהפרויקט המתוכנן יתבצע בלי להסב נזקים למבנה וליציבות שלו.

ההכנות של לפני

אחרי שסגרתם את כל הפרטים הטכניים ויש לכם אישור מהנדס, וגם חברת ניסור בטון מעולה כמובן, כדאי להכין את השטח לקראת תחילת העבודה. פנו מהמקום את הציוד והריהוט היקר שלכם, ואם יש פריטים שלא ניתן להוציא מהמרחב מכל סיבה שהיא, כסו אותם כדי למנוע נזקים ולכלוך. 

דרך אגב, גם השכנים שלכם צריכים לדעת מהפרויקט הזה. כך תשלטו בכמות התלונות על רעש השיפוצים, וגם תאפשרו להם לשמור על הציוד שלהם מפני האבק והלכלוך שבמקרים מסוימים, עלולים להשפיע גם עליהם.

תהליך העבודה של ניסור בטון בפועל

בשעה טובה ומוצלחת, הגענו אל הרגע שכולנו חיכינו לו, ויש לנו אור ירוק. כדי לחסוך לכם הפתעות, הנה מה שמצפה לכם במהלך העבודה:

תכנון וסימון המידות

נתחיל מסיור במקום כדי להבין בצורה הטובה והמדויקת ביותר איפה נדרש הניסור או הקידוח, ובאילו מידות. הסיור יאפשר לנו להיערך בצורה אופטימלית לפרויקט שלכם, לקבוע את לוחות הזמנים ולוודא שהכל עומד במקום לקראת תחילת העבודה.

בחירת הציוד המתאים

אחרי שלמדנו את השטח והגדרנו את תכנית העבודה המפורטת, בהתאם לאישור המהנדס כמובן, נמשיך לבחירת המכשירים העוצמתיים שיתאימו למשימה. נבחר אותם בקפידה כדי לוודא תוצאה מעולה ובטיחות מקסימלית, וכן כדי שהפרויקט יתבצע ביעילות ובמהירות.

היערכות בשטח

לפני הפעלת המסור נכין את האתר, הן באמצעות הצבת ציוד ואמצעי בטיחות שימנע נזקים פוטנציאליים עם נפילת הבטון מהקיר, ועד להתקנת המסילה המשמשת לפעולת הניסור. בשלב קריטי זה נדאג גם לגנרטורים ומשאבות, בהתאם לצורך ולתוכניות העבודה שהוגדרו.

מתחילים לנסר

ברגע שבו הכל מוכן והאתר מאובטח ומאורגן, הצוות המקצועי שלנו יתחיל לנסר. העבודה בשלב זה מתבצעת בקפדנות רבה מאוד, ואנחנו שמים דגש על עבודה נקייה ואיכותית שתוביל לביצועים מעולים, לא פחות מזה.

הסידורים של אחרי

אחרי שהעבודה הושלמה נערוך בדיקה מקיפה בשטח. בשלב זה נוודא כי הפרויקט הושלם בהצלחה, ואם יהיה בכך צורך יבוצעו ליטושים ותיקונים אחרונים. אחרי שיתקבל האישור הסופי נפעל לניקוי המקום, ואז תוכלו להזמין את השכנים שלכם לחזור גם כן לשגרה.

ניסור בטון בבני ברק כולל פינוי

זקוקים לשירותי קידוח בטון בבני ברק?

ניסור בטון הוא אמנם חלק משמעותי מאוד בתהליכי בנייה ושיפוץ, אבל במקרים רבים נדרש גם קידוח בטון. גם כאן יש חשיבות עליונה לדיוק, להיכרות עם סוגי בטון שונים ולמקצועיות, ולכן כדאי לא להתפשר על פחות מהחברה הטובה והמנוסה ביותר.

כמה יעלה לכם שירות קידוח בטון בבני ברק?

פרויקט קידוח בטון נקבע גם הוא על בסיס מרכיבים שונים, אבל ברמה הטכנית והפשוטה ביותר, מחיר קידוח בטון מתחיל מ-100 ש"ח לחור. עם זאת, יש הבדל בין מחיר קידוח בקוטר 2 צול לבין קידוח בטון 4 צול, ושלא נדבר על 30 צול! (גם את השירות הזה אנחנו מציעים).

אנחנו כאן כדי להעניק לכם הצעת מחיר מצוינת לכל פרויקט קידוח בטון, ומחכים לשמוע מכם!

מה משפיע על מחיר קידוח בטון?

עובי הבטון, סוג הקידוח והקוטר המדויק שלו – אלו נתונים חיוניים שמאפשרים לנו להגיש לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ונוחה. עם זאת, נדגיש כי בנוסף לפרטים הטכניים יש גורמים נוספים שנכנסים לתמונה, לרבות הציוד הדרוש, מיקומו המדויק של הפרויקט והגישה אליו. 

המקצועיות של חברה מקצועית עם ניסיון עשיר וצוות מיומן היא הפיסה הכי חשובה בפאזל הזה, ואין שום סיכוי שתרשו לעצמכם להתפשר עליה.

עבודות ניסור וקידוח בטון שעשינו בבני ברק

מתי תצטרכו ניסור בטון בבני ברק? הנה כמה דוגמאות מתוך הניסיון המקצועי שלנו:

ניסור רצפת בטון ליצירת פתח למדרגות

אם אתם מתכננים לשנות את מבנה המדרגות או להתקין גרם מדרגות חדש, יש לבצע ניסור רצפת בטון. זו פעולה המאפשרת יצירה של מעבר חדש ופתח למדרגות, כך שיש לכם את האפשרות לשנות את התכנון הפנימי של חלל המגורים.

ניסור קיר תומך של בית ליצירת יציאה למרפסת

אחת הדרכים הקלאסיות להרחיב את מרחב המגורים שלכם היא לשנות את פתח היציאה אל המרפסת, או ליצור יציאה חדשה לחלוטין. לא רק שזהו פתרון שמשדרג את איכות החיים שלכם, זו גם הזדמנות להכניס שפע של אור ואוויר לתוך הבית.

פתיחת דלת חיצונית להתאמת הכניסה לכניסת כסא גלגלים

לאורך השנים יצא לנו להוביל לא מעט פרויקטים בהם נדרשה נגישות טובה יותר לכיסאות גלגלים. בין אם המטרה שלכם היא להבטיח נגישות מרבית בבית או בעסק, ניסור דלת בטון מאפשר לכם להרחיב את הדלת החיצונית באופן שיתאים לכל מי שזקוק לכך.

קידוח חור למייבש כביסה

קידוח בטון הוא הפתרון האולטימטיבי ליצירת החור הדרוש למכונת הכביסה שלכם, והוא מחייב תכנון מדוקדק כדי למנוע פגיעה בתשתיות קיימות ולספק תוצאה חלקה ואסתטית. לכן כדאי לפנות כאן אך ורק למומחים.

פתיחת פתח בתקרה עבור בניית מדרגות

אם אתם מתכננים ליצור גישה בין קומות שונות במבנה, תוכלו לעשות זאת באמצעות יצירת פתח בתקרה לצורך התקנת גרם מדרגות, ואפילו מעלית חדשה.

קידוח פתח למזגן

התקנת מערכת מיזוג חדשה או שינוי מיקום של מערכת מיזוג קיימת מחייבת קידוח בטון לצורך יצירת פתחים מתאימים. שימו לב כי זוהי פעולה רגישה שיש לבצע בדיוק מקסימלי.

פתיחת דלת ממ"ד במהלך תהליך הבנייה של בניין מגורים

מבני מגורים מחייבים היום התקנת ממ"ד, ובהחלט מדובר בהחלטה חשובה ונכונה. בהתאם לכך, במקרים מסוימים נדרש ניסור ממ"ד שיאפשר לנו ליצור פתח לדלת המתאימה, עוד בשלב תהליך הבנייה.

נדגיש כי אלה דוגמאות בודדות בלבד. ניסור וקידוח בטון יכולים להתאים למגוון רחב של שימושים, ואנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי להבין במדויק את הצרכים שלכם.

שאלות בנושא ניסור וקידוח בטון בבני ברק

הנה כמה מהשאלות הנפוצות שאנחנו מקבלים:

האם ניסור בטון מרעיש?

כן. תהליך של ניסור בטון כולל שימוש בציוד כבד וטכנולוגיות ייעודיות, שמטרתן לחדור דרך חומרים קשים. נדגיש כי אנחנו משתמשים בפתרונות ייחודיים לצמצום הרעש והאבק עד כמה שאפשר, כדי לצמצם את השפעות הניסור על הסביבה הקרובה.

איך מקבלים הצעת מחיר מדוייקת?

הדרך הטובה ביותר לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר היא ליצור איתנו קשר ממש עכשיו. נשמח להבין לעומק את דרישות ומאפייני הפרויקט שלכם, ולהגיש הצעה מפורטת לשביעות רצונכם.

האם אתם מפנים את פסולת הבניין שנשארת לאחר ניסור הבטון?

בתום הפרויקט אנחנו יכולים לדאוג לפינוי בטון ואבק מהמקום, אך חשוב להדגיש כי פינוי פסולת מתבצע בנפרד ובתשלום נוסף, על פי התקנות המחייבות פינוי פסולת לאתרים מורשים.

כמה זמן לוקח לקדוח חור למזגן?

זמן העבודה תלוי בעיקר בעובי הבטון וסוג הקידוח הנדרש, אבל באופן כללי מדובר בעבודה קצרה יחסית, שיכולה להסתיים בתוך כמה שעות. את לוח הזמנים הרלוונטי לכל פרויקט נקבע יחד, בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם.

למה איתנו? כי ביהלומי לא מתפשרים על שירות, דיוק ובטיחות!

אנחנו מאמינים בשירות מקצועי מאוד לכל לקוח, ופועלים בשקיפות מלאה כדי להעניק לכם את הפתרונות האיכותיים והטובים ביותר. אנחנו גם לא מתפשרים על בטיחות, והיא מבחינתנו ערך עליון לכל אורך הדרך.

עם ניסיון רב וטכניקות מתקדמות, נשמח להיות חלק מהפרויקט שלכם ולהבטיח לכם תוצאות מעולות. 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם.

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך